bugün

türkiyenin sonu olucak haber. zaten ortalık karışık hepten boka sarariz. (bkz: allah korusun)
yandaş medya'nın spikerleri haberleri ağlayarak verir eminim. *
ülkenin kurtuluş haberi. *
yandaş medyanın saniyede kendilerine yeni bir sahip bulacağı ve 2 günlük yas ilanından sonra unutulacak vefat haberidir.
gebermekle vefat arasında köprünün atıldığı andır.
(bkz: minür özkul vefat etti)
(bkz: o ölmedi kalbimizde yaşıyor)
durmak yok yola cehennemde devam.
şimşek çaktıracak olan haberdir. kimse ölsün diye dileğim olmaz da, en azından şu anki zihniyetin ölüp, yerine gerçek islami ve ahlaka dayalı zihniyet gelsin isterdim.
kendine müslümanlık anlayışları ölsün.
yarım yamalak ahlak anlayışları ölsün.
içinden kan, irin ve katran akan siyaset anlayışları ölsün.
milliyetçilik karşıtı olan anlayışları ölsün.
sokakları terörize eden anlayışları ölsün.
(bkz: allah korusun)
(bkz: allah başımızdan eksik etmesin)
Ohh be kurtulduk diyerek sevinebileceğim tek ölüm haberi.
Son yıllarda en çok sevinebileceğim haber.
hiç bir boku değiştirmeyecek olan haber.
beni üzmeyecek olması benim değil tamamen rte nin suçudur.mezarına beton dökmek gerek bir daha çıkamasın ne olur ne olmaz.
(bkz: hüloooooğ)?
allah korusun diyenleri eksiliyenler liseli ilk okullu falan herhalde oğlum siz manyak mısınız? bir ülkenin cumhur başkanının öldürülmesi demek ülkenin kaosa ve dış tehditlere kucak açmak demektir. savunduğumuz demokrasinin hiç olması demektir. ayrıca akpli vs değilim herkes aklını başına toplamalıdır.

Edit: eksileyin oğlum eksileyin vatanı kurtaracaksınız. Göt oğlanları.
Ulan kimi içeri alsalar biz bittik artık öldük yok şu ölürse Türkiye parçalanacak bölünecek diye ağlanıyorsunuz. Başka bildiğiniz şey yok.
şiki şiki baba...
Allah ona münir özkul ömrü nasip etsin.
amin.
(bkz: kötüye bir şey olmaz)
(bkz: ay hadi inşallah)
o adam hepimizi gömer. sonsuza kadar yaşayacakmış gibi hissediyorum ama du bakalım.
Kötülere bişey olmaz iyileri de allah korur zaten.
Dolar 20 lira olur işte o zaman.
süphaneke amin.
Dolar 10₺ olunca ya iphoneler çok pahalı yea diye ağlayacaklar eksilemesin. Oğlum öldürülmesin ama gitsin artık yeter yani bende sizdenim panik yapmayın. Erdoğan için değil bi cb öldürülürse bir ülkede o ülke zaten kötü bir hal almıştır.