bugün

basit bir anadolu kulübü için lüks olabilecek fakat beşiktaş, fenerbahçe ve galatasaray'da oynasa yedek kulübesinden çıkamayacak milanlı futbolcudur.
Brezilya doğumlu futbolcu. Daha çok Ronaldinho veya Ronaldinho Gaûcho adlarıyla bilinir. Ronaldinho, Portekizce'de "Küçük Ronaldo" anlamına gelir. Bu lakabın sebebi ise Ronaldinho'nun küçük yaşlarda (o sırada Inter Milan'da oynayan) Ronaldo'ya duyduğu hayranlıktır. Gaûcho ise Brezilya'nın güneyindeki Rio Grande do Sul bölgesinde bazı futbolculara takılan, "mutlu" anlamında bir lakaptır. http://tr.wikipedia.org/wiki/Ronaldinho
dünyanın futbol oynayan en büyük yıldızı. yeşil sahanın michael jackson'u.
iyi döneminde hala C. Ronaldo, Messi dinlemeden top oynayabilecek büyük bir yetenek. Biraz daha profesyonel olabilseydi şimdi Barca'da Messi'yle yanyana tarihin en iyi ikilisini oluşuturmuş olurlardı.
2010 dünya kupası kadrosunda yoktur.

(bkz: içiyorum kederimden)
eğer canı oynamak isterse, ronaldo, messi ve kaka gibi şu an dünya futbolunun zirvesinde yer alan adamlardan çok daha üst düzeylere çıkabilecek, ancak, canı oynamak istemesse de sabri sarıoğlu ve ibrahim üzülmez karışımı bir performans ortaya koyacak, istikrarsız, futbol cambazı.
ayrıca, 2010 dünya kupasında, brezilya milli takım kadrosunda yer almayan, milanlı futbolcu.
sadece bir jenerasyonun tanıma ve izleme şansına eriştiği kişi.jenerasyon bile denmez!
dunga'nın akıl almaz hatası ile 2010 dünya kupası kadrosuna almadığı müthiş yetenek. sadece kadroda bulunması bile ekstra katkılar yapabilecekken böyle bir futbolcuyu nasıl görmezden geldi anlayamıyorum. *
dün akşam ligi juventus a 2 gol atarak kapatan oyuncu.
dünyanın en iyi plase yapan futbolcusu. juventuse attığı 2. golü o şekilde bir vuruşla bir tek o atabilirdi.

http://www.sporxtv.com/fu...ok-fenaydi-3SXTVQ16192SXQ

Assepoester nicli yazarın nick altımda da belirttiği üzere savunmaya çarpıp gol olmuştur o vuruş, dolayısıyla övülecek bir yanı yoktur. çok özür...
fenerbahçe'ye geldi gibi psikoloji yaratılan futbolcu. keşke gelse ama çok zor. hele ki geçen seneki performansıyla.
ismi fenerbahceyle gecen futbolcu.
bir galatasaraylı olarak fenerbahçe nin almasını istediğim futbolcu. gelirse ligimizin kalitesi artıp rekabet de kızışır.
geleneksel ronaldinho fenerbahçe'de şenliklerinin esas oğlanı. al artık fenerbahçe sende kurtul bizde kurtulalım. ligede tad gelsin.
bir fenerbahçeli olarak geldiği an dauma rağmen gidip formasını alacağım futbolcu.. biliyorum çok zor ama imkansız değil en son roberto carlosu bu kadar çok beklemiştim.. o da geldi sonuç olarak r10 neden gelmesin ki..
(bkz: ronaldinho gaucho de assis moreira nın fenerbahçeye gelmesi)
(bkz: robson de souza robinho nun beşiktaşa gelmesi)
(bkz: galatasarayımın hala sağ eliyle muhatap olması)****
gününde olduğu zaman dünyanın gelmiş geçmiş en iyi oyuncusu diyebileceğimiz nadir yetenek.
fenerin fotomaç haberlerine kere 9 kere aldığı oyuncudur , kendisine bilgisayarla forma giydirilip kamoyuna sunulmuştur. (bkz: kaka da fenere gelmişti)
fotospor ve fotomaç gazetelerinin transfer haberlerinde senelerdir adını kullanarak kendi tirajlarını arttırmaya çalıştıkları futbolcu.
son halini görünce kesinlikle wow'a başladığını düşündüğüm über topçu.

http://spor.mynet.com/hab...onaldinho-soke-etti/25119
evladım ne yaptın sen kendine o göbek ne demek istediğim futbolcudur.
"dünya kadar param var, 2 bira içemeyecek miyim arkadaş!" diyerek göbeğe yol vermiş futbolcu şirin.
formda olduğu zamanda hareketleriyle dünyanın gelmiş geçmiş en keyifle izlenen futbolcusu olmayı başarabilmiş ancak yeni ortaya çıkan koca göbekli fotolarıyla hayranlarını şaşkına döndermiş olan futbolcudur.
photoshop kurbanı olmuştur. fotoğrafa baktığımzda photoshop olduğu çok açık şekilde görünüyor. öyle göbek olur mu lan. bari düzgün bi program kullansaydınız. *
gerçekliğine inanmadığım fotoğrafta göbekli gözüken kişi. koskoca ronaldinho beyaz donla denize mi girermiş lan?