bugün

Önce altın rengi beyaz, sonra mavi siyah sonra da tekrar altın rengi beyaz gördüğüm hastalıklı elbise.
Elbisenin rengi garanlıktır.
Kiyamet alameti olan elbise. Ufak bir test yapilmistir sadece internet uzerinden. Uzun suredir yasanan sessiz harbin son asamalarindan biridir.
Valla ben göt gördüm üstad, renkleri takip edemedim.
sabahtan beri bakıp sürekli altın sarısı-beyaz olarak gördüğüm ve çevremdekilere öyle olduğunu ispatlamak için uğraştığım gına getiren elbisedir.
beyaz-altın sarısı rengi elbisenin fotoğrafıdır.
iplemedim baştan 3yaşında çocuğa sordum "tabii ki mavi ve siyah" demesin mi, ben de sarı beyaz görüyorum, kardeşim mavi, annem sarı.

Vayy arkadaş.
görsel
bence böyle bir elbise yok. olamaz, o kadar iğrenç ki, olmamalı.
-mavi ve kahverengi bence-
parlak mordur dantel kısımları sarı-siyah kumaştır. bu tür parlak kumaşlar renk değiştirebiliyor sanıyorum.
bariz beyaz ve sarı amk. kimi trollüyon gavat diye bağırdım amk.
devamlı altın sarısı-beyaz olarak görüyordum. sonra gözleri kısıp baktım mavi-siyah gördüm. siyah tahta kalemiyle tahta bir zemine yazarsanız mor-yeşil-altın sarısı gibi yanılsamalı görünür. bu da ona benzer birşey. aslı mavi-siyah ışıktan ve kumaşta kullanılan boyadan dolayı beyaz-altın sarısı görünüyor.
bakmaya en aşağıdan başladığımız da üstte beyaz olan yerler mor. yukarısı altın sarısı ve beyaz. ulan ne karıştı ortalık be.
tanım: ışık oyununa uğramış elbise.
Ayrı ayrı iki iphoneda yanyana birini beyaz altın birini siyah mavi görerek yeni bir boyuta ulaştığım durumdur. Şu sonucu çıkarabiliriz etrafımızda olan bir sürü şeyi görmüyor olabiliriz uzaylı in cin vs.
Altın rengi ve Mor ışığın altında moraran beyaz.
Altın sarı ve beyaz. Amk nası trollersiniz siz.
Beynimizi ele geçirdiler hepimizi zombi yaptılar.
mavi-siyah bir elbise bu kadar net yorumluyorum.
Çok uğraştım ama içinde hiçbir şekilde siyah ya da beyaz göremedim. Mavi ve hardal bence ama şıklarda yok.
adobe'den gelen açıklamayla sonlancaktır;

Tartışmalara noktayı koyan ise dünyanın önde gelen yazılım şirketlerinden Adobe oldu. Konuya ilişkin bilgisayar yazılımından faydalanan Adobe uzmanları, elbisenin renginin mavi ve siyah olduğunu açıkladı.

http://www.hurriyet.com.tr/dunya/28312258.asp
Bende salaktım. Yedim. Bu illuminatinin bir oyunu arkadaşlar. Normal insanlar beyaz-sarı derken bu olay yayılsin diye ünluler her nedense mavi-siyah görüyor. Ayrıca bolero var orda amk. mavi saten bolero mu olur?
Hemde yabancı bir markada.
Beyin kontrol oyunu bunlar. Bu elbiseye mavi diye diye algımızı bozacaklar. Inanmayn.
Ne insanlar gördüm üstünde elbise yok , Ne elbiseler gördüm rengi belli değil.
gerçekte mavi-siyahmış. inanamadım dedirtir.
neyse ne amk dediğim fotoğraf. manyak gibi millet bunu tartışıyor. elbise kendi kendine yürüse bile anaa bu neymiş böyle demem, siktir et en iyisi bi çay koyim.
apaçık belli lan beyaz ve altın rengi amk. bunda siyah mavi var diyen nereye bakıyor anlamıyorum.