bugün

Kürsülerde kılıç gibi keskin diliyle bizleri mahçup etmeyen ezdirmeyen bir liderdir bize böylesi lazım alın sahte liderleriniz sizin olsun biz gördüğümüze inanırız kazdıkça altı boş çıkanlara değil.
Bir gün siyaset sahnesinden çekilecek elbette. Ancak o gün önümüzde ki 10 yıl içerisinde olmayacak gibi duruyor. 2 Başkanlığı yapar, ardından da çekilir.

ister sevilsin, ister sevilmesin Atatürk'ten sonra Türkiye siyasi tarihinde kendisinden en çok söz edilen lider olmuştur.

Atatürk mü ? Tayyip Erdoğan mı ? Orası tartışılır ancak bir ecevit pasifliği veya inönü beceriksizliği kendisinde yoktur.
heybetini gizli tut yiğidim duruşun çakalları korkutuyor.
ufo saldırıları hakkında açıklamasını dört gözle beklediğim reyiz. reyz. rez.
Askeri ve siyasi deha. Bu adama bok atanların alayı bok gibi insan olmakla birlikte hepsi birer simon un iti dir.
Fetönün eski lideri.
10 kişiden 9unun sevmediği ama ilginç bir şekilde %50 ile yıllarca iktidar olmuş, hemen şu an ölse toplumu büyük bir kaosun beklediğini düşündüğüm ülke lideri.
Öl de ölelim reis.
görsel
Dünya'nın yaşı yaklaşık 4,54 milyar yılmış. bana en çok koyansa bu kodumun 4,54 milyar yılı içinde bu adama denk gelmek.
Reee ceeeeppp tayyyiiipp eredooğaaannn
Nakaratıyla aklımıza kazınmış dönem cumhurbaşkanıdır.
Genel itibarı ile bakıldığında dönemin en taşaklı siyasetcisidir. Lakin yaptıklarını halka açıklamadığı için işin ucu saçma salak şeylere gitmektedir. Elindeki gücü huncarca kullandığı için diktatör benzetmesi yapılmıştır.
Kendisine başarılar diliyoruz umarım yaptıklarını yıllar sonra iyiki yapmış diyebiliriz.
Şuandan sayfalar dolusu marjinal küfürler yazdım bile 2023 de görüşürüz sayın başkancığım öpüyorum canım.
Vatikan ın ve köpeklerinin sevmediği başkomutan.

Ölene kadar başkan.
Artık bununla türkiyenin gideceği yol bitti. Adam resmen amerika için suriyede olduğunu söylemiş oldu zaten bilen biliyordu da.
Bize bizim için siyaset yapacak ecevit gibi bir adam bulmadıkça bu memleket ayakta kalamaz. .
Yarın öbür gün Esad içerde savaşı kazanırsa ki kazanıyor Rusya ile birlikte bize karşı bir olup devlet olarak bizle savaşmış tek ülke olan türkiyeden yasal savaş tazminatı istiyoruz dediği anda iş ekonominin yıkılmasına kadar gider sayın agabeli gardeşim o gün gelirse de bu parayı ama ömrü vefa etmemiş ölmüş ama kanun yakalayamamış kaçmış tayyip aga değil sen ödersin. Hitlerin yanlışlarını alman halkının hala ödüyor olduğu gibi ..
Sonunda -vay anasının amcası- diyeceğimiz bir distopik, dram, gerilim ve komedi filminin başrol oyuncusudur. Yani tamamiyle kurgudan oluşur.

Bu arada 120 dakikalık filmin son 20 dakikasindayiz ve filmin son sahneleri oynamakta. Umarım imdb puanı yüksek bir film olmaz. zira öyle olursa ülke diye birşey kalmaz.
Ülkemizde kendisinden başka lider vasfı olmayan insan.. Sevmem.
Hem Rusya ve iran ile iyi ilişkiler içinde olacaksın, hem "Esed'i devirmek için Suriye'ye girdim" diyeceksin...
Hem "Fetö/ CiA altımı oyuyor" diyeceksin, hem pkk/pyd destekçisi ABD kılavuzluğunda hareket edeceksin...
Hem Türkiye Rusya anlaşması imzalayacaksın, Kürt koridorunu engellemek için Suriye'ye girdiğini söyleyeceksin, hem "asıl amacım Esed'i devirmek" diyeceksin...
Egemen bir ülkenin devlet başkanını devirmek sana mı kaldı?! O zaman seni devirmeyi planlayan güçler de meşru olmaz mı?!
Bu ülke fırdöndüye döndü! Sebebi sensin!
(Alıntıdır)
çoban. yaklaşık 20 milyon koyunu olan en zengin çoban.
sigaraya içkiye ve kolaya savaş açmış değil bel bağlamış olacak. o kadar düştü ki insanların alışkanlıklarından vergi alıyor.
kemal kılıçdaroğlundan daha akıllı olan siyaset insanı.

tayyip erdoğan real madrid
kemal kılıçdaroğlu teplice spor
görsel
Ülkemizin 12.cumhurbaşkanı ve 1. başkanı.
Düğün takilarini eylül ayinda 2.98 den dolara basıp 15000 dolar almistim.

2.5 ayda 8000 tl kar ettim. Sagol uzun adam böyle konuşmaya devammmm ahahahaha
Yine konuşuyor.

Asılın dolara. *
Başkomutan.
kendisinin ve ailesinin dolar bozdurduğuna dair bir makbuz yayınlamasını istiyoruz. ondan sonra gider bozarım dolarımı.
Doları düşürmenin formülünü vermiş

görsel