bugün

(bkz: yok böyle bir şey)
bi elde 5 parmak olduğunu göz önünde bulundurursak şahanın büyük ihtimalle çekiceği filmdir.
(bkz: yok böyle bişi ama olabilir de)
ıslatmadan; lap.. lap.. lap..
ıslatarak; şlap.. şlap.. şlap..
vazelinli; vick.. vick.. vick..
lpgli; ...
(bkz: recep ivedik 31)
(bkz: oldu mu şimdi)
çekimlerine başlanmış filmcik.
31'e kadar yolu vardır.
Şahanı milyoner eden film serisinin dördüncüsüdür.
kesinlikle gidip para kaptırmayalım, bu filmden sonra kesin terasta değil sokak ortasında sevişir...
çıkmasını istediğim ama haddinden fazla gişe yapmasını istemediğim film.
Pek çok kişin aksine ben açık açık söylüyorum, bu filmden keyif alıyorum, verdiğim parayı helal ediyorum, başkaları gibi 21.30 seanslarına gidip de kaçak izlemiyorum. Madem dördüncüsü de çekiliyormuş, ona da gideceğim.

Edit: Eksileyen arkadaş, film başlayınca sana da 21.30 seansından bilet ayırırım ağlama.
"yeter artık bokunu çıkardın şahan" dedirtecek filmlerden biri daha olacaktır. her iş kararında yapılmalıdır.
şahan gökbakar'ın parayı el kurulamak için kullanacağının göstergesidir.
yeter artık gardaşım denilesi sinema filmi silsilesidir.
işin ilginci ilgili haberin milliyet gazetesinin sanat bölümünde çıkmasıdır.
şahan program yaparken daha başarılıydı. bıraksın dördü beşi de dikkat şahan çıkabilir e devam etsin aga!
kabak tadı vermiş seridir.

(bkz: yeter artık şahan yeter)
recep ivedik serisinin, yakın zamanda çıkması beklenen 4. versiyonu.
- şahan mına koyim testere serisi gibi yaptın filmi.
+ ya ne olacağıdı ?
- recep k olsaydı ya hacııı ahuahua...
+ başrolde kim olacaktı annen mi ?
- şahan liseli beyler.
türk halkının kendi yarattığı frankenstein dır. herifçioğlunun çektiği 3 film de hasılat rekorları kırarsa 4 ü de çeker 5 i de.
şahan gökbakarın tek başına türk sinemasını yıllar önceki; parçala behcetli, aydemir akbaşlı rezil dönemine geri götürebilecek potansiyele sahip olduğunu ispatlayan serinin son ürünüdür.
sene 2015 recep ivedik 10 .
recep ivedik ab'ye girecekmiş, şubatta vizyondaymış.
3 filmden 90 milyon lira kazanmış şahan, az daha kazanayım yetmedi demiş, sıvamış kolları.
kazandırırız şahancığım hiç merak etme sen.
şubat 2011'de vizyona girmesi beklenen recep ivedik serisinin 4.'sü.
Sahan Gökbakar in recep ivedik 4. serisini Miami de cekicegi gündem de ünlü amerikali kaidn mankenlerinde bas rollerde olacagi film dir.
sahan bey senaryosunu yazdigi film subat ta sinemalarda.
(bkz: the recep ivediks return)
çekimleri amerikada yapılacak olan film.