bugün

dengesizliğin göstergesidir. reddetmiş olmasına rağmen bi yandan da elinde tutmak, umut vermek ve böylece egosunu tatmin etmek istemektedir bu kızımız.

edit: ayrıca dünyanın kendi ekseni etrafında döndüğünü sanar.
bu soruya cevap veren adam değildir. net!
Dengesizlik değil sadece elinde kaç erkek kalmış onu test etmeye çalışıyordur.Sanırım mesaj atılan kişi de bunlardan biridir.
reddedilme bir tercihtir.
sadece kafası karışıktır. verdiği kararın doğru ya da yanlış olduğunu teyit etmeye çalışıyordur, hepsi bu.
yedekte bulunsun nemegerek içgüdüsüdür onun..
(bkz: yeni bir dal tutmadan elindekini bırakmamak)
sevgili sevgili dolaşmış, terk edilmiş, bakmış elinin altında bir tane yedek sazan var. en son çare olarak dönen kızdır.
not:iki gün sonra terk edecek veya bol bol boynuzlayacak kızdır.
(bkz: böyle taraklarda bezi olmamak)
ohhh çok şükür.
(bkz: terkeden kızın nasılsın diye mesaj atması)
-nasilsin?
+biraz rutubet var burda, biraz da havasiz
-nerdesin ki?
+yan cebinde
etrafında reddedebileceği kimse kalmayınca yalnız hissetmiştir ve egosunun okşanmaya ihtiyacı vardır.
(bkz: vicdan azabı)
herkes kararsız kalıp vazgeçebilir. kararsızdır...
reddettiğinde g.tünde dolanmadıysan tabi msj atacaktır.
bir de şu taraftan bakmak lazım. (bkz: yedeğe aldığını sanan erkeğin arayıp hayatında biri mi var diye sorması)
katilin cinayet mahaline geri dönme iç güdüsü diyebiliriz.
çok normal lan. vallahi bak. ''katil olay yerine mutlaka döner'' derler ya. hah işte aynen öyle. dönüp bakmasın mı ardımda nasıl bir eser bıraktım diye.

insan işte. egodan oluşuyor canına yanayım. öncelikle hata onun her davranışından olumlu bir anlam çıkaran sizde. yani sevende. siz ona bir şeyler anlatmak istedikçe o sizi dinlemeyecek. bunu adet haline getirecek. sen onu hayvan gibi sevdiğini belli ettin ya; işte sen o gün kaybettin. belki oyun oynamak senin karakterinle bağdaşmıyor ama artık öyle bir zamandayız ki oyunu seviyor çoğu. küçükken birçoğu evcilik oyununa doyamamış. hala sürdürüyor bu oyunu. karşılarına çıkan herkesi ucuz oyunlarına dahil etmeye çalışıyorlar. füguran buluyolar kendilerine yani. sen de konuk oyuncusun işte anla.

kendini daha fazla ezdirme. siktiri çek gitsin. arkadaş kalmak isteyecektir, yeme. sizi kaybetmeyi göze alamaz çünkü oyuncağı elinden alınan bebeğe döner bir anda. sadece sevdiğin için bunca şeye katlanıyorsan bunun adı hamallıktır kusura bakma...

kişi kendinden bilir işi evet... bu hikayedeki mal benim.
lan ben sana şaka yapmıştım ciddiye mi aldın hahihoho şeklindeki iğrenç kahkahalarla alaya alınasıdır. hatta bunu arkadaş grubuyla beraber yapmak daha da hoş olur.
Vicdanını rahatlatmaya çalışmak gibi bir şeydir.
-nasılsın?
-nerde?
-!'^+%&
red cevabını verdikten sonra, ardında nasıl bir enkaz bıraktığını merak eden kızdır kendileri.
ya ukalalık yaparak sizi elinde tutarak yedeğe almaya çalışıyordur, ya da gerçekten reddetmek istememiştir ve kızların karar almasına yarayan 3-5 kişilik o arkadaş grubunun aldığı bir karardır sizi reddetmesi.
eğer ilk olanıysa "afedersin tanıyamadım kimdin ?" şeklinde bir cevap atılması yararlı olabilir, zira böyle durumlarda kızlar kendilerine gelirler.
eğer ikincisiyse yapmanız gereken "ya arkadaşların, ya ben" şeklinde bir seçime zorlamak. çünkü ilerde çok işinize yarar emin olun.
- nasılsın mark?
+ vala çok kötüyüm ya bu reddetme olayı çok koydu bana.
- aaa aaaa! bu kadar sevdiğini bilseydim kabul ederdim valla.
+ aaa cidden mi? kabul mu etceksin?
- tabiki hayır girizekalı auheuahuea!
+ alllah belanı versin!

o değilde şu mesajı nasılsın dedikten 7 8 dk sonra atın işe yarar.

"i u?"

çok cool lan. siklemiyosun hiç. belki bu onu harekete geçirir.
(bkz: hem vurisen hem ağlama disen)
Sevgili olmasakta arkadaş olabiliriz ayaklarıdır.