bugün

"allah razı olsun" denmesi icab eden süper zeka kızımızdır.
erkek olsam asla böyle birşeyi kabul etmezdim.
taktik yada tedbir amaçlı olabilir.

tedbir olarak başka biri vardır ama emin değildir '' şu da yan cebimde dursun ,ileride lazım olur'' diye düşünülebilir.

taktik ise önce redet (peşinden koşsun bağlansın ) sonra kabul et tarzındada olabilir.
basketbol koçu olması halinde yönettiği takımın rebound kategorisinde bütün rekorları kıracağı kızımızın söylemidir.
o zaman da ben kabul etmem denilerek onurlu bir duruş sergilenmelidir. eğer sen onun istediği zamanda kabul edersen resmen bütün kozu onun eline verirsin ki belli bir zaman sonra kızın köpeği olabilirsin yapılmaması gerekendir.
Semih şentürkün, sevişen türke evrilme sürecinde oluşabilecek durumdur.
ajandası dolu kızdır, boşalınca arayacaktır.
Sen bir köşede dur hele, daha iyisini bulamazsam mecbur sana dönerim. Demek istiyordur.
Yedek soyundurtmuştur. Düz koşuya devam edilmelidir
Cebinde yedek sevgili bulundurmak istemesinden mütevellitdir.
muhtemelen er kişisinin eski sevgililerinin fotoğrafını da isteyecek ki kendine göre bir çıta belirleyecek olan hatun kişisidir.
"cv'niz cv bankamızda. gerekli pozisyon açıldığında size dönüş yaparız" diyen şirketin i.k. çalışanı ile aynı kişidir bu.
"sen etrafımda dolanıp popomu kaldırmaya devam et" demesidir.
beni reddederse sonrası olmaz. ya on kabul eder bir şey yaşarız ya reddeder orda bitiririz. ne öyle ilerdeymiş kimsenin arka bahçesi olmam ben.
kızın neyi reddettiği gizemini korumaktadır.
Muhtemelen bitiremediği sevgilisi var, bu durumda erkeğin,
"Elimi sallasam ellisi, hemide ince bellisi." diyerek uzaklaşmalı, hemde bir daha dönmemek üzere..!
kızın dilinden kız anlar diyerek anlamını açıklıyorum. gözüme kestirdiğim biri var onunla olmazsa sen elimin altımda bulun, ben sana birara dönerim demenin diğer bir yoludur.

ha tabi kızımız lise sonda ise işler başkadır. sevdiğim adamın başına gelmiş bir şey olarak diyebilirimki önce bir kazadır kabul edip sevgili olunur ve sonra kızımız sınavdan dolayı oğlumuzu oyalar. sonra kızımız üniversiteye geçer ve oğlumuzun peşini bırakmaz. oğlan süründürerek öc alırken kızımızda bir umuttur diyerek peşinden koşturmaya devam eder.

bunları okuyup kızımızı küçük oğlumuzu ise büyük sanmayın. işte bir terslik olup oğlumuz şuan sınava hazırlanırken kızımız üniversitede mühendislik okumaktadır.
şimdi ben bi etrafa bakayım senden iyisini bulursam onunla giderim. he baktım bulamıyorum sen yedekte kal bi ara seni de düşünürüm demek istemiştir.
Istersen senet yapalim oyle ver cevabini alacak kizdir.
Sanarsın istihdam açığı bekliyor.
bırakın o kızı lan.
' Şu an başka yarrak yemekteyim. ' demenin nazik versiyonudur.
(bkz: avrupa birliği)
"sen bi köşede dur ben bi gezinip geliyim."
yedekte bekletmektir. Bi nevi Büyük ikramiye için yılbaşı bileti alan kişinin amortiye sevinmesi gibi bişey...
(bkz: yedek oyuncu olmak)
o zaman,"- az daha yürüyelim" diyerek taşak geçilesi kızdır.