bugün

Beynini aldır, biat et.

Kısadır çünkü hitap ettiği kesim uzun cümleleri anlamakta zorlanıyor.
Eyyyy gençlik sen kimsin yaa?
eski türkçeden kelime kullanayım da daha etkileyici olsun düşüncesiyle yazılan hitabedir.
Ey genç müminler

Hüloğğğğğ (arada bidonlardan ses geliyo)

Birici vazifen ne diyorsam kabul edip biat emeniz.

Isırırım yalarım
Hüloğğğğğğ

Türkiyeyi bölüp parçalamak her daim bizim içimizden geçen en büyük kahpeliğimiz.

Akp akp reyiz reyiz (bidonlar taştı)

Böle siktiri boktan arada okunduğunda mehter marşı havası estirilmeye çalışılan nidalı midalı paldır küldür tatavalar olur amk

At siklerinde o ruh nerde o akıl nerdeki iki satır adam gibi bişeyler meydana getirsinler.
bu ülke cumhurbaşkanlarının, ülkenin gençlerine hitap etme hakları hatta görevleri vardır. atatürk, benim yaptığımı kimse yapmasın dememiştir. dese de dinlenmezdi zaten. o değil de, hitabede diyalektik falan diyor. umarım anlamını biliyordur.
Ey türk gençliği, birinci vazifen kıvırmak ve kaba göre şekil almaktır...
Ey türk gençliği
Kandırıldık.
ne mutlu kandırıldım diyene.
kılavuzu bu hitabe olanın burnu boktan çıkmaz uyandırayım.
3 gün sonra pardon kandırıldım deyip değiştirilmesi muhtemel olan çakma evladı hitabedir.
"mevcudiyetinin ve istikbalinin yegane temeli kandırılmaktır, aldanmaktır" gibi bir cümlenin olacağına emin olunan yazıdır. hitabe demeye elimde dilimde varmıyor..
(bkz: 15 temmuz) bu kelime ile başlaması yada bitmesi muhtemel olan hitabedir.
--spoiler--
ey ümmetin evlâtları !
birinci vazifen; arapların hakkını yedirmemek, araplara saygı göstermek ve türklüğü ayaklar altına almaktır.
--spoiler--
ey katar gençliği,
birinci vazifen kadınları öldürmek,
çocukları bademlemek,
bilime düşman olmak bla bla bla.
bunu bile kopya çekerek yapabilecek vasıfsız başkanın faaliyeti.
Eyy türk gençliği
Sen kimsin ya.
tayyibin gençliğe hitabesinden bir kesit:
"eyy gençler az yiyin az okuyun çabuk evlenin çok çocuk yapın. çünkü damarlarınızdaki amele kan ve hormonlarınızda ki uyum bunu gerektirir!"
ey bu vatanda benim uğruma canını verecekler...

sizin hiç binemeyeceğiniz uçaklar için havaalanı yaptık, hiç geçemeyeceğiniz yollar yaptık, gereksiz gördüğümüz yeşil alanlar yerine hısım akrabanın cebine para girmesi için avm ler, oteller, işletmeler yaptık... bunların hepsini sizin için yaptığımızı düşünmeniz adına da elimizden geleni yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. siz bizim arkamızda oldukça biz daha ne güzel şeyler yapacağız. %50'lik kesmin damarlarında akan kan hareket ettikçe bizim sırtımız yere gelmez. çapulcusuyla, marjinaliyle bize engel olmaya çalışanları sizin nasıl alt edeceğinizi de gördük. zorda kaldık mı "allah" dedik. bunun için kimseye de hesap verme gereği duymadık. çünkü siz bizim ne kadar dürüst olduğumuzu biliyorsunuz.

ey tayyip'in askerleri,
işte, bizim bu ülkeyi tek ele almamıza engel olacaklar içinde dahi vazifen gözü kapalı bizi savunmak olacaktır.
muhtaç olduğun cesaret, gurur ve haysiyet sadece 50 liradır.
hitabeden ziyade gençliği bizzat gördüğüm için ilgilenmediğim hitabedir.

kazlıçeşme mitinginden çıkan kasımpaşasporlu taraftar gurubuyla aynı otobüse denk geldik. akbil basarak bindiğimiz otobüse arkadaşlar ücretsiz binip şöförün "akbil basın arkadaşlar" sözü üzerine "otobüs bizim lan" diyerek ortamı gerdiler.

otobüs içinde kızları taciz ettiler, bir çoğuda sarhoş gibiydi ama açık söylüyorum bu alkol sarhoşluğu değildi ayrıca alkol haram zaten almaz bu çocuklar. içlerinden sadece yaşı biraz geçkin bir abi vardı herhalde liderleri oydu sürekli bunları susturmaya, durdurmaya çalışıyordu ama başaramıyordu.

en sonunda perşembe pazarına gelmeden indiler ve taksim'e yürüyerek çıktılar.

sonrasını akşam haberlerde dinledik. satırlarla, bıçaklarla chp parti binasını basmışlar.

bu gençliğe ne hitabesi yazacaksın aq?
ey kendini bilmez çapulcu ayyaş vandal türk gençliği,
beni çok şaşırttınız ya la. üç haftadır canımdan bezdirdiniz beni bırakın artık bu eylemi.
"ey türk gençliği;

her zaman dine bağlı olun yoksa milleti kontrol altına almamız için başka bir şey bulmamız gerekir."

devamı da gelmez sanırım.
"bana merhamat edin."
'ey x gençliği' diye başlayacaktır.

ağzından türk kelimesi çıkmadığına göre.
(bkz: türlü şakalar komiklikler)

o değil de ata, damarlarındaki asil kanda mevcut olan alkol miktarını görse seninle bir kez daha gurur duyardı...
ey göt kılları birinci hüloooooğ...

gider öyle sanırım.