bugün

real madrid karşısında 5 saniye de 2 taç kullanan takımdan daha başarılıdır.
eminim real madrid de böyle bir rekor olduğunu yeni öğrenmiştir.
güzel bir avunma yöntemi.
aynı zamanda madrid'e bir devrede 3 gol birden atan takımdır yani gs. dir.
(bkz: galatasaray)
Yıllardır fenerbahçe için uydurulan rekorlar göz önüne alınırsa gayet masumane bir rekordur. sonuçta mütavazı bir kadrosu olan avrupanın ikinci sınıf takımlarından real madride 70 saniyede 2 golü fenerbahçe ve beşiktaş da ahahaha... bisiktirin amk ezikleri ya... hahaha... *
Edit: real madridin ağzına sıçan sporluyum hahaha *
65 saniyede atsaydın turu vereceklerdi.
yazık olmuş.
her futbol takımına nasib olmayacak durumdur.
şampiyonlar ligi şampiyonluğu kadar değerlidir. gururumuzsun galatasaray.
galatasaraydır efendim.

ayrıca bu takım maç sırasında neredeyse 20 dakika real madrid'e defans yaptırıp neredeyse yarı sahasından çıkarmamıştır.
ilk maçta 3-0 yenilmiş olmasına rağmen koşmuştur, oynamıştır, umudunu korumuştur.
hemen herkesin aklına "lan yoksaa" korkusu/heycanı salmıştır.
mourinho'ya forvet çıkartıp stoper aldırmıştır oyuna.
jeneriklik gollere imza atmıştır.

sonunda da kazanmıştır, real madrid'i yenmiştir.
yenmiştir yenmesine ama hakeme takılmıştır.
bu yüzdendir ki yenmesi yetmemiştir.

not: hakemi günah keçisi bellemiyorum elbet ilk maçta bu oyunu oynasaydık şimdi tur sevincini yaşayan biz olacaktık ama, olmadı.
Tamam yendiniz hep beraber sevindik bitti.
Bu ne lan?
Olum adamlar maci unutup manitalariyla sevismeyi bile bitirdi siz hala neyin pesindesiniz?
Bunun yanında Real Madrid'e CL'de 3 gol tek takımdır. (bu sezon )
zoruna gidenin borusuna gitmiş eylemi gerçekleştiren takımdır. mevzu tam olarak bir futbol takımının yapmış ve daha ilerde de sıklıkla yapacağı eylemleri hala bazı homo sapiens'lerin hazmedememiş olmasıdır. yahu yılan bile koca ineği bir günde hazmediyor. nedir bu kibir ve ego.
- borudan kaynaklı olma ihtimali de vardır bu hazımsızlığın.
bunu her ay olmasa da her yıl kesin olarak gerçekleştiren fenerbahçe taraftarlarına şaşırtıcı gelmiş galatasaray başarısıdır.

kuzum siz sorunlu musunuz? bu bir başarı ve siz bu başarıyı küçümserken ezilmişten beter oluyorsunuz?

hadi bizim yine geçerli bahanelerimiz var elenmemize; peki sizin bu 0 çekip geldiğiniz sene bahaneniz neydi? alıştırma turları bunlar diye mi avunuyordunuz?

107 yılda bir şampiyonlar ligi çeyrek final ve bu sene uefa çeyrek finali. üzüldüm şimdi bak lan.
Sen hiç ;
Real Madrid'e 3 gol attın mı ?
Real Madrid'e karşı 4 4 4 diye bağırdın mı ?
ispanyol spikere '' ne olursun bitsin tanrım bu maç '' dedirtebildin mi ?
Real Madrid'e forvet çıkartıp, stoper aldırdın mı ?
Mourinho'ya '' korktum '' dedirtebildin mi ?
Ronaldo'ya '' iyi bir ders aldık '' dedirtebildin mi ?
Real Madrid'e 11 kişi defans yaptırabildin mi ?
Higuain ve Ronaldo'nun surat ifadesini gördün mü ?

Türkiye'dir GALATASARAY!
getafe'dir.
ömrü hayatında 70 saniyede 2 gol yemeyen takımları düşününce real madrid in bir hiç olduğuna kanaat getirilen durumdur.
galatasaray'dır.
real madrid'e 70 saniyede 2 gol atan takım
madrid'e 4 diye bağıran taraftar.

allah'ınızı severseniz yeter yahu, avrupa kupası almış takımın bir maçla övünmesi saçma değil mi? fenerbahçeliler 6-0 deyince köpürüyorsunuz, bir maç skoru bu kadar konuşulmamalı. biz de sevindik yendi, en azından gururuyla ayrıldı sahadan diye. ama günlerce konuşulacak bir şey değil bu. real madrid de barcelona da neticesinde futbol takımı. 3. lig takımına da yeniliyorlar, yeri geliyor 5 sene üstüste şampiyon da oluyorlar. futbol bu. yeter.
(bkz: malaga ve psg taraftarlarının çılgınca kutlamaları)
Platini nin o ozlu sozunu getirdi akla.

Kucuk takimlar buyuk takimlari yenmeleriyle ovunur, buyuk takimlar aldiklari kupalarla.
Anlamsız sidik yarışı. ister FB olsun, ister GS olsun, on gol bile atmış olsa, başarının devamlılığı olmadıktan sonra bir anlamı yok. Büyük takımları büyük yapan başarılarının stabilliğidir.
şebeklere eğlenme fırsatı çıkarmış takımdır.
bu hesaba göre 88 dak. 10 saniye boş boş gezmiş takımdır.
Galatasaray mi degil mi bilmem ama...

Ya arkadas ne kadar uzuldu insanlar su galibiyete ya? Ne kadar kirdik biz insanlari ya, vay anasini ya...

Evet oglum, tur bile atlamadik. Iyi oyunumuza sevindik.

Insanlar sevinmemize uzuluyor resmen, bunu kaldiramiyorlar. Dusundurucu...

Peki gercek hayatlarinizda da bu kadar kotu insanlar misiniz harbiden? Insanlarin mutlulugu sizin renginizden degil diye gercekten sizi bu kadar rahatsi ediyor mu?

Sadece futbol bu, biz eglenelim diye var. Sizi bu kadar hamam boceginden beter bir hale getirmesine ben sizin gibi mutlu olmadim, bilakis sizin adiniza utaniyorum. Ve size aciyorum.

Fenerbahce'ye lazio karsisinda basarilar dilerim.