bugün

Ne idüğü belirsiz bir yaratık. Anası belli babası elli olması kuvvetle muhtemel.
kurunun yanında yaş gezi parkı ağaçları yanmasın istemektedir.
referandum isteyen ahlaksız faşistlerin bunu neden istediğini bilen eylemcidir. olayların gezi parkı meselesi olmaktan çıktığını göremeyen sözde kurmayların düz beyin kıvrımlarının arasından fırlayan bu ikiyüzlü rezil önerinin sonucu hiç önemli değildir. akp sıkıyorsa "hükümet istifa etsin mi, ?" gibi geniş kapsamlı referandumu yapsın da görelim cesaretini.
madem mevzu gezi parkı değilse. mevzu halkın tayyib i isteyip istememesi meselesiyse işte referandum en güzel yol. eğer istemezlerse basarlar hayırı olur biter. ama bu kadar niye tutuştu bu çapulcular anlamıyorum. sizde biliyorsunuz. esas diktatör sizsiniz. sandık falan tanımıyorsunuz. sadece sizin istediğiniz olsun istiyorsunuz.
çevreci maskesi elinden alınan çapulcudur. hatta denilse ki "kardeşim tamam park olduğu gibi duracak. ülkeyi geçin dünyanın çeşitli yerlerinde dahi ağaçlandırma projelerimiz olacak" yine durulmaz bunlar. çünkü dertleri sadece götleri sıkışınca ağaçlar olan aciz bir kitle bunlar.
referandum da yine bir düzmece olduğunu bilen insandır. istemez tabi ki efendim, demokratik bir şekilde oluyor da biz mi kabul etmiyoruz.
"Ağaç keselim mi kesmeyelim mi" diye halka sormanın ne büyük denli bir rezillik olduğunu bilen kimsedir.
(bkz: referandum olursa göt olacağını bilen kitle) bilinçli çapulcu.
durdurma kararının zaten çıkmış olduğu bir alan için referanduma gitmenin şakalaşmadan öte bir şey olmadığını bilen çapulcudur.
karşı tarafın ne kadar çingen olduğunu bilen ve o oy pusulalarıyla nasıl oynanacağını tahmin eden çapulcudur. hadi onlar 3 kağıt yaparak ceplerini doldurdular. onları savunanlara ne oluyor. hala açsınız.
Oy sayimi sırasında elektriklerin kesilmeyeceginden emin olamayan, seçim zamanında ikametini seçim bölgesine kaydıran binlerce kişi olmasından endişe eden, mezardaki seçmenin o gün kalkıp oy kullanmasından korkan çapulcudur.
Ayrıca götü yiyen varsa seçim barajini kaldırıp genel seçime gidelim, hodri meydan diyebilecek kadar halkın iradesine saygılı çapulcudur.