bugün

Sevdiklerinizle birlikte, huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmenizi dilerim.

Kalplerin sevgiyle, sofralarınız bereketle dolsun. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.
iyi bayramlar dilerim güzel insanlar. Bir bayram kutlamağa, ateş almağa geldim.
Dilerim ki nice güzel huzurlu ve ailenizle sağlıklı bayramlar görün.

Allah a emanet.
Açık yer buldum içiyom. Bayram gelmiş negime, kan damlar yüregime.
Iyi bayramlar arkadaslar.
ramazan namı diğer şeker bayramımız kutlu olsun.
Şeker bayramınız kutlu olsun millet...
Tüm sözlüğün bayramını kutlarım.Sağlıklı,mutlu ve bereketli olsun.
Müslüman arkadaşlarıma hayırlı bayramlar, ateist arkadaşlarıma iyi tatiller dilerim. Tüm Atatürk düşmanlarının gelmişini geçmişini skiyim.
Parolayı veriyorum. iki salla bir bağla üç salla bir eğil.
Sözde değil gerçekten güzel bir bayram geçirirsiniz inşallah.

iyi bayramlar canlar, seviyorum sizi...
Doğruluk kazansın, güzellik donansın! Mutlu bayramlar. Herkese... Saraydakiler hariç tabiki :-).
Ayırt etmeksizin herkesin bayramı kutlu olsun.

En çok da senin. Evet sen bunu okuyan.

Ent.
Herkese sevdikleriyle şeker tadında musmutlu bayramlar diliyorum. El öpenlerimin şukuları hazır.

Nice bayramlara…
Bir ay boyunca tutulan oruçlar, edilen dualar ve yapılan ibadetlerin ardından, bu mübarek bayram hepimize huzur ve mutluluk getirsin. Bu bayram, sevdiklerimizle bir araya gelmenin, aile bağlarını güçlendirmenin ve hoşgörü dolu bir toplum inşa etmenin önemini hatırlatıyor. Bayram coşkusunu yaşarken ülkemize ve tüm dünyaya barış, huzur ve refah getirmesini temenni ediyorum.

Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun
iyi olduğum olmadığım herkesin bayramını kutlarım arkadaşlar.

Bu arada, Bizim burada bayram namazı sonrası kaleden üç adet top atılıyor.
Her iftarda da atılıyordu birer kez.

Bu gelenek her yerde var mı acaba?
1 ay boyunca Allahın rızasını hoşnutluğunu kazanmak için, oruç tutup namaz kılan ve bayramın hakkını veren tüm Müslüman kardeşlerimizin bayramını kutlarım.
Hayırlı bayramlar aşkodaşlar.
Benim bu bayram içim buruk.

Bu hayat bana bir kardeş vermedi, babamı ise erken bir yaşta trafik kazasında aldı.

Kardeşim yerine koyduğum pek çok arkadaşım oldu, öyle iyi gün dostu da değil, ekmeğimi, suyumu, uykumu bölüştüğüm, en mutlu ve en acı anımda yanımda olan ve yanında olduğum.

Ben bir kardeşimi birkaç gün önce eşi ve çocuklarıyla trafik kazasında kaybettim.

Siz de belki yarın yola gideceksiniz, memleketlerinize gideceksiniz, sevdiklerinize gideceksiniz.

Dikkatli gidin olur mu?

Havalar biraz serin, klimayı açarsanız mayıştırır, camı az aralayın, yüzünüze serin hava gelsin iyi gelir, dikkatinizi açar!

Soğuk nescafe için!

Arada mola verip yüzünüzü yıkayın!

Yola çıkarken ağır şeyler yemeyin!

Gerçi bayram bayram olmaz ama tepe üstlerinde tır kamyon sollamayın!

Virajlarda çizgiye basmayın, hemen sonrası mıcır olur kaydırır!

Olur ya önünüzdeki şeridi ortalayıp gidiyordur, sinirlenmeyin, farkında olsa yapmaz zaten!

Yol boş dahi olsa bi arabayı geçerken dikkat edin sizi farketmeyebilir kendini sola atar dikkat edin!

Arada bariyer yoksa karşı istikametten gelenlere de dikkat edin!

Ve trafik kurallarına uymuyor diye kimseyle tartışmayın, o kapasite olsa kurallara uyar zaten!

Hepinize kazasız, belasız mutlu bayramlar dilerim, hepinizi çok seviyorum, iyi ki varsınız!
bayramınız kutlu olsun sözlük. nice bayramlara.
iyi bayramlar abilerim ablalarım.
görsel
Hayırlı bayramlar.
Mesaj gönderin sevdiklerinize : https://www.uhut.net/rama...ayrami-mesajlari_1406.htm
Mutlu bayramlar canım sözlük. *
iyi bayramlar.
Hepiniz benden yaşça büyüksünüz döviz bazındaki harçlıkları aşağıda bırakmış olduğum ibanıma atarsanız sevinirim.
iyi bayramlar sözlük yakışıklıları.
ramazan bayramınız kutlu olsun.

iyi bayramlar sözlük.