bugün

(bkz: 1983) doğumludur.
Bu adamın yüksek performans gosteremeyecegini biliyordum ama bu kadarını da beklemiyordum. Suç biraz da Fenerbahçe nin. Bu adam düzenli oynasa, takıma adapte olsa çatır çatır oynardı, adam hala ben nereye geldim der gibi bakıyor.
Bir zamanlar mario gomez ile kıyaslarken şöyle dünyanın en iyi golcüsü böyle mükemmel uçuyor falan denen bitik Hollandalı.
Adam fenere bildiğin para alıp yatmaya gelmiş. Karaktersiz herif.türk futboluna saygısızlık yapan bi adama yılda 5 milyon verip takımda tutanlara da yazıklar olsun.
Not:taliscaspor.
bu kafada giderse devre arasında satış listesine konacak forvettir.
Benim gibi en büyük hayranlarından birinin bile artik ümidini tamamen kaybettiği bir zamanların efsane forveti. Premier ligde 2 kez gol kralı olmuş uçan Hollandalı. Geçmişe mazi , ölmüşe Niyazi ne yazik ki.
Yattığı yerden sağlam para kazanan topçu.
arkadaşlar hakiki robin van persie 21 şubat 2015 tarihinde ayak bileği yaralanmalarına bağlı olarak yürüyememe tehlikesi gerekçesiyle futbolu bırakmıştır. görüldüğü gibi eskiden fit bir vücuda sahipti maçlarda adeta leylek gibi sekerdi.
görsel

2015 yılından sonra insanlara van persi olarak tanıtılan futbolcu ise aslında yahudi bir iş adamı yossi bulut'tur. kendisi masondur. fırsat buldukça sakatlanır ve maç kaçırır. bu kadar yatacak ne vardı be? *
görsel
2 senedir fizik kondisyonu hazır olamayan top tepici.
Bir eto'o kadar olamayan tırt topçu.
Adam artık oynasa bile inanmayacağız o kadar yedek yani.
fenerlilerin her zamanki gibi boş bir sevincidir. ilk geldiğini bözöm vön pörsömöz vööör. dedikleri sonra ana avrat sövdükleri(klasik fener (bkz: okçu)) bir vakadır.
Kendisinde hiç utanma yok mu merak ettiğim topçu. Türkiyeye geldiğinden beri sadece sümük atmasıyla akılda kaldı. Utanmaz herif madem oynamayacan ne geliyon bıraksana futbolu. Rvp marka olmuş ona rağmen böyle yapabilecek karakterdeyse bu heriften Hayır gelmez. Genç bi futbolcu olsa uyum sorunu falan diyecem de bununki resmen yüzsüzlük. Hala bunu savunan fener düşmanıdır.
Balon dedim ganyotçu Dedim inanmadınız. Peki şimdi ne oldu? Ha...

http://m.uludagsozluk.com/e/28401592/
Enayi leblebisi yiyen arkadaş.

Eksileyin para benden değil sizin takımınızdan çıkıyor.
emekliliğini keriz taraftarların parasıyla geçiren şahıs.
Balon yerine uçan hollandalı.
(bkz: balon greyjoy)
Dünyanın en büyük kazığı ne diye sorarlarsa bunu gösterin evet. Bunu ingiltereden fenere çaktılar bizim salaklar da dünya yıldızı aldık transferde çığır açtık diye heveslendiler. Ama bak ne oldu adam fos çıktı sizde bir avuç bok tuttuğunuzla kaldınız. Evet fenerbahçeliyim ama bu adam yüzyılın kazığıdır.
Dick advocaat ile bugün oynamak için konuşmuş. En azından ikinci yarı az bir süre bile olsa sahada olmak istiyormuş.
10 dakika top oynadı terlemedi bile adamın formasını değişmek için sıraya giriyorlar. Evet.
sakalıkların efendisi mustafa pektemek bile daha başarılı şuanda.
bu akşam golünü atmıştır.

görsel
her maça yedek olarak başlayan, gol atamayan, ikinci david guiza vakası.
rooney in orta sahadan gönderdiği topa ters ayakla gelişine vurduğu vole tarihin en iyi golü seçilmiş. finale kalan tüm goller süpermiş ama adam harbiden fark yaratmış, helal olsun.

https://www.youtube.com/watch?v=lDtRBQHhggY
Aynı gol her halı saha maçında atılıyor. Kesin aziz yıldırım torpili. Para mı bağışladı naptı acaba.