bugün

bu toplumun öz evladını, yiğidini ve dünyaya nam salmış karizmasını çekemeyen yazarların silinme isteğidir.

sen nasıl oluyor da böyle hakkı ile başbakan olmuş bir kişi hakkında atıp tutabilirsin be hey yazar efendi!

okuyamamışsın, okutamamışsın, öğrenmişsin ve gelmişsin buralarda 2 kelam edip edip iftira üstüne çirkef yapıp yapıp kendi egonu mu rahatlatıyorsun be hey boş adam!

önce kendini bil sonra başkaları ile uğraş bakalım be hey şaşkın!

allah başımızdan eksik etmesin başbakanımızı. o giderse her şey gider!
(bkz: sevmek zorunda mıyım amk)
senden olmayanı ötekileştiremezsin. bu baskıcı tavırlarınız, kutuplaştırmalarınız yüzünden toplum bugün bu kadar gerilmiş durumda. fikrine ve sevgine saygı duyuyorum ama zekana asla.
destek verilmesi gereken istek. kalkinma icin istikrarin devami lazimdir. lafa degil, icraate bakmak esas olmalidir.
'o giderse herşey gider ' o zaman tahminen binlerce yıllık türk ırkı tayyib öldüğünde yok olacak üstüme iyilik sağlık. açlıktan ölmesek bari gidip ekmek neyin alalım.
tüm vatanseverlerin silinmesi bölücü ve yiyicilerin geride kalması ile gerçekleşebilecek hede.
sevmiyorum, hatta saygı duymuyorum. bir katili kim sever ki.
(bkz: mustafa kemali sevmeyen sikilsin) şu memlekette hala insanların alnı secdeye değiyorsa özgür yaşıyorsak onun gerçek dünya liderinin sayesindedir. 7 düvele gerçekten meydan okuyan o yiğidin sayesindedir. hala sevmeyen varsa onların derhal sikilme isteğidir.
acilen gerekli olan şey.
(bkz: seven sikilir kuralı)
(bkz: siken sevilir kuralı)
(bkz: welcome to akparti gençlik kolları)
(bkz: seversem cümle alem beni silsin)
zorundamıyım.
(bkz: silmeyeni sevsinler)
rte'ye küfür edenler uyarılsın.eğer uyarıya rağmen devlet büyüklerine küfür edenler varsa silinsin.
yazanın 'neden bu akplilere böyle davranılıyor' sorusuna kendi yazdıklarından cevap vermesi gereken başlık. böyle saçma bir şey olurmu?

Bu adamı sevmeye zorlayacaksam kendimi nedeni anca yunus emrenin 'yaradılanı severim yaradandan ötürü' lafı olabilir.Hımm sevdim bir anda.

-vazgeçtim sevmiyorum amk.
o zaman siz şunu da dersiniz :
(bkz: müslüman olmayanların tez kellesi vurula!)