bugün

biraz önce yaşadığım durum.

üç katlı yazlık villamın balkonunda oturmuş, viskimi yudumluyordum. derken zil çaldı ve kapıda duran azra ile göz göze geldim.

-merhaba pacc. senden bir şey isteyecektim.
+elbette azra, içeri gel.

azra'yı salona aldım. bana regl olduğunu söyledi.

-pacc, ikinci günümdeyim. ağrılarım durmuyor. senden istediğim, çılgınlar gibi binişmek. hayatımda gördüğüm en yalnız ve en seksi erkeksin.
+defol evimden, pis kadın! demek beni ağrı kesici olarak kullanacaktın ha! defol!

azra ağlayarak giderken, ben de balkona geçtim. yarım kalan viskimi alarak, güneşin batışını seyretmeye devam ettim.
kadını psikolojikmen çökertmektir, zevkten çok iğrençlik verir.
damar bingeşmesi gibi bişeydir heralde galiba sanırsam.
vücuttan atılan pis kanın kokusu düşünüldüğünde seksin verimini de rezil edecek olan durumdur. sırf bu nedenle uzak durulmalıdır, odaklanma sorunu yaşanması hoş değil...
(bkz: çamurlu tarlada patinaj çekmek)
Cinsellikten tiksindiren durum.
bilmeyenlere anlatalım .islami hükmü şudur .
göbekle dizkapağı arasından faydalanmamak şartıyla sevişmekte bir mahzur yoktur .
cinsel ilişkiye girmek haramdır .
bu söylediğim evliler içindir
bekarlara sevişmekte haramdır .
Sevişmeyi penetrasyonla karıştırmış yazar beyanı. Sevişmek için soyunmak şart degildir.
evet günahtır. büyük günahtır ama anlatıldığı kadar da iğrenç değildir. zorda kalıp hepiniz bir kaç kere yapacaksınız bunu. çünkü regl döneminde kadınların bildiğin gözü döner. tek tavsiyem seks sonrası yatıp uyumak yerine hemen gidin anti bakteriyel bir sabunla zikinizi taşağınızı yıkayın. yıkamasanız hastalık olur mu bilmem ama siz yine de yıkayın.
görsel
hatanın daniskası.

siz siz olun sakın yapmayın. kızın göbeğini emerken duyduğunuz kokuya nevriniz dönebilir. 2 dakika sonra evden kovar ilişkiyi bitirirsiniz ve o pis kızdan kurtulursunuz da , kötü anı olarak hafızanızda baki kalacaktır.
hasta olmak istemiyorsanız denemeyiniz.
gozler paradise i aradi.

bilgi alanimiz disinda bir aktivitedir.
işin içine oral karistirmazsaniz çokta zevklidir. Sertlesmis göğüsler normalden daha atesli bi partner ve sıcak hissiyat... ama sagliksizdir tabiki. Yapmayin yani
otel odasında yapıldığı takdirde siz çıkış yaptıktan sonra resepsiyonistin arayıp "otelimize tekrar gelmeyin lütfen" demesine sebep olur.**
Kimsede dememiş ki haramdır evet.
Kadının sakso çekmesinden ileriye gitmeyecek olan sevişmedir, tabii anal sex sevmiyorsa.

Şimdi geleyim asıl soruna, kadınlar sırf sen onlarla sevişme diye hep sevişmek istediğinde olmaz canım yaa regl olmuşum deyip seni başlarından atıyorlar değil mi? Sorunu kadınlarda arama bu sözlükten siktir olup gitmeden önce kendine aynada bir kez bak ve ben bunu hak ediyorum diye haykırıp pencereden atla.
Anavatan kan ağlarken zevk peşine düşmektir.
regl olmuş bir kadınla sevişilebilir, her kadın regl oluyor. regl olmakta olanla sevişmemek lazım.