bugün

oha dediğim durumdur.
troll değilse hoş gelmiş yazarımızdır. kendisine ve diğer yazarlara saygı duyduğu, mutlu, mesud bir sözlük hayatı geçirmesi dileğiyle.
yeni sözlük gerillasi. yazsin efendim.
kızıl saçlı bayan yazarsa çok pis yavşarım. Harun olmaması temennimiz.
Hoşgelmiş yazarcık.
Birilerinin yarasına tuz bastık galiba.
yanlış okumalar (bkz: radiohead)
içindekileri dökmek kavga etmeye çalışmak fame olmak mı ya inan çok komiksin. Hani bu ülkede düşünce özgürlüğü var belki bilirsin.
amip beyinli abazanlara agzinin payini verdigi icin nikaltinda lince ugrayan yazar.
gerçekten seksi, farklı yazar. sözlükte sevişmek istediğim 3 yazardan biridir. diğerleri kendilerini biliyor. kıps. * *
Bakıyorum aranıza yeni memeler gelmiş.

Neyse geçsin otursun bi köşede ayakta kalmasın.
pek hoşlaşmadığım bir gacıdır.
Hakkında yazılan atarli ergen harici şeylere pek katılmıyorum.
anandan babandan para miçmiçlemek güzel tabir yalnız kavgada kullanırım ben bunu sağol beybi.
merak edip baktım, suratı sırt çantasına benziyor.
Fotoğrafı gördükten sonra aynada tipime baktım. Ya bende öyle bir kafayla öyle bir özgüvene sahip olsaydım dedim. Yapma etme yazarı. Birde otuzikibin katmanlı shop var fotoda.
Hakkımda olumsuz şeyler yazanlar çokta olmayan sikimde yani. Bunuda entry olarak geçiyorum buraya. Sizin bana çirkin diyip dememeniz yada benim gerçekten çirkin yada güzel olmam benim bile umrumda olan bişey değil. En azından tanıdığım insanlar arkamdan kötü laf ettirecek kadar kişiliksiz olmadım bu bana yetiyor.
Saygı duymak Lazım hepimiz insanız Hanım kızımızın Canı sıkıldı Vücudunun herhangi bir uzvunu çekip
Atmak istedi. Etik mi değil mi tartışılır evet kızılbaş hanım bence bu etik değil lakin elbette ki özgürsünüz. Sonucta beden sizin bedeniniz misal Şu an ben af buyurun penisimin fotoğrafını çekip sözlükte paylaşabilirim ama yapmıyorum çünkü manasız.
(bkz: Kendimi kaybettim hükümsüzdür)
izmir sabahlar olmasın zirvesinde tanıştığım kendi tabiriyle bir hatun kişi.
Aklı güzel, sohbeti güzel ve kendisi de güzel olan bir kadın. Düşündüğünü esirgemeden pat diye cesurca söyleyen, halkın düşündüklerini kaale almayacak kadar kendini gerçekleştirmiş bir kadın da.
Sonraki zamanda tekrar görüşmek istediğim sözlüğümüzün esas kadınıdır.
ne zaman görsem onlayn olan ama hiç entiri girmeyen yazar. sanırım çetleşiyo.
Böyle yazarımız mı varmış? Ay ben buna taparım.