bugün

sözlük formatında bir yarışma programıydı. cevap, tanımı yapılan bir şeyi sorusuydu.
misal; okumaya yarayan bir şey cevap: kitap nedir.
trt 1'de yayınlanırdı ve çocuklar duymasın adlı dizide psikolog rolünde oynayan nejat birecik sunardı.
serhat hacıpaşalıoğlunun sunduğu bir dönemler bizi trt1 ekrarına yapıştıran güzel bir yarışmaydı.
risk almak, sonunda kötü, olumsuz bir olay beklenen, riskli.
bir tehlikenin gerçekleşme olasılığı veya diğer bir deyişle tehlike altındaki nesne veya kişiyi ifade eden bir tanım.
jeopardy nin yandan yemişidir.
kanımca türkiye tarihinin gelmiş geçmiş en iyi yarışma programıydı,ama türkiye'de kaliteli olanı yayında tutmazlar ya , ha işte buda ona denk geldi ..
bazi sorulari olagan ustu zor programdi.
vaktiyle yarışabilmek için 18 yaşına gelmeyi iple çektiğim, ama ben 18'e gelemeden yayından kalkan, yıllardır içimde soluk bir ümitle tekrar yayına girmesini beklediğim yarışma programı.
iktisadi anlamda risk anlamini ifade etmekedir.
bir işi yaparken zarara uğrama ihtimalinin olağandan fazla oranda bulunması hali.
trt'nin ardından serüvenine bir sezon da kanal 7'de devam etmiş güzel yarışma programı idi.

geçmiş zaman olur ki hayali cihan değer...
hakikaten insana eskiyi özleten bir yarışmadır.

babam ve kardeşlerimle yarışma fırsatı veren, galip gelişimle o gün evde küçük dağların sahibiymiş edası ile dolaşma hakkını kazandığım o güzel günleri geri istiyorum.

bir kelime bir işlem de bir miktar bu ortamı sağlıyor ama olsun.

ben rizikomu istiyorum.
internette riziko yeniden başlasın adı altında kamanyalar bile başlatılmış , ekranların görebileceği en eli yüzü düzgün yarışma programlarından birisiydi. bi aralar kanal 7 de de yayınlanmıştı.
verilen cevaba ait soruyu bilmeyi amaçlayan bir yarışma programı idi. serhat hacıpaşalıoğlu adında kelce bir adam sunuyordu. sonra şarkı falan söylüyordu o adam, klip falan çekmişti. hakikaten bir serhat hacıpaşalıoğlu vardı ne oldu o?
dış ticaret kavramları içinde en sık bahsi geçen sözcüktür.
http://www.youtube.com/watch?v=GMygPp6ewhk&fb_source=message

türk rapinin geldiği son noktayı görmemizi sağlayan ados & quesney parçası.
trt'de hafta içleri ana haber öncesi yayınlanan çok başarılı bir yarışmaydı. tekrar çekilse izleneceğine eminim.
90'lardan akılda kalanlardandır.
dokuzuncu nesil yazar. hoş gelmiş.
Şu aralar ekranlardaki bir benzeri için;
(bkz: büyük risk)
1980'lerin-1990'lı yılların en güzel yarışmasıydı. kol gibi soruları da vardı.

günümüzde büyük risk şeklinde versiyonu vardır.
zarara uğrama tehlikesi.
bir işi yaparken zarara uğrama ihtimalinin olağandan fazla oranda bulunması durumu.