bugün

görsel

Ben sinan'a boyun eğmeyeceğim, görüşmeyeceğim dediydi.

Bu ney peki?.

Ohaaa...
Noldu lan traventer.
Yazıklar olsun!
Normal olandır. Kendisine hiçbirşey verilmeyecek sadece desteği istenecek.
Soğanın desteğini Tayyipe vermesi ve ulusalcı Kemalistlerin Tayyipe oyunu atmasına giden yolu açan bir eylemdir kesinlikle şüphesiz.. gerçekten ulusalcı Kemalistlerin demokrat dedeme oy vereceğini mi düşünüyo insanlar..
(bkz: u turn). alışkınız.
Flört başladı hayırlısı olsun.
Erd oğan.

Oğan.

Yapmasam içimde kalacaktı.

Amcasının oğlu gibi.
reisin sinana ihtiyacı yok presedür olarak görüşme olur. sanki sinana oy verenlerin alayı cuhapeye verecek lan reis % 1 ini alsa gene seçliyor.
(bkz: Politik intihar)

Ayağına gitmesi bile utanılacak bir davranış.

Oğan için kimse Tayyibe oy vermez.
"siyasettte 24 saat çok uzun bir zamandır" diyen süleyman demirel' i rahmetle anıyoruz.
Bence Sinan oğan cumhur ittifakına katılacak, ortada pkk' nın siyasi kolu ile alenen ilişkisi bulunan bir millet ittifakı var, kendi şahsi düşüncem Sinan oğanın yakın bir zaman içerisinde cumhur ittifakı ile ortak bir zeminde buluşup, oğanın cumhur ittifakına katılması ile sonlanacak görüşmelerin başlangıcı olacak gibi duran görüşme.
Ben her zaman söylerim milliyetçiler siyasal islamcıların Bi ıslığı ile kapılarında biter diye.

Şaşırmadım.
o zaman rte kazanır bu seçimi.
siyaset; insana kirlettiği kaptan su içirmeye benzer.
RTE: Ben Sinan Oğan'a boyun eğmeyeceğim demedim, buyur edeceğim dedim...
Görüşmek iyidir.. görüşmemek esas, diplomatik kanalların kapanması demektir. iyidir.. bir parti liderinin, ülkenin cumhurbaşkanı ile görüşmesinin onurdan başka, ne gibi sürpriz bir hali olabilir ki?

Yalnız hala kamuoyunun, meral akşener’i takip etmesini önerebilirim..
Niye tutuştunuz ya.
Pasta dilimleri yeniden dağıtılıyor.
Orduyu 700 binden 350 bine düşüren, sınırlardan mayınları kaldırıp 10 milyon yabancı alan, ev alana vatandaşlık hediye eden adamla miiliyetçi (!) Biri olarak gidip ne konuştu ne istedi merak konusudur.
Erdoğanın inanın bu seçimlerde Sinan oğan'ın oylarına ihtiyacı yok, cumhur ittifakı içerisinde yer almak isterse buyursun sonuçta milleyetçi bir adam, ama erdoğan için kritik bir potansiyel barındırmıyor, olsada olur olmasada olur durumunda şuan fazla parlatılmasınada gerek yoktur , belki millet ittifakı için önemli bir kriter olur diyeceğim ama onların' da yeşil sol parti ile ittifak halinde olmaları Sinan oğan için sorun teşkil ediyor, muhtemelen bu adam tarafsız katılacak seçimlere.
Sanki Abdullah Öcalanla görüşmüş gibi tepki vermişler, bu nedir böyle!

Bay kemal'in cumhurbaşkanı olacağına inanan insanlar neredeyse Sinan oğan'ı vatan haini ilan edecek..
Rte % 49 küsür almış. Muhalefet bay kemal, soğan falan %50 küsür almış. Muhalefetin % 1 civarında fazla oyu var.
Rte soğanın bay kemali desteklemesinı istemez herhalde. ihtiyacı yok diye bir şey yok.
istediğiniz kadar çatlayın o iş bitti
Sinan’la da biter sinansız da biter zıbardığınızla kalacaksınız .
Erdoğan'ın Sinan oğan vs parlatmalara ihtiyacı yok.
Zaten ikinci tur garanti.
Buraya yazıyorum.
Aslında HÜDA-PAR saadet vs de ihtiyacı yok da...