bugün

şüphesiz sol kesimin içten içe yaşadığı çaresiz durumdur. bu hayranlığı her ne kadar dışa vurmak isteselerde içlerinde bastıra bastıra belli zaman sonra panik anksiyeteye dönüşüyor.

ama bu her ceapeli vatandaşta aynı etkiyi göstermiyor.

görsel
Bilindiği üzere rte den nefret derecesinde hoşlanmasamda, bazı özelliklerine hayranlık duymamak elde değil.
En kuvvetli yanı yönettiği grubu çok iyi kontrol edebilmesi. En tepeden en alta kadar kontrolü elinden bırakmıyor.
Onun dışında halkı çok iyi tanıması ve monupüle edebilmesi. Yer ne kadar Tr dışında işe yaramasada, tr sınırlarında hitap yeteneğide çok kuvvetli bir silahı.

Ama en çokta yaptığı o kadar şeyden sonra yüzü kızarmadan yaptıklarına devam etmesi. üstüne üstlük başkalarını suçlayabilmesi.... Ben şahsen onun binde birini yapamam.

Anladığım kadarıyla siyasete başlamadan evel vücüdunun ar, kişilik, haysiyet, namus gibi kavramlara cevap veren bölümünü aldırmış.
sizin embesil diye hakaret ettiğiniz kitle nedense 8 seçimdir yoldaşını takip ediyor. kendilerine gösterilen saygiya sevgiye sadakini gösteriyor. pkk yandaşlığı yapmıyor en azından.
pkk yandaşlığı yapmıyor!?!?!?!?

görsel
bu sabah itibari ile istanbul avrupa yakası sahil kesiminde olanların yüreklerinde kabaran duygulardır. taksicisinden işine gitmeye çalışan herkes malum şahsa ve onunla alakalı bazı insanlara "hayranlıklarını" belirtiyordu tüm sahil yolunun kapatıldığını görüp otobüs dolmuş minibüs hatta taksilerin bile olmadığını gördükten sonra.

benim hayranlığımı zaten herkes biliyor * böylesine yüksek ses ile dile getirilmesi ve polislerin bile tepkisiz kalması bu hayranlık cümlelerine sabah sabah tabi neşelere gark etti. işe geç kaldım kan ter içerisinde kaldım ama o "hayranlık ve minnet" cümlelerini toplu toplu duydum ya insanların ağzından çoh güzeldi..
halen inkar edilen durumdur. eminim bunları yazanlar rte konuşurken "valla adam iyi konuşuyor, helal olsun" diyordur. özellikle şu yukarıdaki bir kaç pkk yandaşı.

yenilen pehlivan güreşe doymazmış. insan üzülüyor vasıfsız ne konuştuğunu bilmeyen bir liderin peşinden giden vatandaşları gördükçe.
Solcular bile hayransa sizi bir adım önde olmanız lazım. Neydi? Eşim kızım ona helaldir mi diyordunuz. Hadiyin, er meydanına.
Hitlerin peşinden de milyonlar gitti. Ama bu onun bir katil ve sonrasında ülkesinin utanç kaynağı biri olduğu gerçeğini değiştirmedi.
görsel
gizli eşcinsel gibi birşey mi? böyle yalamak ıstırmak falan isteyen var mı?
çok hayranız gerçekten

24 saat en önce en koyu anti amerikancıyken, ani bir u dönüşle tam bir amerikan sevici oldu.

doğuya gidip ben şiwan perverim, batıya gelip tek dil tek bayrak falan.
Oy vermeyenlerin gizliden gizliye duyduğu hayranlıktır. Evet.
bugün de ayyuka çıkmış durumdur. kabul edelim adam iyi siyaset yapıyor. ne bir seviyesizlige müsade etti ne de tavrını geri çekti. muhtarlara konuşur gibi konuştu.

muhalefetinizi bugün kendinize saklayın, 14 saat yol giden koskoca cumhurbaşkanımıza 20 dk gibi saygısız süre veren ypg pkk destekçisi abd ye karşı dik duralım.
Salaklığının farkında olup millete belli etmemektir.
görsel

Hayır çadırını ziyarete giden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hayran hayran bakan CHP'lileri görünce akla gelendir. Yazık karşılarında lider görünce hayranlıkla bakmaları normaldir. Evet.
görsel
güncel Önemli Başlıklar