bugün

çirkin olsan bile bi yerden kurtarmaktır.
Hiç de çekici olmayan yaratılış sacmasidir. Bu insanlari planlı olarak yok etmeliyiz. Huy olarak da cok cins insanlardir. Kiskanmiyorum efendim. Yaşasın kahve rengi göz!!!
aslında genetik bir bozukluktur. ama her bozukluk çirkin olacak diye bir şey yok.
güneşte maymun olduğunuzu ve gaz yemiş gibi ağladığınızı kimseler bilmez söyleseniz de dalga konusu olursunuz. az bulunan özellikler değerlidir denir ama bazı özellikler esasen anomalidir ve bu da onlardan biridir.
genelinin gözü bozulur ve gözlük takar.
erkeklerde genelde kendini 'zeus' gibi hissetmeye yol açar.. tabi o erkeğin gözünden başka övüneceği bişey yoksa tabi ki kendine christina aguilera gibi kız bulamaz.. dolayısıyla kendilerince sade diye tabir edilen kızlarla takılırlar.. ezmeye çalışırlar ve terkedilirler.. farklı alanlara yönelimleri bundandır..
(bkz: renkli gözlü erkeklerin gay olduğu gerçeği)
türk milleti olarak mahrum kaldığımız özellik. istisnalar kaideyi bozmaz tabi ki*
Erkek renkli gözlüyse, hele ki mavi ve boyu da uzunsa tam bir yürüyen ego olurlar genelde. Ne kadar tipsiz ya da karaktersiz olurlarsa olsunlar bu onların umrunda değildir. Zira gözlerini pörtleterek gezmeleri yeterlidir kızları tavlamak için.
Çok sıradan bir durumdur. Sonuçta kahverengi çoğu kişide görülebilen göz renklerindendir.
Gözlerin genellikle yanması ve güneşli günde dışarı çıkınca etrafa kısık gözle bakmak demektir.
Biri mavimsi öbürü yeşilimsi gözlü olmaktır. Üstüne sarışınlık oh miss.. Kıskanmayın hemen, çeşitli insanlarız hepimiz. + gözüm küçüklükten beri hassas, o yüzden renkli gözlü olmak her zaman avantaj değil. Üstüne gözünüz de bozuksa Güneş'te gözünüzü kısıp dolaşırsınız, yazın dışarıda gözünüzü açamazsınız.
Benim o, bir erkek olarak artı puan kazandırdığını söylemek isterim.
Ela gözlerse benimkiler gibi güzeldir.
benim de aralarinda bulundugum topluluktur.
gözlerin çabuk bozulacağına işarettir.
Kahverengi renk degil sanki. Ne dislandik arkadas renkten bile sayilmiyor mu bizimkiler.
ego manyagi yapar insani ve bir yandan güneşli günlerde felaket aci vericidir. ama bayiliyorum renkli gözlere her an denizi yasatir size.
Tüm alerjik reaksiyonları barındırmaktır.

Güneşte gözlerinizi açamamaktır. Berbattır.
genelde göçmenlerde rastlanır. güneşli günlerde asfalttan dahi yansıyan ışık gözlerin sulanmasina yeter. bir de ısı olayı var. soğuktan sıcağa, sıcaktan soğuğa geçince ağlatır baya. erkeğe yeşil gider çok da güzel gider.
güneş, ışık ve toz hassasiyeti en üst seviyededir.

hemen kıpkırmızı olurlar.
2 saniye ağlasanız 5 gün o ağlamışlık etkisi geçmez.

polenler en büyük düşmanınızdır.

ama olsun. her seye değer.
iyidir, iyilerdendir.
Ela, yeşi, mavi gözlü olmaktir. Erkeklerde çok çekici olabiliyor.
Türkiyede çekici olmak adına farklı algılanan durumdur. Avrupada , rusya coğrafyasında renkli gözün hiç bir önemi yoktur.
Seksy olmaktır. Yne çk ttlym cnm ya.
sürekli hadi gözleri değiştirelim mi sorusuna maruz kalmaktır.
1 0 önde olmaktır.