bugün

kendisinden hoşlanıldığını duyan , sevgi aşk cümleleri işiten ama bu teklife karşı " ben sana karşı boş'um." yada
"arkadaş kalalım" diyerek reddettiği erkeğin durumunu merak edip bir kaç güne kalmaz mesaj atan
yada arayan , yoluna çıkan kızdır.

acaba naz mı yapıyor ki dedirtir aynı zaman da. lakin tecrübe ile sabittir o bir egoist uzak dur kaç. rahat gözük. için
cayır cayır yansa da...
kaçan golü ağır çekimle izleyen kızdır.
eğer varsa çok komik, eğer yoksa çok acı verici.
yavşaktır.
ne bok yediği belli değildir.geri dönüşüne güvenip iletişim kurarsanız sizi bir kere daha düşürür koltuktan.
hızını alamamış orospudur.
kadının anlaşılmazlığına bir başka kanıttır.

6 sene geçirmişsindir berabce. ayrılıklar daha önce de olmuştur ancak geri dönülmüştür vs. 6 sene sonunda seni tamamen silmiştir köpek gibi yalvarmana yakarmana rağmen ilişiğini kesmiştir. bilmem kaç ay sonra sildiği gibi tekrardan gelip seni merak ettim nasılsın diye soru sormaktadır.

ne yapacaksın ki? yeni yeni yaranı kapatmaya başlamışken, birden bire içindeki o ateşi yeniden alevlendiğini hissediyorsan ne yapacaksın? tavır koyamayacak kadar sineni yakan o ateşi yine de eskisinden daha iyi kontrol edebilmekte olduğunu fark edersin.

bu kez olmaz, olmamalı! kendine hakim ol, geri gelmesi birşeyi değiştirmeyecektir. belliki vicdanen rahatsızlık duymuş iki gözünün çiçeği, nuru. ne kadar kırılmışsan, harcanmışsan da affetmek zorundasındır. çünkü az önce içinde beliren o ateş içinde hala bir "yapamamazlık" olduğunun kanıtı. yapamıyorsan onsuz, sorusuna cevap verecek, tekrardan uzattığı eli tutacaksın.

kadın. güçlüyüm diye dünyaya hükmedebilecek erkeği ne kadar da aciz kılıyor. güçlüyüm, üstesinden geldim dediğin bir anda bir geri dönüşü ile tekrardan ne kadar da kolayca dibe çekebiliyor seni.