bugün

-nasılsın?

+kol gibi. sen?

-yüz vermedim diye yapma böyle ama hedecan.

+inmiyor kitapsız gel naz etme.

-yürüüüü..

+(malum yere bakarak) yapacak tek şey kaldı ortak. (burada gözler sabuna çevrilir)
+nasılsın?
-sen kiminle taşak geçiyosun kızım.
+ay ben ne dedim şimdi ya?
-Bak hala...
(bkz: çevir kazı yanmasın)
- nasılsın canım?
- teklifimi tekrar düşünmeye mi karar verdin;)
- yok. tekrar reddetmeye karar verdim;)
- hasta mısın kızım sen!
- ;)
geçici vicdan yapmıştır; iyiyim deyip su serpilmeyi bekler. bu bağlamda kötüyüm de denmemelidir. bursaspor şampiyon olur mu ki?
vicdanını rahatlatmaya çalışan kızın yaptığı iş.
Bence galatasaray'ın hala şansı var...
(bkz: kimseler seni sevmedi mi umduğun gibi deli deli) (bkz: tornistan)
sosyolojik açıklaması gayet basittir. bu mesajın meali;
- seni redderek azına sıçtım ama arkadaş da olabiliriz veya
- yalnızım ve elimdeki tek inek sensin ahmet
şeklindedir. başka da ihtimal yok.
yedeklerle oynamak.
+hayatı sikip atılan bi insan nasılsa öyleyim.
diye cevap verilesidir. *
(bkz: kendini yedeğe alınmış gibi hissetmek)
kızların kendilerine yakın hissettikleri; kibar, anlayışlı ve arkadaşlıklarından hoşnut oldukları erkekler vardır ki aynı zamanda onları, diğer erkekler hakkında bilgi ve haber kaynağı olarak da kullanırlar. bu tip erkekler onlar için çok değerli olmakla birlikte aralarında duygusal bir çekim bulunmaz.

hal böyle iken,

onu reddederek; istemeyerek de olsa kırdığını düşünmüş ve gönlünü almak için de mesaj yollamış olamaz mı?
-nasılsın
+ pardon tanıyamadım.

eveet kızımız dumura uğrar, iyi olmuştur hatta beter olsundur.
(bkz: ego tatmin etmek)
terkedilmiş ve göt üstü bırakılmış olması muhtemel, eskiden gösteripte vermeyen şimdi ise vermek için can atan ve birlikte olmak için şans isteyen aklı başına gelmiş kız.
çıplağım! diye cevap verildiği takdirde kızın hormonal dengesini bozmuş olursunuz ki iyide yaparsınız haketmiştir. yapın haydi durmayın deneyin.
Reddetmesinin amacını üstü kapalı bir yolda anlatmaktadır. Bu uygulama sonucunda karşıda kine "Reddettim ama bak neden?" sorusunun sonucuna anında varılır. O kız akıl hastasıdır, ya da azmıştır. Bilmiyorum ergen olduğum için, ergenlik bitince azmıyorlarsa azmamış da olabilir. Akıl hastası olma olasılığı yüksektir. O yüzden demektedir "Nasılsın ?" diye. Bir de kısa mesaj ve sonunda onlarca ters soru işareti varsa bataryayı çıkarın, telefonu klozete atın.
(bkz: istemem yan cebime koy)
(bkz: bu ne perhiz bu ne lahana turşusu)
- o zaman nasılsın !!?
- neden sordun, tahrip gücünü mü merak ediyosun?

(bkz: o zaman nasılsın)
''neyi seçersen seç aklın hep seçmediğinde kalır'' felsefesine takılmış kızdır.
iyiyim sen nasılsın diye cevap yazmama sebep olan durumdur.
muhtemelen boşluktadır karşılık verilmemelidir verilirse en yakın tarihte tekrar sizden gidecektir.
- nasılsın?
+ kötüyüm eblek faişe! sen?
- terbiyeli konuş köpek!
+ dıbık zıbırı!
- piç!
+ ayı suyu!
- salak!
+ dıbırı para etmez!
- ibne!
+ kabul et benimkiler daha orjinal.*
-nasılsın?
* hell yeahh. karı kız beybe.
-!'^+%&
bunun reddeden kızın ''neden artık benimle konuşmuyorsun ?''diyen versiyonuda vardır.