bugün

real madridin facebook sayfasında yayınladığı fotoğraftır.
http://www.facebook.com/p...52&type=1&theater
altında ki yorum ise yarmıştır;
" turkey and visitors of japanese ninja's"*

edit: bazılarının zoruna gitmiştir.
kara çarşaf denilen o ucube şeyi giymeyenlerin cehenneme gidecek olduğunu sananların varlığını görmemize vesile olan fotoğraf. klavye kullanmayı bile öğrenmişler.

allah akıl fikir...
iki çarşaflı kadın var diye ota boka türkiyeden utanan insanları görmemize vesile olmuş fotoğraftır. nedense hep en milliyetçi, en vatansever geçinen kesimin yaptığı ayıp bu. kendi insanını küçük görüp elin ispanyolu beğenmez bizi diye etmediğiniz hakaret kalmamış. irana gidin demek yerine ispanyaya taşınmaya ne dersiniz?
art niyet aranmaması gereken fotoğraf.

Adamlar her gittikleri ülkede birçok fotoğraf çekip bunları paylaşıyorlar.
Paylaştıkları tek fotoğraf bu değil, boğazdaki türk bayrağını da çektiler.
Adamların ülkesinde çarşaflı çok fazla insan olduğunu sanmıyorum, farklı bi kültür gördüler ve paylaştılar, hatta paylaşırken bakın sizin kültürünüze inancınıza saygı duymak istiyoruz demek istemiş bile olabilirler.

Eminönü'nden beyoğlu'na geçerlerse farklı tarzda insanlar göreceklerdir.
altına yüzlerce yorum yapılan bu yorumlara yüzlerce yanıt verilen fotoğraftır.

Ulan nelerle uğraşıyoruz ya, noldu o espiriyi yaptın 600 kişi beğendi de noldu?
gülmek eğlenmek isteyenlerin resim altındaki yorumları okuması gereken fotoğraf. yarım saattir gülüyorum.
türkiye'nin rengini bilmeyenler göstermesi açısından önemlidir. laila'da dans eden iki çıplak bacımızı koysalar sanırım bazıları parti verecekti.
art niyetli fotoğraftır. ispanyolları tanırız böylece. avrupa nın ortasında düşüncelere inançlara saygı göstermeyen insanlar olduğunu hatırlatır.
onlara göre insanlar istediklerini yapar tamamen özgür iradeye sahiptir. ya da biz böyle biliriz. yoksa böyle değil mi ? modern olmanın ilk şartıdır oysa saygı göstermek.
yazık sana avrupa.
ispanyol takımının paylaştığı fotograftir.ve sacmaliktir doğdumdan beri turkiye de yasıyorum ve gördüğüm çarşaflı sayısı besi geçmez.ve eminim onlarin da bir gunde gordugu sayi bundan fazla olamaz fotografta ortulu olsa neyse ama carsaf ..kısaca yersiz ve sacma
büyük oranda bir benzeri mark zuckerberg (doğru mu yazdım lan) in kendi hesabında bir fotoğrafta vardır. Dayı aynı, kadın da benzer. Kasten yapılmış bir şey gibi. Kasten yapılmış olmasa alanı kapatan insanların olduğu resim koyulmaz sanıyorum. Bu arada resmin altındaki yorumlar on numara. Gülmek için birebir.
adiliktir. Resmen o kareyi yakalamak için beklenmiş, alay eden bir takım orospu çocuğunun koyduğu fotoğraftır. Bir kemalist olarak halkımın içinde her türlü insan barınıyor ve onlar benim insanlarım. Akılları sıra türkiye için afganistan benzetmesi yapmak için atılmış provokatif fotoğraftır. Hala madrid diyen bazı mallar da ortalıkta dolanıyor işte.
Türbanı geçtiler artık zaten. herkes kara çarşaflı.
Utanan varsa anasını da alsın siktir olsun gitsin. Bu ülkede isteyen istediğini giyer kimse karışamaz. Utanan orospu Çocukları analarıyla Çıplaklar kampına gidebilir...
tek kelime ile rezilliktir. görüntüde ki ninjalara bir video armağan etmek istiyorum.

http://video.uludagsozluk...-dos-santos-aveiro-14441/
art niyetli fotoğraftır.

bi de neyi tartışıyorsunuz efendiler?

çarşaflı da bizim insanımız, ateist insanda... alevi de bizim insanımız sunni de...

insan olup, karşımızdaki insanın düşüncesine saygı göstermek çok zor olmasa gerek yahu.
Resimdeki adam; Bunlarda kim diyordur. O kareyi yakalamak için bekleyenleride kınıyorum. Bizle dalga geçmek istemişler. Aslında onlar bizim gururumuz.
baskıya rağmen yıklımamayı hatırlatan fotoğraf.
--spoiler--
Bacımın örtüsü batmakta rezilin gözüne. acırım tükürüğe billahi tükürsem yüzüne.
(Mehmet Akif Ersoy)
--spoiler--
hayatları boyunca eminönü'ne gitmemiş insanları ortaya çıkarmış olan fotoğraftır. lan kalk bi git eminönü ve civarlarına bolca bulunur.
foto altindaki yorumlar komiktir asil.
ingilizce cahillerinin yapamadıkları ingilizce yorumlara daha çok odaklandığım fotoğraftır. nasıl ingilizce sıçılacağına dair ibretlik yorumlar var.
afedersin ibneliktir. Yokmu bulamadin mi iyi yer. Hayir hayiflanmiyorumda koskoca istanbul koskoca 37 milyon begenili real sayfasi. Bu musun lan sen!
Afedersin ibneliktir. Yokmu bulamadin mi iyi yer. Hayir hayiflanmiyorumda koskoca istanbul koskoca 37 milyon begenili real sayfasi. Bu musun lan sen!
lan kapalı ol tamam bir şey demiyoruz ama o kara çarşaf nedir amına koyayim!

senin ülken avrupa kıtasında yer alıyor la!

yalnız istanbul'un kötü yanlarını çekmişler hep. o fotoğraflarla sana olimpiyatları verirler mi? yarrak verirler. 2020 için el ele diyorlar bir de pezevenkler.
çok'ta fifilenmesi gereken olay.
(bkz: asimetrik psikolojik harekat)
(bkz: yobazlığı somutlaştırmak)