bugün

bugünde destan yazmaya devam eden reis. aynen.
padişahım çok yaşaa!
Bu sıralar gayet güzel bir şekilde devam eden milliyetçiliğine anlam veremediğim siyasetçi. Başka bir şey çıkacak korkusuyla tam ısınamadım ama eğer gerçekten milliyetçi birisi ise (şu anda göründüğü gibi) gerçekten gelmiş geçmiş en iyi siyasetçilerden birisi olabilir yaptığı stratejiler bakımından.
Bak kardeşim, bu kafayla sıttın sene iktidar yüzü göremezsiniz.

Çözüm sürecinden önce devlet kurumlarında kürtçe konuşmak bile yasaktı. Kürtlerin dinleyip anlayacağı ne bir tv vardı ne de bir radyo.

Şimdi doğu halkıyla batı halkı eşitlendi. Bundan öte de bir hak istemek haddi aşmaktır. Mesele bu.

Gerçi pyd ye terör örgütüdür diyemeyen; afrin operasyonunda bölgeyi çok iyi bilen öso dan faydalanmamıza haset eden. Abd ve ab ağzıyla konuşan parti mensuplarına ne anlatılabilir ki?

Siz bu kafayla devam edin kardeşim. Ancak kafasına tencere geçirip yarım saat üzerinde kaşıkla ritim tutulmuş bir kişi bu kafada olur.

Hayırlı olsun.
Kurtarıcınız. O olmasaydı, siz makarna peşindeyken bu millet namluların karşısında durmasaydı isminiz şimdi coni olacaktı. Sike sike saygı duyacaksınız.
bütün kanalları satın alıp ülkede adalet bırakmayan ve milleti sürekli kandıran kişidir ve bu millette hala bokunu yiyim reisim deyip duruyo ülkede az bir adalet vardı oda gitti helal olsun sana
Türkiye cumhuriyetinin son cumhurbaşkanıdır.

Bu başlığa defalarca entry girdim bu da son entry.

Ülkede her şey bu kadar kötüye giderken, insanların bu Adama daha çok sahip çıkması beni derinden yaralıyor.

Zararlı olan ak parti değil, ak partililer.
Böyle kör kütük, bağnaz başka bir grup ya da toplum dünya üzerinde yok. Bu adam ne yaparsa yapsın , ben son Peygamberim de dese yine kılçıksız %20 nin altına düşmez oyu.

Valla kardeşim AKP yi destekleyen kitle öyle sıkıntılı ki bugün ezan Türkçe okunsa zaten anlamıyorduk en azından şimdi anlıyoruz derler.

Ya da camiler ahır olsa hayvancılık gelişiyor sus derler.

Türban yasaklansa zaten türban Fransızca kelime islamda kapanmanın türü farklı kardeşim derler.

Ülkem adına gerçekten üzülüyorum. Ben ülkemi çok seven birisi iken bugün "bi fırsat çıksa da kurtulsam" diyecek duruma gelmişim.

Ha çözümü yok mu? Tabiki var. Hem de %10000 garantili bir çözüm. Türkiye IQ ortalaması 88, işaretle anlaşan gorillerin IQ 80. Analizi size bırakıyorum.

80 milyon insanı IQ testine sokacaksın. 80 den aşağı puan alanları vatandaşlıktan çıkartacaksın. Hepsini toplayıp Suriye'deki güvenli bölgeye bırakacaksın. Belki biraz insafsızca, belki tanıdıklarımızdan da giden olur. Ama devletin bekası için bu yapılırsa 5 yıla G8 e gireriz 10 yıla süper güç oluruz.

Hadi eyvallah.
istese de suriye devleti ile (esad) temas kuramaz. Keşke kurabilse... Temas kurduğu an Özgür Suriye Ordusu'nun Türkiye ile Çatışması ihtimalini doğuracaktır. Ancak şunu da söyleyeyim, önünde sonunda bir gün Tayyip Erdoğan kabul etmese de Suriye Devleti'ni tanıma konusunda uluslar arası konjonktür Türkiye'yi zorladığı zaman, Türkiye Suriye ile temas Kurmak zorunda kalabilir. işte o zaman suriye'ye yerleştirdiğimiz Özgür suriye Ordusu da gücünü bize karşı kullanabilir. O yüzden, keşke bu işlere ÖSO ile girmeseydik diyorum. Çünkü ilerisi gerçekten karışık. Keşke Özgür Suriye Ordusuna olanak sağlayacağımıza, Suriye devleti ile, (Esad ile) Temas kurup, bu operasyonu onların yapmasını sağlasaydık. Hem suriye'nin bütünlüğü açısından olumlu olurdu, hem de devrede "suriye devleti" olcağı için böyle bir tehlikeyi üzerimize almazdık. Fakat suriye politikası değişse de ne yazık ki "mezhepçilik" değişmiyor.
görsel
çeşitli ülkelere gidiyor

ticaret vs

neyse de

la biz bu vatikandan ne alıp

ne satıyoz

da

afrinde bu kadar şehit varken vatikan a gitti

insan merak ediyor.
gülüşü bizi cesaretlendiren ve mutlu eden başkomutanımızdır.gülüşün hiç solmasın reis.

görsel
kendi için yapılan filmin imbd sayfasındaki "diktatör" kelimesini kaldırtan adam. yüzsüzlük dedikleri bu olsa gerek.
Türkiye Cumhuriyeti’nin 12. Cumhurbaşkanı ve Ak Partinin Genel Başkanıdır.
hobin rood.
fakirden çalıp zengine veren adam. annen.
Şans işte, tam da benim hayatıma denk gelmiş.

Şansımı sikiim.
https://youtu.be/1NAT5M8g0y4
yapmak istediği çok şey var ancak imkanları kısıtlı.
görsel
biz ona ülkenin lideri ol dedik o gitti dünya lideri oldu

https://www.youtube.com/watch?v=iZvJ4EF_8s8

not:bjkliyim
rakiplerini silindir gibi ezen dünya lideri .

rakiplerini sadece konuşmaya mahkum etmesi zaten benim için yeter de artar bile .

lafla peynir gemisinin yürümediğini çok iyi bilen lider .
bakın rakipleri sadece konuşuyorlar . tam tamına 17 seneden beri bir fiil konuşmakla vakit kaybediyorlar .

şekil a .
Birisi, bu şahsa bu ülkenin cumhurbaşkanı olduğunu hatırlatsın. Şuan hâlâ kendisini akp genel başkanı sanıyor.
Bir insanın arkasında milyonlar olması onun vatan haini olduğu gerçeğini değiştirmez, sadece arkasındaki kitlenin ne derece......... Her neyse, anladınız siz onu.
http://www.hurriyet.com.t...astanede-ziyaret-40744340

yorumsuz, zaten yorum da yapamayız.
mükemmel başlık. donuzluk aktroll listesi resmen.