bugün

Geçer, sen evlenemende artık.
fiyatı 1 milyon TL'yi geçti.
Türkiye’deki en ucuz Renault Clio 691.000 TL oldu.
Renault 12 nin torunu, çokça dedesinden izler taşıyor.
bana yeter de, olmuyor.
hiç yoktan şunu alsam araba defterini kapatacağım.

2001-2007 arası, temizce,
sedan, hatchback kasa fark etmeksizin..
kalitesiz bir araç.
lakin muadillerine göre aynı fiyat grubundaki clio'ların modeli daha yüksek, böyle bir avantajı var.

güvenli değil,
lakin parçası ucuz, yakıt tüketimi sakin kullanımda düşük, kısacası ekonomik bir araç.
bagajı geniş, arka koltukları dar olsa da ön koltuklarının genişliği idare eder.

2013'ten bu yana gelen symboller ise 2008-2012 symbol'ler daha iyi gibi gelmekte.
en bilindik ve en çok satan clio ile clio symboller ise 1999-2008 yılları arasında üretilen kasaları.

bu gibi nedenlerle kendisi ilgi alanımda.
1997 corolla, 1997 golf yerine 2004 clio en azından benim için daha tercil edilesi.
görsel
görsel
görsel
görsel
çöp.

hangi kafayla alıyorsunuz böyle araçları.
euro ncap testlerinde 5 yıldız alan araç.

Yeni modellerini bilmem ancak clio 3 ler eşek gibi araç afedersin.

dağa tepeye sür bana mısın demez.
Önce emniyet der gecerim.
görsel
bunu alıcağına sat diskavri al. (!)
1. ve 2. jenerasyonunun özellike hatchback olanları karizmatik ama yeni kasası tam bir karısını pazar kahvaltısına götüren adam arabası kıvamında, az yakması dışında bir numarası olmadığını düşündüğüm tipsiz araba. buna bineceğime şahine binerim güvensiz de olsa hiç yoksa karizmatik bir araba.
görsel
+9 uzman çavuş itemi değil mi lan bu.
az yakması hariç tırt bir oto. dışı aldatmasın içi bagajı dar. en son kasa poloyada bindim corsa d ye clio 4 e. önceden bu reno hyundai ucuzdu. şimdi bir ekran koy fiyatada koy. 1 sene önce otomatik fluenceyi arkadaşım 63 bine satıyordu. geçen bir tanıdık 85 bin e almış. sıfırda ise 3 ay önce bu teneke line 0.9 tce motorlusunu alacaktım 75 bin mi neydi 69 hurda benden fiyatıydı. geçen sordum 85 bin mi ne dediler. yaklaşık her ay 5 bine yakın kakmışlar. devlet hurda ve kredi teşviğide hikaye. kuzende de dizeli vardı bindim nasıl bir araba olduğunu biliyorum yani. gittim 2000 model opel corsa aldım. nerden baksan 50 bin cebime kaldı yakıtıda düşük klimada var. konfor aynı hemen hemene aynı bir araba.
Biz yazdık bunu dünyadaki var olan fiat 500 ile birlikte en dandik araba 40-45 aylık asgari maaş ile alınabiliyor. rezillik zavallılık dram trajedi. Geçenlerde opel corsa 120. yıl özel seri için anlaştık 20 gün sonra gittim 15.000 tl fiyatı artmıştı 20 günde.
eski arabam clio 4, az yakar çok kaçardı. şimdi gençlere bıraktık kırmızı jantlı araba işlerini.
1.5 litre 90 beygirlik dizel otomatik icon paketine 90 bin lira fiyat çekiyorlar elim ayağım titriyor şerefsizim...

alooo bu arabanın 0-100 değeri 12.9 saniye, konfor ve malzeme kalitesi denen şeyin esamesi yok bu araçta kendinize gelin.
fransa'da en çok satılan otomobil.
söz konusu ülkede satış adeti 1990 yılından günümüze kadar 12.3 milyondur.
sarın, evde yicem.
v6 tek kapı alıp ortalığın anasını ağlatmak isterdim.
Bende ortalıkta neden bu kadar Clio var az mı yakıyor yoksa belediye mi dağıtıyor diyordum.

Meğerse belediye dağıtıyormuş.
ibb verilerine göre 100 kmde 69.4 litre gibi bir tüketimi olan araç