bugün

sözlükte yazar olsa büyük harf serbest bırakılırdı.

adam sürekli bağırıyor ve işin ilginci bağırdıkça haklı olduğunu sanıyor. küçük harfle anlatamaz derdini.
her kanalda karşıma çıkan insan. kulağı duymayan dedeler gibi konuşuyor ve karşısındakinin konuşmaların peh heh hah diye garip seslerlede destekliyor. Tavırları insanları rahatsız ediyor.
mahallenin ezik dışlanmış çocuğu, eline fırsat geçti duygu boşalması yaşıyor. çenesindeki enerjiyi bu ülkenin insanlarının yararına bir şeyler yaparak kullansa ya. hele ki karısı ondan da beter. bazan bunlar acaba cono mu diye araştırasım geliyor.
mal mağribi mi lan bu. hakkında bu kadar entry girildiğinde pozitif bir özelliği var sandıydım. zabahınan açıyorum sözlüğü bu, akşamınan kapatıyorum yine bu. sıktı artık amk!
hakkında bu zamana kadar 1001 entry girilmiş yazar. dobra konuştuğu gerçektir.
"bu adamın volume tuşu yok mu mu?" dediğim çok ses çıkaran insan.
acayip bi ses tonu var abi, adamı kıl ediyor.
bu isimde bir tuvalet kağıdı çıkması en önemli dilegimdir.
oyuncu olması gereken ama oyuncu olsa bile tamamen başarısız ve yapmacık kalacak adamsı.
diksiyonuna osurduğumun yazarı. bu adam konuşurken ben anlamıyorum, belki de ben gerizekalıyım.
seveni olmayan insan. gerçi neresini sevsinler bu adamın? hep bir isyan, hep bir baş kaldırma. bir ses tonu var zaten kanalı değiştiriyorsun.
başbakanın davos a giderken yanında götürmesi gereken tek ''şey''.
ıraklı olsaydı ıraklıların da bizden ırak diyeceği bağıran insan.
boş teneke tangırdar tipolojisinde, sıradan köylü çocuğu. bu iktidar gider ragga oktay kadar hatırlanır ancak...
"taraf çocuğuyum her yerde yazarım" felsefesi ile her yerde yazan, yazabilecek, bir sevenine henüz rastlamadığım adamdır.
mutfakdaki çöp kovasının üstüne rasim ozan kütahyalı yazdım ve her çöp attığımda aklıma geliyor küfür ediyorum.
iphone ile idare edilen yeni medya maymunu... bana göre adam değildir... bizim toplumumuzda sünnet olmayan ile askere gitmeyene adam demezler...

- Tecillileri tenzih ederim....

(bkz: BOK)
şu anda stv'de bir programda yemek hazırlayan pop-politik bir figür.
katılmadığı canlı yayın yok. şu an yemek prograamında stv'de.
bu adamın siyasi görüşünü, tuttuğu takımı, savunduklarını bilmiyorum.
kendisini sadece bir kere izleyen biri olarak; çok boş konuşan bir adam.
(bkz: lüzumsuz)
tülin ile caner'in caner'inin politik olarak harmanlanmış yeni versiyonu. dikkat ederseniz her açıdan benziyor. aynı agresiflik, aynı gereksizlik, aynı medya maymunluğu... aynı şekilde kaybolur umarım... ama kaybolmadan önce aynı tokatları yemesini de diliyorum.
ıssız bir adaya düşünce yanıma alacağım tek canlı.
hep mastürbasyonla geçer mi ömür?
bu adamı susturmanın iki yolu var:

1. şiddet uygulayarak susturmak (ki şiddete karşıyız)
2. bu adam bağırdığında ondan daha fazla bağırmak.
sabaha kadar dövsem doyamam. bir gün daha müsaade isterim.

kendisini türk grotesquee'ye emanet ediniz. lütfen. o zaman görür yarrak varmış gibi avaz avaz bağırmak neymiş.