bugün

oruç yüzünden sinirleri tavana vuran müslüman kardeşlerimizin, karşılarında ebleh ebleh tavır ve davranışlar sergileyen ateistlere sille tokat girişmesi durumu.
dayakla sevap kazanacağını sanan, orucun, islamın ne olduğunu bilmeyen organizmanın girişimi. *
inanç ya da inançsızlık yüzünden kavga etmektir. gerzek insan davranışıdır.

ayrıca ateist bir insanın sizden dayak yiyeceği de kesin değildir. yanlış adama çatarsanız sizi duvardan duvara çarpar, aklınız alır gider. haberiniz olmaz.
ümmetsel eğlence aktivitemiz.
sonrasında da dövülmüş ateistin kanını kullanarak yere "durmak yok yola devam" yazılır, yola devam edilir.
diyanet işleri'nden yapılan açıklamaya göre caiz olmayan eylem. açıklama şöyledir;

"müslüman kardeşlerimiz sakın ola ki oruç tutmuyor diye ateistleri dövmeyin. allah onların cezasını verecektir. oruç başınıza vurmuş, çok sinir olmuş ' illaki birini dövmeliyim ' diyorsanız emo dövünüz."

T.C. BAŞBAKANLIK DiYANET iŞLERi BAŞKANLIĞI

(bkz: emo dövmek)

kaynak: popo.
dinin felsefesini anlamamis, muslumanligi namaz ve oruc tutmaktan ibaret sanan cahillerin sevdikleri ve destekledikleri hadisedir.
Aslinda ramazanda dovulenler ateist olduklari icin dayak yemezler, bu arkadaslar oruc tutanlarin karsisina gecip pufur pufur sigara icmek suretiyle insanlarin sinir kaysayilarini cikarmaktadirlar. dayak yemelerinin sebebi tahriktir. ornegi; solcu arkadaslarin bulundugu bir mekana hitlerin posterleriyle girilse solcu kardeslerimiz kesinlikle humanist olurlar. ya da ulusalci kardeslerimizin bulundugu mekanda abdullah ocalan posterleriyle halaylar cekilse inanin kimse gikini cikarmaz. (bkz: yersen)
(bkz: orucu ateistle açmak)
bu yıl gerçekleşecek mi diye beklediğimiz eylem..
gereksiz davranıştır. kendini bilmez denyoluktur, gereksiz kahramanlıktır ki oruç tutan kişiyi 3-5 ateisle birleşip dövmek gerektirir.
(bkz: ramazan da ateist e tecavüz etmek)
(bkz: tecavüz haberlerini tahrik olarak okuyan insan)
(bkz: oo yeahh)
guruldayan mideyi unutmak için yapılabilecek bir terörist eylem.
herşeyin dayakla halledilebileceğini sanan zihniyetin ramazan ayında bu düşüncesini uygulama şekli.
keza bu insan orucu da allah rızası için değil '' desinler '' diye tutuyordur ki;
allah katında bu insanın ateistten hiç bir farkı yoktur.
kan şekeri düşen insanın, yaptığı bilinçsiz eylem.
ramazandan sonra ateistlerden dayak yiyeceğini bilen kişidir.
oruç tutarken kendini islamın kılıcı sanan bazı cahil cühelanın, ramazan ayından sonra birahanede, okey masasında dayak yediğine şahit olmuşumdur.
ülkücü milislerin geleneksel ramazan eğlencesidir.
açlığın vermiş olduğu sinir..
benzeri vardır ki o sevaptır.
(bkz: hac da şeytan taşlamak)
oruçlu bünye için efkar vaktinin geldiğinin habercisidir.
islamiyetin şartları:
1) kelime-i şehadet getirmek.
2) namaz kılmak.
3) oruç tutmak.
4) hacca gitmek.
5) zekat vermek.

kelime-i şehadet getirmiyorum.. (dövmüyorlar)
namaz kılmıyorum.. (dövmüyorlar)
oruç tutmuyorum.. (dövme girişiminde bulundular.)
hacca gitmedim.. (dövmüyorlar)
zekat vermiyorum.. (dövmüyorlar)

müslüman teröristlerin bahaneleri:
-oruçluydum.. çok gergindim.
-karşımda yemek yiyordu.
-karşımda sigara içti.
-okul kantininde yemek yiyor.

bu nedenlerden dolayı gerçektende dayak yemiş ateist arkadaşlarımız var. okul kantininde yemek yiyordu diyen oruçlu öküzün, okul kantininde işi nedir bilemeyeceğim.
ayrıca çok sinirli oluyormuş bu denyolar. o zaman oruç tutma. sen inandığın bir şeye yalakalık yapacaksın diye bunun cezasını ben mi çekeceğim.

kısacası; ramazanda ateist dövmek, öküzlüktür. öküzlüğün alasıdır.
ateistlirin yıl içerisinde kendileriene kutsal bir ay belirleyip inançsızlıklarının tavan yaptığı bu dönemde herhangi bir dine inanan kişileri görmesiyle sinirlenip şiddet uygulmasına benzer.
canı sağa sola sataşmak isteyen insanın karşı tarafın ateistliğini bahane ederek yapacağı eylem. bu adamların ateş istediklerinde çakmağım yok diyen kişileri de dövebilme yetenekleri vardır. kesinlikle psikopat insan işidir. hiç öyle dini, dinsizliği karıştırmasınlar.
sırf kendisiyle aynı düşüncede olmadığı için ateist dövmek !!!
hmm...
şakaysa çok komik,
gerçekse bsg.
peygamber efendimiz(S.A.V)i tanınmayacak hale gelene kadar dövdü müşrikler.
o ne dedi peki?
"bilselerdi, yapmazlardı."
ama bizimkilerin burdan anladığı;
"hadlerini bildirelim, yapmasınlar"
hay allah'ım.
yıllardan beri oruç tutmam, ramazanda da milletin gözünün içine sokmamak kaydıyla kafama göre yemek yerim, sigara içerim, lakin kimsenin ulan sen neden oruç tutmuyorsun deyip artislik yaptığına da rastlamadım.

tanım: olmayan ama bu aralar olabilecek olaydır, Ne de olsa muhteşem yobazlar iyice yükselişte.