bugün

aktrollere filme gidin emri gelmiş diye düşündüren filmimsi.

bu filmin imdb'de sondan birinci olması için manipüle edilmesine gerek yok. çomar cinsine reis aşkı yüzünden ilginç gelebilir ama düzler düzü bir adamın, ülke ya da dünya tarihinde kritik rol oynamayan, en büyük dramı şiir okudu diye kısa dönem cezaevi yatıcılığı olan bir adamın hikayesine çok bile puan vermişler bence.
sevgilisiyle sinemada hiç öpüşmemiş nice muhafazakar ergen bacılarımız için büyük bir fırsattı bu film. neyse artık, birincisi tutmadı ya ikincisini garanti yaparlar zaten.
Kabul edelim ki güzel filmdi.
yapımcısı FETÖ üyeliğinden gözaltına alınmış.

http://www.posta.com.tr/r...en-gozalti-haberi-1314426
konusu ne?, sabri sarıoğlu'nu anlatıyordur muhtemelen.
Kendi çalar, kendi oynar diye bir laf vardır. Bu çomarlar aynen öyle. Kendileri çekip, kendileri seyrediyorlar.
(bkz: ali avcı nın fetöden gözaltına alınması)
gişesi 65000'dir.

hem yalakalık yaparım hem de cebimi doldururum diye yola çıkıp, zarar ve tutuklama kararıyla anasının amını gördü.

su veren itfaiyenin fortumunu sikeler.
izlemediğim en güzel film umarım bundan sonra da izlemem...
Bu filme para verip izleyen insanlarla tanışmak istiyorum. Her birinden onar lira kopsa 333 çift ayakkabı alırdım. Nasıl olsa parayı bol bulmuşlar.
65.000 gişeyi bile görememiş zorlama bir filmdir. o gişe rakamını da sosyal proje adı altında sinemaya götürülen talebelerden elde etmiştir. yönetmeni de bugün okuduğumuz üzere fetöcülükten gözaltına alınmıştır. bir gün iktidar değişirse kendisi içeriden çıkıp bu sefer de çöküş filminin türk versiyonunu yapar.
Toplamda -zorla götürülenler de dahil- 5000 kişinin izlemediği filmdir.
Sağ kesimin sanat yapamadığını, aydın çıkaramadığını, dünyaya bakış açılarının yeni yüzyıla ayak uyduramadığını gösteren bir film.

Azıcık gülerim diye izledim gülemedim bile...
temel reis'in filmi mi yapılmış?
sınırlı bütçesi ile forrest gump, scarface, interstellar gibi kült filmleri sollamıştır, ama tersten.
imdb siralamasinda 1.dir. ama sondan.

oyleki dunyanin en boktan sikko cöp yarock ķürek filmi olan (bkz: cumali ceber) den bile az oy almistir. tüm akp ve yandaş medya izlese bukadar düşmezdi aq.

adamlar "biz filmi ceker paramiza bakariz sikmisim biyografisini" demis. haha.
Bir Müslüm kadar olamamıştır..

işte gerçek seçim sonucu budur..RTE yi ülkenin ne kadar sevdiğini bu film göstermiştir..
bi dönem çıkmış fakat hiç izlemediğim filmdir.
(bkz: Dincinin sanatla imtihanı)
Yalanlarla dolu, manipülasyonu bol saçma sapan bir film. Cumali ceber bile bundan daha iyidir. Zaten gişelerde çakılmış. IMDB planı 10 üzerinden 1.9 yani 100 puanlık bir sınavdan 19 alan bir öğrenci.
Gitmeyeceğim, asla da izlemeyeceğim. Değmez çünkü.
Böyle sapan salak bi' gerçekliğin 20 seneden fazladır vizyonda kalarak hâlâ izleniyor olması yanında, haksızlığa uğramış bir yapıt olduğunu düşünüyorum; yoksa 117 dakika dişimi sıkar, über ütopik fantastik bir film der, izlerim ben bunu, ne olacak ki?
IMDb rekoru kirmiş film. Her ne kadar hiçbir yerde kendisine erişebilmesi mümkün olmasa da böyle bir film var beyler. Günaydın kardeşlerim sa.
10 üzerinden 1.9'u nereden verdikleri merak edilen film.
Seyircisi kim? Kendine saygısı olmayanlar mı?
Coşkun Ağabeyimiz bile işi bitince bırakıyor; bu filmin gerçek kahramanları hâlâ bizi bırakmıyor.