bugün

Allah'a artik inanmayan dinsiz imansiz allahsizlarin yaptigi eylemdir.
sıkça içki içen biri olarak yapmadığım eylem. ancak yapana da neden diye sormam. belki oruç tutmuyor olsaydım ben de içebilirdim.
kimin dinsiz imansız olduğuna ben karar verecek değilim. hele 2 kelimeyi bir araya getirmekten aciz sığırlara hiç kalmaz kimin dinsiz imansız olduğu.

sanane elin içtiği içkiden, meseleye asıl burdan bakmalısın samimi müslümansan:

(bkz: hz muhammed bile gururlandı biz gururlanmıyoruz)
(bkz: rahmetimiz gazabımızı aştı diyen başbakan)
"serefe" denilesi normal eylem.

ben biraktim o ayri.
Bir müslümanı ilgilendirmeyen durum. Esas içen adam sadece Ramazan diye içmiyorsa ondan korkun saygıdan içmez o ayrı Müslümanım diye 1 ay içmiyorsa koşarak uzaklaşın oradan.
Kendi içemediği için olsa gerek başkalarının içtiklerini kıskanan, 12 ayın 11 ayı alkol alıp 1 ayı hacı hoca kesilen tayfanın söyleyeceği, aynı ortak atayı paylaşmaktan üzüntü duyduğum insanların söyleyeceği sözdür.
Allaha inanmayan insanların yaptıklarıdır. Ooohhh mis gibi.
içtikten sonra götdeliği uyuşacak olan ayyaşların yaptıkları harakettir..
40 derece sıcakta susuz kalarak cennete gideceğini sanan yobazlara dert olmuştur.

sana mı soracak lan ne içeceğini?
Kimene amk durumudur.
Ayda yılda bir ya içerim ya içmem. O da eşimle beraber şarap içeriz bi iki kadeh. Geçen sene tatilimiz ramazana denk geldi. Çınarcık'taydik ve bi gece içtik. Kime ne saygısızlığım oldu? içip içip karına kizina mı sarktım? 13 yaşındaki cocugunla evlenmek mi istedim, çocuklara tecavuz edip, nefsimin kurbaniyim mı dedim? ihale mi sattım, yolsuzluk mu yaptım? ben ictim sen mi sarhos oldun be pezevenk!

Aldığı alkolün etkisiyle çevreye ve çevresindekilere zarar vermiyorsa kimseyi ilgilendirmeyen aktivite.
kırmızı prezervatifi ile ortalıkta dolaşanlara dert olmuş bir durumdur.