bugün

(bkz: cevab veremedi)
hükümetin yeteri kadar fon ayırmaması sebebiyle; ücretsiz izne çıkmak zorunda kalmış yazar.
üzüldük ya la.
sen gidersen bende giderim. bende izine ayrılıyorum. bu da son entrym olsun.
kafa izni almis, gitsin mumkunse tekrar gelmesin.
Gitmesine üzüldüğüm iyi niyetli dindar yazar. Çok kibar ve bilgiliydi.
Genclige hitabeyi gunumuz turkcesiyle yazilmadigi icin elestiren yazar. Hey cool genclik, twitter ve facebookla oyalanmayiniz degisik fikirlere karsi objektif olunuz falan mi yazacakti? Hani sanarsin donemin turkcesiyle simdiki ayni da, sidiklilere elestirme hakki doguyor. Bu beyni ulkucuye taksan yarin gider akp bayragini oper lan oyle sabit subjektif duz bi gorusu var. Mumkunse gelmesin bi daha.
tanımayan insaların hakkında görüş bildirdiği yazar.

ayrıca hala öğrenci olanların bir öğretmeni eleştirmesi de çok manidar.

önce okulunuzu bitirin bitirirkende öğretmenlerinize saygı duymayı sizi ve gelecek nesli onların şekillendirdiğini unutmayın.
nickinden dolayı önyargıyla yaklaşılan ve çok eleştirilen yazar. bence kimsenin görüşüne aldırmadan devam etsin yazılarına.
benim için hiçbir zaman rabia olamayak bir adet pelinsu. derdin ne kız senin?
rabialı iphone kabı vardır.
yolsuzluk iddaları ortaya çıktıktan sonra kafa iznine ayrılmış akpli kafasını tam olarak yansıtan yazar.
pelinsu olarak her boku ye rabia olarak tövbe edip devam et. oh ne ala ne memleket.
FatihinTaKendisi'yle birlikte sözlükten tüymüş (veya deri değiştirip yeni deriyle geri gelmiş) yazarlardan biri daha. Zamanlaması manidar.*
Geri döndü. Açıklamalarını yarın yapacak. Salı günü.
Edit: yarınki salı bugünmüş. Sabah tam salı olur o zaman yazarım.
Kafa izni alma sebebim tam bir sözlük bağımlısı olmamdı.ak partiyle Bi ilgisi yok. Ak partiye her zaman çamur atılıyor. Bu ilk değil. Her seferinde bu sebepten gidecek olsak ohoo.
Ama iyi geldi. Evde annem babam falan varmış.
kesinlikle olay anında oradaydı. ondan bu kadar emin.

(#22754964)
gezi olaylarında polis tarafından çeşitli yollarla öldürülen insanlara/gençlere/fidanlara (peh! beğenmiyormuş bu hitapları) hakaretin sınırlarını okşayan faşist.

okkalı sözcüklerin en güzellerini hak ediyor.
islamı yobazlardan koruyun aksi takdirde dünyayı islamdan koruyun sözünü doğrulayan yazar. çok samimi ve içten söylüyorum allahından bul.
sayesinde sevgi duygum kabardı. yunaistan ve israil'e.

"bu ülkede bunlarla yaşamaktansa çok yaşa yunanistan var ol israil"
saygısızlıkta sınırları zorlayan vasat troll.
iticisin aq. bi sus.
trollmüş. inandığın allah tarafından çarpılasın emi.
dapdaracik tayt giyip, düğün makyaji yapıp kafasına türban takacak ve islamdan nutuk atacak kadar aciz biri. he müslümansin he!
bana daha cok pelinsu olmak isteyen rafet gibi gelen sahis... hedef sasirtiyor bence..
ali ismail korkmaz hakkında yazdıklarını görünce ne insan ne de müslüman olduğuna inandığım troll. şuursuz ötesi.
adı rabia olan ateist kizlar karistirilmistir.
(bkz: allahın başarısızlıkları)
(bkz: hastanede karışmak)
Of yine küfür yine hakaret. e yani şimdi ben sizden mi ahlak vicdan dersi alıcam. Esedi alkışlayanlar bana merhamet dersi veremezler.
Troll değilim. Nickaltı için yazmıyorum.
Karma ise umrumda değil.