bugün

regledit olur.
yaşlandıkça değişen dönem.
belki de farkındalığımız artıyordur bilemiyorum ama kesinlikle 3 sene önceki regl dönemiyle şu anki regl dönemim arasında dağlar kadar fark var.
Titus dönemi daha sancılıdır. Yüksek ateşten ölünür.
ilk gün sancısı mahvediyor insanı.
Bir lefter küçükandonyadis dönemi değildir.
kadınların ; bakma, konuşma, sorma dönemidir.
Ben regliyim diyerek belamızı sikmeye çalışılan dönemdir. Ama izin vermem. Derdi, tasası, sıkıntısı olan bi de destek istemeyip aklınca şekil yapmaya çalışan siktirsin gitsin, selam vermesin bana.
mümkün olduğukça kadınlardan uzaklaştığım aylar kimsenin trbini nazını çekecek halim kalmadı.
Kızlardan hep duyduğum ama ne olduğu hakkında en ufak bir fikrimin olmadığı tuhaf şey.
Acisinin kizlar tarafindan fazla abartildiğini duşunduğum dönem.
baska ne istersiniz muz tadi veren cilek ? yada yilan sütü ?
psikolojimin alt üst olduğu, ayarlarımın şaştığı, sinirden öldüğüm, çevremdeki insanları çıldırttığım rezil dönem. tabii psikoloji ile de bitmiyor, size deliler gibi sancı çektiriyor. papatya çayı, çikolata, arveles, sıcak su torbası olmadan asla atlatamadığım. yine de sıcak bir çift el karnınızda olduğunda, kedi gibi sırtınızla oynayan biri olduğunda, daha çekilesi olandır. (bkz: hangi günahın bedeli)
Sadece 6 günlük dönem degil öncesi ve sonrası hormonların kıpraşmasıda mevcut.
kadınların çikolata-tatlı canavarına dönüştüğü ortalama 6 günlük dönem.
yaklaşık bir hafta kadar öncesinde sivilceler ve şişkinliklerle ben geliyorum der ayrıca biraz da olsa tatlı şart bu dönemde.
abartılan dönemdir. ayrıca ultra kanatlı ya da normal ya da uzun kanatsız gibi pedler arasında kaybolur erkekler süpermarkette. hep bize aldırır amına koduklarım. 200 çeşit çıkarmışlar amk. am lan alt tarafı. uzun kısa kanatsız kanatlı tak işte amına koduğum.
affetmediğim dönemdir.

isim ve eşgal vermediğim için bilgi içerikli seks entrylerinin sıkıntılı olmadığını düşünüyorum.

regl döneminde sevişmenin erkek açısından artıları/eksileri...

+ partnerinizdeki ekstra şehvet.
+ partnerinizin acı duymaması, duyduğu acıyı unutması.
+ benim gibi prezervatif kullanmayan kişilerin minimum risk düzeyinde olması.

- koku. ama yok böyle bir koku.
- çarşaf gitti bir kere unut onu.
- salça kavanozuyla sevişme hissi.
bir kadının en iğrenç dönemine tekabül eder. (gerek ruhi gerek fiziki)

allah'a yakın bana uzak.
regl olmuş yazarımız var uyarısı.
görsel

şöyle bir görseli görmemle yarmış olan dönemdir.

özetin ta kendisidir.
Majezik mideye dokunuyorsa başka ilaç da yoksa o an cekilmezdir.
Kadinlarin belirli bir periyotta kullanissiz olmalarina sebep olan durum. Reasoning ve cognitive interraction neredeyse sifira inmistir. Icgudusel ve duygu yogunluyla ani mood swinglerin goruldugu bir donemdir. Ne istedigini anlatamayan cunku ne istedigini tam olarak kendisi de bilmeyen kadinin bu donemde sorumluluk almamasi gerekir. Arac kullanmamasi, mesleki projeler uretmemesi onemlidir. Zaten bu konu ile ilgili Hollandanin Vestalaar universitesinde yayimlanan yari-akademik makalede kadinlarin sorumluluk ve dogal ortam bilincinin regl olma doneminde karistigini, kahvaltida cocugunun tadina bakmayi dusunen subjectlere bile rastladigini ifade etmistir.
biraz çikolata biraz majezikle çok rahat geçirilen dönemdir. tatava yapma yaşa geç.

edit: çikolata evet. o dönemde oluşan tatlı krizleri genelde çikolatayla bastırılır.
bazı yazarların şuan yaşadıkları dönemdir.

Erkek arkadaşı evinde fosur fosur uyuyordur ayrıca esas eziyeti erkek arkadaşı ona yapmaktadır. Bir tane çikolata alıp getirmemiştir, temizlik yaparken yardım etmemiş kediyle bir olup temizlenen yerleri batırmıştır. Büyük ihtimalle kız arkadaşının pms döngüsünden bir haberdir.
erkek arkadaşının sabrının test edildiği dönemdir. böyle dilinin ucuna gelir bazı sözler ama yutarsın. hoşgörü gösterirsin. elinde olan bir şey değil sonuçta dersin. ama dişi insanı yüklendikçe yüklenir affetmez. eminim çoğu ayrılıklar tam da bu dönemlerde olur. kolay dayanılamaz çünkü bu dönemdeki kıza. fakat her şey bittikten sonra bir tatlılık gelir ki kız olacak kişiye sorma gitsin. aslında bütün bu eziyetlere bu tatlılık için katlanılır desem hiç de yalan olmaz. çünkü erkeğin tam istediği kıvama gelir dişi insanı. ama kısa bir süre sonra her şey yeniden başlar. gene aynı tripler, kavgalar, tavırlar... zordur yani elinizden geldiğince alttan alın ama ağzınıza edilmesine de izin vermeyin efendim.