bugün

internet üzerinden reklamsız kesintisiz 24 saat yayın yapan, ses kalitesi mükemmel, playlistleri ile insanı kendinden geçiren eclectic rock kanalı. kanal, dinleyici bağışları ve sattıkları hediyelik eşyalarla geçinmektedir. bıkmadan usanmadan dinlenebilir.
dinlediğim tek internet radyosu.playlistleri ve ses kalitesi mükemmeldir gerçekten...
yaklaşık 6 aydır falan dinliyorum; her şeyiyle gayet güzel, dinlendirici, abuk subuk playlistleri olmayan, taş gibi radyo.

http://www.radioparadise.com/
bir kere de boktan şarkı çalsın, yok ı ıh. internet aleminin en baba radyosu.
an itibari ile redd / hala aşk var mı çalınmıştır. uh ulen gurur duydum elin samantası' da, nelly' si de bizi dinledi bizi!
google da uygulaması bulunan online radio,
ayrıca slayt şeklindeki resimleri geçmektedir.
beni playlist yapma zahmetinden kurtarmış olan radyodur keza tüm şarkıları ayrı bir güzeldir.
aklımdan geçirirken başlığını görmek bir şeylerin vaktinin geldiğini düşünmeme sebep olmuştur. şarkı aralarında güzel ses tonu ve akıcı aksanıyla konuşan bey ayrı bir hava katar. pj harvey i tut da the killers i dinleme olanağına sahip olduğum bu muhteşem radyo , vazgeçilmez bir parça oluvermiştir. dinlerken fante okumayı da kafanıza koyun. iyi gidiyor.
internet üzerinden yayın yapan radyo. hoş parçalar çalar... gece dinlemesi ayrı bir güzel olur.

app store'da iphone için ücretsiz uygulaması da bulunmaktadır. clock radio kısmından radyonun kapanış saatini ve alarm saatini ayarlayabilirsiniz.
çok kaliteli parçaların çaldığı her kesime hitap eden bir radyodur. ve üye olup puan verebiliyorsunuz parçalara da kolay ulaşmanız mümkün tavsiye edilir...
dünya radyosudur. hem ses kalitesi hem de playlist anlamında çok başarılıdır.
an itibariyle türkiye' den aralarında benim de bulunduğum 133 kişi dinlemektedir.
ipad uygulaması çok başarılı olan ve çaldığı şarkılarla beni benden almış dünya radyosudur.
--spoiler--
welcome to the radio paradise
--spoiler--

keşfettiğim günden beri ilk iş olarak ilgili sekmeyi en başa tutturuyor, sonra diğer işlerimi hallediyorum.

çok farklı tarzlarda, eski ve yeni fark etmeksizin bu kadar kaliteli şarkıları peş peşe çalabilen bir başka radyoya çok ender rastlanır.*
GeÇ keşfettiğim ama bundan sonra sürekli dinleyeceğim, california'nın paradise isimli kasabasından karı koca olarak yayın yapan, bağışlarla ayakta durmaya Çalışan internet radyosudur.
zahmetsiz playlisttir. nasıl da biliyorlar hoşlandığım parçaları ve modumu. yirim.
kullanıcıların ayakta tuttuğu fakir ama gururlu radyo. Sırf yardımcı olmak için arada şu sattıkları tabak çanakları alasım gelir.
internet sitesinde reklam bulunmayan, nasıl ayakta kaldığını merak ettiğim güzel radyo.
Bu saatten sonra dinlemenin farz olduğu radyo.
hayatımın arka fon müziğini oluşturan radyo. playlistini hangi baba hazırlıyorsa ardı ardına gelen şarkılar öyle bir uyum içerisindeki bitmeyen bir senfoni gibi ne zaman açsan seni içine alıyor. ayrıca yayın sırasında çaldıkları son dört şarkının ismini vermeleri ile birçok yeni keşfe sebep oluyor. son olarak senfoni gibi dememden şarkı aralarına reklam koyma gibi bir dertleri olmadığını da anlamışsınızdır.
türkiye'den 569 kişinin dinlediği radyo. kanalı california'da yaşayan bir karı koca yönetiyor. benim için kendilerini dinlemek artık her gün bir alışkanlık gibi oldu. arada sırada türkçe şarkılar da çalsalar ne güzel olurdu aslında. tabii amerika menşeli bir kanal olduklarından dolayı blues tarzına ayrı bir düşkünlükleri var. sonuçta onların türküsü de bu. bana bilmediğim bir çok sanatçının ya da grubun güzel şarkılarını kazandırmışlardır. reklam yok bir şey yok. tamamen dinleyicilerin yardımlarıyla yaşıyorlar. daha da fazla yaşasınlar.
Dinleyicisi olmak, sözlük yazarı olmaktan keyifli. Televizyondan güzel.
Yalnızca oldların bildiği bir internet harikası.

https://radioparadise.com