bugün

ikiyüzlüdür.
görsel

evet cehabe döneminde 23.90 olan mazot, reyisin sert tokatlamalarıyla 20.57'ye kadar düştü bugün.

artık halkımız, köylümüz, sanayicimiz akaryakıtı daha ucuza alıyor.

mazot yüksekken sürekli başlıklar açan muhalifler yok ortada tabi.

siz durun daha karadenizde bulduğumuz gaz evlere bağlanınca napıcaksınız çok merak ediyorum.

he ayrıca bu arada almanyada mazot 33 lira litresi.
ama biriniz bile çıkıp merkeli eleştirmiyorsunuz neden?
çünkü merkelin görev süresi doldu. ama reisin görev süresi hiç dolmadı gördüğünüz gibi.

ikiyüzlüsünüz olm. valla bak.
ak parti kadrolu halay ekipleri benzinliklerin girişinde halay çekeceklerdir.ülke refah seviyesi olarak uçmaktadır,reyisimizi diğer ülkelerin hepsi kıskanmaktadır,reyisimiz bize daha ne yapsın ki zaten.
mazot yükselirken reisin başbakan olmadığını ne hakla dikkate almamıştır? halbuki reis başbakanken hazine rezervleri de yükselmişti. sonra kendisi başbakanlıkten gittikten sonra film koptu haliyle. *
aklı başında muhaliftir, geneli susmaz.
dertleri üzüm yemek değil bağcıyı dövmek olanların hali pür meali.... Bir türlü de dövemiyorlarda kahroluyor zavallıcıklar!!!!!!!!!
Reyizin mazotu 1 sene içerisinde 6,5 liradan 20 liraya düşürdüğünü göremeyen aptal muhaliflerdir.
Sessizce gidip depoyu fuller.
geçen sene cehape zulmü altında 6 liraya dayanmıştı.
Tengir ironi yapmaz, yapmamalı; çünkü bu ironiyse, kesinlikle tengir'e bir şeyler olmuş olmalı.
Mazotmu düştü ben niye göremiyorum.dalgami geçiyorsunuz.
başlığın ömrünün kısa sürdüğü durumdur.

--spoiler--
Motorine bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 1 lira 96 kuruş zam geliyor. 3 gün boyunca yapılan indirimlerle 24 lira seviyelerinden 18 lira seviyelerine çıkan motorinin gelecek zamla birlikte tekrar 20 liranın üstüne çıkması bekleniyor.
--spoiler--
Geçen sene ne kadara alıyorduk, bu sene ne kadara alıyoruz. Amaçları nedir gerçekten bilmiyorum, millet artık ödeyemeyecek hale geldiği zaman ne olacak?