bugün

ramazan dan sonra bayram yapmanın saçmalığıdır.

sen bir ay aç kal sonra bir bayram düzenleyip 1 ay boyunca yaptıklarını unut. mülüman kafası.
29 ekim saçmalığı ve 1 mayıs saçmalığı yanında hiç bir şeydir. ramazan ve kurban bizim bayramımızdır.
ramazan ve kurban bayramı arapların bayramidir.
kardeş kudüs uzak değil , atina sofya da tercih edebilirsin . beğenmiyorsan siktir git . kapı açık . entry i kaldırmış pezo başlık bana kaldı .
Açların 24 saat aç olduğu unutulmuştur. Bu yüzden saçmadır.
Afrika ya gidin demiş zurna. Acenta da staj yaparken Afrika turunun 17 milyara satıldığını gördüm lan ben nasıl gideyim.
oruç açların halinden anlamak için yapılan bir ibadet değil örümcek kafalı yazar arkadaslarım. oruç allahın rızasını kazanmak için nefsini müdafaa etmeye denir. sadece aç kalınmaz. zinadan kumardan vs her türlü haramdan uzak durulur. yani bunun fakirleri açları anlamakla alakası yok. aç olanı aksam ezanında mükellef sofralar karşılamıyor malesef.
saçma olan ramazan bayramı değil senin ramazana ve orucu aç kalmakla bir tutan bakış açın.orucu açlık sananlar ne anlar karnı tokken şükrü ve nefs terbiyesini.
Kimsenin inancına saçmalık demem fakat bnim inancımada saçmalık denmesine göz yumamam.
güncel Önemli Başlıklar