bugün

Elin yatkin olmamasidir.
Resim çizemeyen insanların genellikle söylediği şeydir.
Benimdir.
Resim yapamıyorum olmuyor işte bu konuda yeteneksizim.
hayal gücünün başka türden şeylere yatkın olduğunun göstergesidir.
Kafasındakileri yazıyla anlatır.
yooo, herkes ressam olamaz ama herkes resim yapabilir.iyi bir öğretici eşliğinde. zaten önemli olan da ışığı ve gölgeleri yerinde kullanabilmek.
insanı kötü hissettirir. Anca çöp adam çizen ben en büyük engelin kalem tutuşum ve hadi ağaç çizin ev çizin deyip Cizim yöntemlerini öğretmeyen çok bilmiş resim öğretmenlerin de buluyorum sonra kendi başına tekniğini öğrenmeden çizenler yetenekli oluyor. Eğitim sisteminin aq bu aralar ülkedeki her şeye sinirliyim sözlük.
Bir donem geliyor. Yeteneğimi kaybettim diyorsun. Genelde dikkat dağınık odaklanma sorunu meydana geldiğinde olan şeydir.
benim durumumdur. resim yapamıyor olmam, yapanlara karşı büyük saygı duymamı sağlıyor.
fotoğrafi şeffaf kagidin altina koyup cizerek bu arzuyu gidermektir. büyüdüm hala yaparim bunu.
manga çizememek la aynı durumdur. 2.5 yıl çizmeyip ardından çizmeye çalıştığında alınan sonuç?

cin ali shippuuden dir.
Tek derdiniz bu olsun beyler sizde resim yapmayın.
Bugünlerde mecbur olduğum durum.

Bana kalemimle silgimi verin, gereksinimler olmadan da yaşarım.
Hayatımda en kıskandığım yeteneklerden neden yapamıyorum Tanrı'm neden?
çizememek diyecek olan yazarla aynı kapıya çıkar.
yeteneksiz insanlarin isidir. cop adam cizerler bunlar.
Resim yeteneği doğuştan gelen birşeydir.
Hayatimda olmayan tek yetenekdir. Çok Aslında sonradan da öğretildiğini duyduğum, fakat üzerine gidemediğim en güzel görsel sanat. Bu yüzden bende fotoğraf çekme delisiyim şimdilerde, nerde doğa orda ben.
hiç başıma gelmeyen durum. küçükken birincilikler de aldım. resim yapmak güzel bi duygu. hep güzel çizdim allahıma şükür. yetenekli olmak çok güzel , gelsenize.
Resim yapabilmek için, herşeyden önce sabırlı ve doğal olmak lazım, için de ki duyguları ona yansıtamazsan, en iyi ressam olsan da yapamazsın. Huzur ve sakinliği için de hissedip bunu sanatına yansıtabilmelisin. Unutma ki bu dünyada hiçbir şey imkansız değil dir, imkansız olan biz insanların bunu yapamayacağımıza inanmasıdır.