bi tanecik arabam çok severim kendisini.ama birlikte kaza falan yapmasak iyidir. çünkü koltuk hacmi bana büyük gelmekte.
hatchback modellerini daha çok beğendiğim araçtır. düz vites modellerinin çok az yaktığı bir gerçek ama bu devirde hala düz vites araba kullanmak da hamallık resmen. otomatik viteslerinde performans nasıl bilmiyorum.
50-60 bin tl arası alınan aracın sadece ayağını yerden kesmeye yarayacağını öğrendim araç. ahaha.
fakir arabasıdır.
Güncel kasası tasarım açısından şık fakat kabin malzeme kalitesi açısından ise zayıf olan arabadır. Ayrıca küçücük, ne işe yaradığı belli olmayan arka kelebek camlarıda mevcuttur.
2014 sport modeli oldukça performansı yüksek olan arabadır.
babamın da sahip olduğu dandik araç. gerçi 2004 model clio ile 2014-15 model cliolar arasında çok fark vardır ama tahminimce yeni nesil cliolar çok ahım şahım değil.
1.5 motoru benzini içen araba.
99 model 1.6 motor otomatik vites benzinlisine sahip olduğum araba. Manueli sadece ehliyet alırken kullandığım için otomatiğe hemen alıştım ve aşırı rahat.
trafikte çok fazla gördüğüm araba. herkes almış sanki bedava dağıtılmış gibi. sevmiyorum ayrıca.
geçenlerde 2012 veya 2013 model clioyla giresundan gaziantepe gittik , gitgel 320 liralık benzin yaktı bayağı bi kâr ettik.
askerden sonra almayı düşündüğüm araçlarardan biri.
ablamın 1997 model arabası.

o kadar küçük ki, ilk gördüğümde "abla bunun kumandası nerde" diye sordum.

o kadar küçük ki, asansöre bindirip eve parkedebilriz.

o kadar küçük ki, ablam beni havaalanına bıraktığında bavulumu arabanın içine değil, arabayı bavulun içine sokup gidiyoruz.
son modelini sanki harikulade bir arabaymış gibi reklamı yapılan araç. reklamdaki kızı da yanında veriyorlarsa neden almayalım efendim. *
07 modeline sahip olduğum cırto arabadır.
kırmızısı epey can yakan araba. spor tasarımıyla tam bir genç arabası olmuş, yakışıklı da hani.

2007 modelini kullandigim araba. 60 bin km yaptim. Baya gezdim,lakin mecburiyetten biniyorum. Uzun yollarda yoruyor.Sehir icinde de eh iste. Saglamlik hissini veremeyen bir araba. Maddi gucunuz varsa opel,vw alin.
kullandığım araçlar içinde en az yakan modeldir.
Araba benzin yakmıyor amk.

Ama yine de hiç sevmedim. 10 yaşından beri araba sürüyorum ilk kez bu arabayla kaza yaptım. 100 yapınca titriyor amk arabası.
2006 model 1.4 auth modeline sahip olduğum araçtır.

eleştirilere tamamen katılmakla beraber, satıp 70-80 bin aralığında bir d sınıfı araç almayı ciddi düşünüyorum.

ama bu araç tüpte (lpg:2.19) iken uzun yolda 12.5 kuruş yakıyor. bildiğin 12.5 kuruş.

şu rakamı gördükçe, daha bir seviyorum, satasım gelmiyor kaplumbağayı.

bu hafta 40 tl lik tüple tam 264 km şehir içi mesafe yapmıştır.
en itici arabadır. ismi de iticidir. her boku iticidir. hele kullananı daha iticidir.
son kasanın bir öncesine sahip olduğum arabadır. alacaklara tavsiyem 65 bg lik modelini almasınlar. bir de 120 km süratten sonra titreme hatta savurma yapar. aman diyeyim, kullanıcının dikkatine. ha birde, dijital mi, elektronik mi ne boksa o kliması olmasın. manuel klimalı alın.

ayrıca; en çekici arabadır. adı da çekicidir. her boku çekicidir. hele kullananı daha da çekicidir. çünkü safi alınteriyle alınabilmiş tek arabadır. beni işlerime götürüp getiren arabamdır. bir nevi ekmek teknemdir.
Tam bir kütük. Şuan 2006 modeli ile arka koltukta seyahat ediyorum, ne bel kaldı ne boyun.
Sıkış tepiş bi araba.. içinde nasıl atraksiyon olabiliyor hayret.

Istekle alakalıysa demek.
2005 modelini satışa çıkarttığımız araçtır. ilgilenen varsa mesaj kutucuğum her daim açıktır.