bugün

+benimle çıkar mısın?
-nayır nolamaz.

arkadaki arkadaşa;
+eee bu reddeti napcaz.
-mır mır mır mır.
+aaa tamam.
yaa çok pardon be betongül. ya biz bi iddiaya girmiştik şu arkadaşmış teklif edeceğim.
seni beğendim değil tamam mı kardeş.
yanlış anlama sakın haa?
(iki dakka da zıpladı lan)

(ulan ağız tadıyla bi uyduramadık bir şeyler. ne kadarda ciddisiniz öyle. kıçımızdan uyduruyoruz herhalde. yeni gelinin zike saldırdığı gibi eksiyi yapıştırma hemen)
olsun ben yine de seveceğim seni.
- yok mu? canın sağolsun. *
benden yakışıklısını mı bulacaksın. (bkz: yerse)
dünya fani ölüm ani bi kere versen nolur yani.
-peki. *
erkek:benimle çıkarmısın?
kız1:hayır sanmıyorum.
erkek:hadi ya peki sen?
kız2:yok hayır bende kabul etmiyorum.
erkek:hepten çöktüm yav.
(bkz: bi biskrem versem) *
- zaten tipim değildin.
- ben zaten sadece arkadaş olmak istemiştim.
- sözlerimi çarpıtma...
*
-benimle çıkar mısın
-ya ben seni arkadaş olarak gördüm hep, hiç o gözle bakmadım.
-yeterince arkadaşım var benim, yol al o zaman.
(bkz: sen kaybedersin)
erkek-benimle çıkar mısın?
kız-maalesef.
erkek(arkadaşına seslenir)-oğlum hasan ebru nerde bi de na ediyim belki kabul eder
bir mektup yazmaktır.

--spoiler--
evet geçtiğimiz 2-3 gün içerisinde seni fazlasıyla rahatsız ettim. amacım bu değildi. belki de yalnızlığıma ortak arıyordum. belki de çocukça bir hevesin peşinde koşuyordum. ama sen benim için herhangi biri de değilsin. gerçekten senden hoşlanmıştım. seni görüyordum, izliyordum. ama ulaşmak için çok fazla çaba sarf etmemiştim. sen öyle güzeldin * seni uzaktanda sevmiyordum yanlış anlama. seninle sevgili olup el ele yürüme hayalleri de kurmadım. sen öyle güzeldin. çok güzeldin * sana bugün bu kadar açık konuşuyorsam bilki yalnızlığımdan yine. hep tanrı'ya mektuplar yazarız ya hani okuduğunu bilip bilmeden. bugün de sana yazayım ne değişecek ki? bir cevap gelmeyecek. gelmemesi de iyi olur ayrıca...

sana kendimi aksettirdiğim gibi biri değilim aslında. güleryüzlüyümdür evet ama çok fazla konuşmam. bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak gibi özel yeteneklerim de yok. 3. senem bitti erzurum'da söylediğim gibi... ne kadar gereksiz şey varsa yaptım buna ilişkilerim de dahil. kendimi çabuk sattım insanlara. arkadaş olmaya çalıştım, aşık olmaya çalıştım, adam olmaya çalıştım, çocuk olmaya çalıştım. aralarından sadece aşık olmayı becerebildim. kötü bir dönemdi. uzun bir ilişkiydi. güzel şeylerle hatırlamak için kendimi paralasam da. i̇nsanlar bir günde büyür. ya yakınlarını kaybedince, ya aldatılınca, ya aldatınca... o bir gece olgunlaştırır insanları. sadece karakteri sabit kalır.

kadınlardan korkarım her zaman. bugün umursamıyorsam, hayal etmiyorsam, çaba göstermiyorsam, korkmuyorsam maddi veya manevi hiç bir şeyden şundandır; "hayat bir kadının ahını aldıktan sonra gerçek yüzünü gösterir". yine yazdıklarımı silmeme konusunda inatçıyım. yalan söyleyemem çünkü. silip silip tekrar yazamam. özenle seçemem kelimeleri. yüz yüze nasıl konuşmam gerekiyorsa öyle konuşmayalım. heyecan belki dudaklarıma değil de ellerime vuruyor onları titretiyor olsa da.

tekrar yalan söylemiyorum sana... gerçekten kendimi bulabileceğim bir fırsattın sen benim için. sevebilmeyi deneyebileceğim biriydin. güven veriyorsun bana nedenini bilmiyorum yalnız. sana bakınca insanın gülesi geliyor. seni gerçekten tanımak isterdim. kendi çizdiğim portrelere kader diyecek kadar karaktersizim ya buna da kader diyorum pervasızca.

saat 07:50 kronik şekilde yine uyuyamadım. kronik şekilde tekrar umutsuzum. haddim olmayarak senden tek bir şey isteyeceğim. bunları okuduktan sonra sil. hayatın tadını çıkarmaya bak bana inat * i̇çinin güzelliği yüzüne yansımış. hala tanışamadığım güzel bayan... facebook olmasa adını dahi öğrenemeyeceğim kaktüs sever bayan. tüm kahverengi beyazlar yakışıyor ayrıca sana. neyse sil bunları ya. unut ayrıca beni. muhtemelen bunları okurken "günaydın" sözünü daha uygun bulursun. "günaydınnn"
--spoiler--
e: benimle çıkar mısın? ( çıkmak ne la )
k: hayır üzgünüm.
e: ama çok birşey istemedim ki.
k: istedin berkecan.
e: ya alt tarafı şu yokuşu çıkarmısın dedim ne var bunda.
(bkz: peküüü)
- seni reddediyorum ercü!!
+ niye şişmanım diye mi?
- ayyyh hayır ne alakası var?
+ söyle söyle küpe takmıyorum diye değil mi?
- ay hayır tabiki de..
+ saçlarımda uzun değil tabi!
- yaa ne alakası var?
+ hadi itiraf et ben lezbiyenim de hadi söyle bunu.
kiz: seni reddediyorum.*
erkek: oha sana asigim.
ozet: kacan kovalanir, redddeden kiz tanrica olur.
hicbir cevap bu durumu degistirmez.
+ çay?
- hayır sağol
+ kahve? (alternatif cevap)
- benimle çıkar mısın burcucum?
+ hayır nuri, evlenmeden olmaz.
- evlendikten sonra mı çıkalım yani onu mu diyorsun?
+ ya anlasana işte uğraştırma beni, seni reddediyorum.
- hayır efendim, asıl ben seni reddediyorum! tamam mı? beni bir daha da arama.
+ boyun devrilsin nuri, yeter ki bi git allaşkına.
- sevişelim mi ?
+ başım ağrıyor.
- ben seni arkadaş olarak görüyorum.
+ yanlış oldu galiba ?
- hayır sen benim kardeşim gibisin.
+ hadi sevişelim o zaman.
- ...

ters pisikoloji her zaman tutar.
+ sana karşı olan duygularımı biliyosun şaziment, sende bana karşı bir şey hissediyormusun (çakal aklınca kıza çıkma teklifi etmemiş gibi görünecek ve teoride reddedilmiş sayılmayacak)
- kamil, ben seni arkadaş olarak görüyorum, çok üzgünüm, sana bişiler hissettirdiysem özür dilerim.
+ hönkk! siktir git şaziment, siktir git.
- elveda kamil.
+benimle çıkar mısın?
-olmaz muhittin çıkmam¡
+oh amk inerken iyiydi ama
ben zaten şaka yapmıştım.
görsel

Gerçi bunu desen hakaret davası falan açar heralde o çirkef.
Madem seninle olmuyor, şu en yakın arkadaşın var ya, o da olur. Sana zahmet benim için konuşur musun?

Eger kız sikilmiş bıldırcına dönmezse benim de adım miku değil amk!