bugün

Şekilli tenekedir.
yeniliksiz geçen 2013 yılında piyasaya yeni bir soluk kazandırmıştır.
r-nav 2. güncellemesinde sorunlarla karşılaşılmış. birazdan ben de 2. güncellemeyi yapmayı planlıyorum bakalım.

edit:güncellemeyi yaptım.sıkıntı yok.
klima çalışırken kapanmasın diye, durduğunuzda ''stop''özelliğini devreye sokmamaktadır.
3.nesil ile adeta kabuk değiştiren, ferah ve rahat bir iç hacime kavuşan,konforlu modeldir. 3. nesilleri yol tutuşu, iç hacim, iç dizayn ve tasarım, kapıların sağlam ve ağır olması, ayrıca aracın içeriye ses almaması ile sınıf atlamıştır. almayı düşünen varsa 2006 ve üzeri modellerini kesinlikle tavsiye ederim. hiç düşünmeyin. fiyat olarak da uygundur, ayrıca satarken de zorlanmazsınız, ikinci el piyasasında en çok aranan arabalardan biridir. 4. nesilleri de harikadır ama çok tuzludur. o paraya astra veya golf alırsınız.
2013 model hatchbackleri 10 numara spor ve hoş olan araba.

Ayrıca renoda dacia vitesi olmaz daciada reno vitesi olur.
Dacia renault grunubun alt markasıdır.

44 bin liraya aynı model golf alırım diyen insan sadece hayal kurar.

44 bin liraya bmw alırım diyen ise ya sanayiden çıkmamaya razıdır ya da 2004 model 3 serisi severidir.

Parasına göre en iyisidir.

Hele dizeli ise resmen cimridir. 4.5 litre yakana ödül vardır.

Mavisinden bir tane inşaallah.
Müslüman araba.
namaz clio gibi esprilere maruz kalan araba .
Arka camların manuel olmasıyla güvenliğinin piyuvvv kimbilir ne fena olduğunu anlayan akıllıları gösteren otomobil.

Bak bi bildin mi?

(bkz: Euron cap)

Esp , 6 havayastığı, ebd, asr her modelinde standart olan bir araçtan bahsediyoruz. Arka camlarının manuel olması, genelde filo için tercih edilen joy versiyonudur. Kullandığım şirket aracıdır. Ayrıca eski autodrom eğitmeniyim. iyi niyetli soruları cevaplarım, odunları iyi rendelerim.
Güvenlik diye bok atanlara 1994 model mercedes s600 öneriyorum.

Koy benzini yaksın 1 buçuk liranı. Tank gibi araba sana.

Ama gelip de 40 binlik arabadan güven bekleme.

Sen 100 km ile kaza yapınca 80 bin liralık araba ike 40 bin liralık araba arasında fark kalmıyor.
2014 icon modelinin 1.2 120 hp spor kasası edc manuel modda kalkışta öttüren arabadır.
Bu arabaya para verip alanlar var. 2012 ve oncesi kasalar için konuşuyorum.
kirkbes milyar para isteyip uzerine manuel arka camli, kamil koc kalitesinde dokunmatik ekrani olan yol tutusu ikibinonbir yaris model aracimin yanina bile yaklasamayan teneke. arabada sahane olarak adlandirilabilecek ozelliklerden birincisi kesinlikle motor. her kulvarda bu konuda kendini kanitlayan reault yine mukemmel nir makine koymus bu arabaya. dizellerde yeterli beygir sahane tork ve gayet basarili yakit yuketimi var. vites gecisleri simdiye kadar kullandiklarim arasinda en iyilerinden. kisa yollu ve net. yani neyu nereye soktugunuzu biliyorsunuz. son olarak arabanin tipi ciddi anlamda ne polonun ne de fiestanin yaklasamayacagi seviyede.
pahalı bisiklet.
AraÇla ilgili aÇıklama yapmak gerekmektedir. Öncelikle belirmek gerekir ki 2014 model 32.000 tl ye de clio var 57.000 tl yede. Ekonomi yapıcam diye joy 1.2 75 hp alırsan o arabanın arka camını da elinle aÇarsın, klima aÇıkken rampada yolda da kalırsın. Eğer aracı performans ve konfor iÇin alıyorsan paraya da biraz kıyacaksın. Full aksesuar modeli sınıfının üstünde donanım barındırmaktadır. Eco motor olduğu iÇin beygir yüksek olsa bile tüketimi tasarrufludur. 1.2 120 hp olanı 6 ileri edc otomatiktir. Özetle 3000 devirin üstüne Çıktığında araÇ turbosu fırlar ve haliyle yakar. Motor hacmi küÇük vites sayısı 6 ileri olduğu iÇin vites aralığı küÇüktür bu nedenle de seri hızlanır. Hız yapmak iÇin değil seri ve akıcı kullanmak iÇin birebirdir. Edc modunda kalkışta eğer şöförlüğünüz iyiyse 3. Vitese kadar kısa mesafede hiÇ ummayacağınız marka modellere plaka okutursunuz. Özetle en dolu modeli orta sınıf bir arac iÇin verielen parayı sonuna kadar hak eder.
Şu ara kullanmakta olduğum araba. genel olarak orta gelirli aile arabası, ama sahiden çok dandik ya. tırt bildiğin.
Kağıt gibi arabadır. Alınmamalı, alınmasına mani olunmalıdır.
en yakın arkadaşımın eski arabası. lise zamanı ne anılarımız oldu anasını satayım arabası ayrıca. tırt mırt ama araba sonuçta abi. bir gün hiç unutmam deli gibi yağmur yağıyor, şirince'den dönüyoruz gaz bitti bitecek. Bizimki benzinliğe hızlı sayılmayacak bir hızda girdi ve frenlere asılmasıyla pompaya doğru kaymaya başlamamız bir oldu. arabada 5 kişiydik ve pompaya hafifçe dokunana kadar south park sessizliği vardı resmen arabada. ulan o kayma süresi en fazla 3-4 saniyelik bir şeydir ama bize 5 dakika gibi geldi. üç buçuk atmıştık havaya uçacağız diye. ulen clio. en son tam ortasından golf çarpınca arabayı golf'ün sahibine yaptırdığı gibi sattı arabayı.
fransız arabalarının iyi oturttuğu özelliklerinden olan yol tutuş konusundan nedense abisi megane a pek çekmemiş yol tutuşsuz cihaz.
2008 modelini kullandım. Hiç memnun değildim. Onun yerine Linea kesinlikle.
az yakan, parçası ucuz, durmadan arıza çıkartmayan halen kulanmakta olduğum arabadır.
geniş iç hacmi, yakıt tasarrufu ile artıları olan ancak vergisi ve güvenlik standartları nedeniyle eksileri olan otomobildir.
benim gibi hali vakti yerinde olmayanlar için gayet uygun bir araba, az yakıyor, ne olacak işte uluslararası gezmeyeceğiz ya, şurdan binip aşağıda görünen iş yerime, birkaç kilometre ötede piknik yerlerine, bir kaç saatlik uzaklıktaki memleketimize gidip geliyoruz işte. hep olumsuz şeyler yazılmış, ama sen boşver canım cliom, ben onlara hiç de kulak asmıyorum, varım yoğum tek sevgilim sensin.
Az yakan,şehir içi kullanim icin uygun araba. Hatta tam bir sehir ici arabasi. Ancak Ön takim ve süspansiyonlari rezil denilebilecek seviyede kotudur. En ufak bir kasisten gecerken olusan sarsintiyi arabanin icinde hissedersiniz. Cukurlardan gecerken dikkat etmek gerekir,dikkat etmezseniz benim gibi surekli oto sanayiye gidersiniz, moraliniz bozulur.
aldığım otomobildir. tasarım bakımından fiesta ile arasında kalıp seçtiğim otomobildir.