bugün

eğer kasti olarak kiskandirmaya çalışmıyorsanız ve tekrar bir teklifte bulunmayacaginizi düşünüyorsa yakın zamanda o sizin pesinizden koşmaya başlayacaktır.*
Ruhu orospudur onun.
ruh hastası kızdır. ulan madem "ya biz arkadaş olarak iyiyiz" dedin yıllar önce, ben de "taam madem" dedim zaten çok da şey olmadığı için. sonra benim bi sevgilim olunca ne tavır yapıyorsun mk.
Belki de taktiktir. Bilemezsiniz.
Açık ve net aptaldır.
Ilgi manyağıdır herkes benimle ilgilensin havasında başka açıklaması olamaz.
+oha tikigül, şu benim geçen hafta reddettiğim çocok değil miiii?
-ayyy evet tikigül o, o.
+hemen başkasını bulmuş baksana, karaktersiz. kız da g*tüme benziyor ahahha.
-ihihihiihi.
kıskançlıktan bu gibi diyaloglara girmesi muhtemel kız ve arkadaşlarıdır.
reddettim ama Acaba iyi mi ettim modunda ki kızdır.
Erkek değil kapısına köle arıyordur.
Günlük Türk dizisi dozunu azaltmasını hatta haftada 1 e düşürmesini tavsiye ediyoruz.
ilginin ondan baskasina kaydigini hissettigi an egosunun yerle bir oldugunu hisseden kizdir. Sonucta cocuk ondan hoslaniyordu bu kizimiz arkadaslarina hava atiyordu. Benden hoslandi ama ben reddettim ayagina yatiyordu.

Baska birine yoneldigini gorunce de "yaa kizlar iyi ki reddetmisim serefsizmis benden yuz bulamadi tabi birlerde ki kizlara yaziyor guya asikti" tarzinda cocugu gommeye yonelik cumleler kurarak egosunu tatmin etme cabasina giren kizdir.

Napsin yani ask acini mi ceksin? Yollarina cicek mi sersin? Caminda serenat mi yapsin? Bir omur boyu seni mi beklesin?

istemem yan cebime koy. Yok cinim ole bir dunya.
hep bana hep bana tipidir.
beni sevsin benden başkasına bakmasını ama bende ona bakmayayim düşünceleri güder.
Vardır böyle manyaklar. Sebebi ego'dur.
Doğanın kanunudur.

Yanımda sevgilim varken kız tavlamak daha kolay mesela. "bu kız buna baktıysa vardır bir şeyler" diyip geliyorlar. Aynı şey.
elinde olmayan sebeplerden reddettiyse normaldir. elinde olmayan sebeplerden kastım güvenememek, mesafeler falan.
maldır. hava olsun diye reddetmiştir. sonra o erkek başka biriyle ilişki yaşadığında kudurup kıskanmaya başlar.
ilgi budalasıdır.
bir süre sonra reddettiği erkeğin aklına farklı yöntemlerle girmeye çalışır. nereden mi biliyorum?
(bkz: türk kızı)
orospudur.
Hem ayranim dokulmesin hem g.. s. lafını hatırlatır.
Pusuya yatmış bekliyordur.
bir keresinde başıma geldi. aslında bu erkek ben reddettikten sonra bir arkadaşıma teklif etti. üstelik yakındık da... arkadaşım da hoşlandığını ve eğer benim için de bir sakıncası yoksa kabul etmek istediğini söyledi. ben, çok bozulmakla birlikte ''hay hay'' dedim elbette. serde ergenlik var tabii. hem böyle bir soruya insan ne cevap verebilir ki? şimdi bile cevaplaması çok zor olmakla birlikte cevabı belli bir sorudur benim için.

bir yerlere gittiklerinde sürekli ve ısrarlı davet etmeler, hediye ne alsam sormaları... başlangıçta umursamıyormuş gibi yaptım ama yok bir son vermiyorlar. nihayetinde bir şey hissetmiyordum ama çok sinir bozucu bir durumdu benim için. hiç istemediğim saçma sapan, vıcık vıcık bir ilişkinin içine çekilivermiştim bir anda. ikisiyle de yalnız kalmak eziyet haline gelmişti benim için.

velhasıl; üçümüzün de kendine özgü anlamsız şüpheleri tüm ilişkileri içinden çıkılması zor bir duruma soktu. kıskançlık mıdır bilemem ama arkadaşım da dahil ikisine de yol verene kadar, epey bir yormuştu beni.

haa! ben yol verdikten sonra ne mi oldu? ayrıldılar. sonradan okudum ki; var psikolojide böyle çarpık üçlemeler. hatta woody allen' in barcelona barcelona isimli güzel de bir filmi var. biri pes edip, çekip gidene kadar sürdürülen anlamsız ve patolojik ilişkiler.
Küçük dağları kendisinin yaratmadığını farkeden kızdır.
Ne yaptığını bilmeyen kız tipi.
Naz yapayım derken elinde patlamış kızdır.