bugün

Artık Resmi olarak da itirafçı olduğunun kanıtlandığı söylemlerdir.

Not: sonra eklerim bir şeyler.
bakalım rte nin adı çıkacak mı pisliklerde o zaman vay halimize.
vay anam serhat neler dönmüş ya

ötüyor gönlümün efendisi.
görsel
görsel
Yalan fetö montaj ifrira ispat edemezsen namussuzsun şerefsizsin istifa ederim yalan inanma ehonomi çoh eyi dış mihrak komplo ameriha bizi gısganıyu yol yabdılar bi kere 1725 komplosu.

Yandı devreler.
Büyük sürpriz.
Muhteşem dünya liderimiz kendisini hayırsever türk işadamı sanıyordu. Meğerse iranlı ateyiz hayin casusmuş.
Bunları da ilk kez duyduk zaten
(bkz: Zafer çağlayan)
(bkz: patek philippe)
(bkz: ayakkabı kutularında milyonlar)
(bkz: rüşvet)
Gene kandırıldık.
derhal kanun çıkarılsın ve bu reza fetöcü ilan edilsin

tüm akabeliler toplansın hep birlikte 3 defa rezayı

hiç tanımıyoz yalanımız varsa her birimizin kafasına

patek filip saatı düşsün desinler.
Türkiye'ye değil, hükümete zarar verebilecek olan sözlerdir. Türkiye zaten yeterince zarar gördü bu işten, olan oldu bile. Buradaki dert, devletin göğüslediği bu zarar hükümete sıçramasın. Bu yüzden işi sanki milli bir mesele gibi gösterme çabası var. Rahat zamanlarda kendinden olmayan herkezi hain ilan et, ağza alınmayacak laflar söyle, başın sıkışınca 'gün birlik olma günü' de, Yok ya.
abd tabii ki de bunu şantaj malzemesi olarak kullanacak, dedirten şeyler.

ki söylediği herşeyi mikrofon ve kamerayla kayıt altına alıyolardır, almanya´da fransa´da da öyle yaparlar. kaydın bi kısmını tayyibe de gönderiyolardır, şantaj yapıyolardır.

beyinsiz akgötler yüzünden ülke şantaj kıskacına girdi. der spiegel´in bundan 2 yıl önce falan yazdığı makale doğru olacak galiba.

akp yönetim heyetinde bulunmuş olan tipler, haklarında tutukluluk kararı olduğu için türkiye´den dışarı adım atamayacaklar.
adam açık bir şekilde önüne verilen metini okuyor.. elbette söylediklerinde doğrular var ancak cezasının belli olmadığını söylemesi yalan.bütün bu rüşvet olayının döndüğü konusu da doğru. olay tamamen darbe yönünde gidiyor ve sonucu söyleyeyim hiçbir şey olmayacak burada.. çünkü adamın arkasında % 50 var. bu olaylarda dolar ın 4,5 tl zarfına fırlaması lazım ; katar sermayeli t.c ye abd nin gücü yetmez.. 1-2 haftada afrin e girerek bir ön göz dağı verilir. sonra da münbiç e doğru yol alınır.. bunların hepsi 14-25 aralıkta yapıldı ve halk tarafından kabul edildi ; çünkü alternatif yok şu anda. katar desteğini bırakırsa o zaman kriz olur ve işler tersine dönebilir.. ekonomik kriz olmadan bu ülkede erdoğan gitmez..
Bihter her şeyi itiraf etti firdevs hanım. Şimdi behlül düşünsün.
bu hükümet zamanında reza zarrabı bize muazzam şekilde tanıttığı için şahsen ben söylediklerine inanıyorum. çünkü onlar iyi derse bu adam iyidir. sonra bir gülme geldi.
salak akgötler de hala futbol maçı oynanıyo sanıyo, yenilmekten falan bahsediyo.

olm, abd´de de hakkında tutuklama belgesi olan zengin bir adam , başka bir ülkede başbakanlık yapmış , bakanlık yapmış şahıslara, dekontlarını ibraz ederek, şuna şu kadar buna bu kadar rüşvet verdim, diyo,a beyinsiz, a benim ahmak evladım !!

bunu da sözlük köşelerinde söylemiyo, hakim karşısında mahkemede söylüyo.mahkeme, dedikodu yeri diildir, karşında 7 yıl amerikan üniversitesinde hukuk okumuş hakim var, beyinini şeyettiğiminin akgötü...

almanya, fransa, isviçre süddeutsche zeitung´a göre tutanak kopyalarını istemiş, abd de verecekmiş !!

siz hala yenilmekten falan mı bahsediyosunuz? sen bitmişin olm !!

abd´nin almanya´nın sana soracağı soru çok basit, elimizde şöyle şöyle belge var, bunu yalanlayabiliyo musunuz? diye sorar.

ha yok hükümet düşmez, düşmez...ama ellerinde öyle bi koz olduğu zaman senin ananı zikerler !! hatta ve hatta türkiye´nin anasını zikmek için akp´nin daha da güçlü olması için çalışırlar,

başka hükümet niye gelsin ki?!! bu hükümet oturmuş zaten kucağa...kucağına oturanı zikersin, bu böyledir !!

ama siz çok gerizekalısınız...siz de beyin yok !! hala yenilmekten bahsediyo gerizekalı. koskoca ülke şantaj kıskacına sokulmuş, kafası çalışmayan akyönetim sayesinde, herif hala yenilmekten bahsediyo...

aptal herifler !!
AK-it ler tedirgin...
Notayı bizimkiler verdi şarkıyı herif söylüyor.
ntv de canlı yayında bayraktar şunu demişti; bizi organize eden tayyip erdoğandır, onun için ilk başta o istifa etmesi gerekir..

reza bu kısma gelecektir, işte o zaman soslu fıstıkları hazırlayın...
-RTe: beyler, belliki bu herif konuşacak... Acil şekilde kendimizi aklamak için söyleyecek birşey bulmak lazım.
-danışmanlardan biri: efendim, reza zarrabın sizi kandırdığını söyleyin...
-Rte: harbi lan çok iyi fikir... Bana acil içinde rezanın beni kandırdığı geçen bir metin yazın... Ayrıca rezanın kılışlaroğluyla işbirliği yaptığıda geçsin metnin içinde....
".... aleyhimizde delil olarak kullanılacaktır. konuşmama hakkımız var"
(bir amerikan film repliği)

fakat

"anlamama hakkımız yok."
Ceza sahası içinde dolaşıyor. Tehlikeli ataklar.
Rıdvan: gol olur.
http://www.youtube.com/watch?v=M0Sp5m4fP2A
görsel
"zafer çağlayan'a 45-50 milyon euro arasında rüşvet ödedim."

peki tüm bunlar olurken biz ne yapıyorduk ?
Haydarinnaa rinna rinna rinanayy...
daha ilk duruşmada adam zenci gibi boşaldı. 3 gün boyunca neler konuşur hayal edemiyorum. bakanlar bunu yediyse bakanların başı ne kadar yemiştir acaba?