bugün

silik olduğu söylenen "şey"dir.

görsel

daha kontrol etmedim ama adettendir.

edit : elemanın bu hesabı gitti ama yedek hesapları hala burada *
5237 Sayılı Türk Ceza Kanunu MADDE 216

Halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama

(1) Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa alenen tahrik eden kimse, bu nedenle kamu güvenliği açısından açık ve yakın bir tehlikenin ortaya çıkması halinde, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(2) Halkın bir kesimini, sosyal sınıf, ırk, din, mezhep, cinsiyet veya bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılayan kişi, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(3) Halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılayan kişi, fiilin kamu barışını bozmaya elverişli olması halinde, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
sosyal burokrat nickli oluşumun yedek hesaplarından bir tanesidir. günlerdir yazıyorum bdv açtım cevap bile vermeden kapattılar. ellerimize dövizler alıp sözlüğün ortasında gösteri yapmamız gerekiyor sanırım birilerinin görebilmesi adına. veya 1.2. köprülere kocaman afişler astıralım olmadı romantik parodilerde geçen uçağın kuyruğuna afiş yaptırtalım başka türlü görülemeyecek..

edit : entiriyi görür görmez 2-3... kaç hesabı varsa artık hemen abanıyor eksi butonuna. oğlum açık ediyorsun kendini az düzgün yapın yaptığınız bir işi.
Şanlıurfa'da Atatürk heykeline saldırırken yakalanmış;

görsel

http://www.ntv.com.tr/gal...%2cMq5LLHGqmUuP_4yMQ8Jyag
bir yazar(!) 0 tarih bilgisiyle sözlüğe faydalı şeyler yazdığını sanan cahil bir birey.
görsel
Sözlükteki amacını anlayamadığım yazarlardan biri.
11. Nesil çaylak.

Meclisten atılan Merve kavakçı gibi hissediyordur şimdi.

(bkz: ahahahaha)
Mahallenin asabi Nermin teyzenin deyimiyle, Gidişi olsun, dönüşü olmasın inşallaaahh dedirten, bir adet gereksiz yazar.
Silik ibaresi pek bi yakıştı!
Yakında aramızdan ayrılacak. Son dakikalarının tadını çıkarsın.
Okuma yazması olmayan bir yazar herhalde.

Sana sev diyen yok!? halkın bir kesimini, sosyal sınıf, ırk, din, mezhep, cinsiyet veya bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılayamazsın, o kadar.
kendi nick altını hortlatarak ezikliğin nirvavasına ulaşan üyecik. sonra da porom kosoyorlor.
öteki tarafta hiç çekemediği mel mel bakan gibdon ve rahmetli yarinlarakaldi yi bol bol görecektir.
Çok üzülüyorum ben bu çocuğa. Kemalist ve Alevi yapılanma diye liste yapıp hedef gösteriyor, Kemalist yazarların nickaltlarına silinmeli diye algı kuran entryler giriyor...

Ama bir sabah bir bakıyorsun kendisi çaylak olmuş, ulan ahahah. Cem küçük, rasim ozan tarzı tetikçilik oynayayım, onun bunun ayağını kaydırayım derken kurşunu kendisi yiyor. Yazık, üzüldüm.
silik yemek için sebebi yokmuş.

sürekli nickaltlarında, sürekli sözlük içi yazıyor, provakatif başlıklar açıyor ama silinmesi için sebep yok.

aynısını başka bir yazar yapsa ne olur hepimiz biliyoruz.

bunların eline kalmış işte burası. biz de fon yapıyoruz.
Deve sidiği müdavimi.
Bonservisi Kaç paraysa ödeyip aktrollerden satın alarak kendi trollüm yapmak istediğim kalifiye eleman.