bugün

Bu da gitti. Evet.
hey gidi anılar hey. Bir zamanlar troll takımının önde gideniydi, harun abiliğini en iyi saklayandı; ne çok ayar yerdi, rabia yerine ola ola soytarı oldu.

Kim bilir hangi nickle aramızda koşturuyor şimdi.
nijeryalı saatçiyle evlendi.
sanırsam son icraatı. https://scontent-frt3-1.x...b10ec669d&oe=5764000B
erkiden buralarda dolanıp boş yapardı.
eski nickim. bu nick üzerine 3 - 4 kere daha nick aldım. mesele nickaltıysa şimdiye çoktan iki bin olmuştu.

ama nickaltı kasıcaz diye de insan yavşaklık edemez ki.

ben edemem.
kankisi akp lehine oy çalmaktan 5 yıl hapis yemiş seçim görevlisi ak troll.

hadi hayırlısı. *

http://t24.com.tr/haber/k...kanina-5-yil-hapis,298825
Rabiya degilde en sonunda nadya falan olacak.
r4bi4 yerine rabia olmak isteyen pelinsudur.

en azından 4X4 olmadığını öğrenmiş olduk.
umarım olur , bizim rabialara ihtiyacımız var .
birçok kişinin de söylediği gibi gerçek manada asla rabia olamayacaktır. tabi temennimiz olması yönünde. dilerim kendisini fantezi malzemesi olmaktan uzak tutar.
Can Dündar ı tanımayan şahıs.
göbek adı asena. gerçek adı burcu.

yavru kurt değil dişi kurt.
günlüğün de seçim çalışmalarına yer verecektir .
Ilk günlük başlığı.

(bkz: bugün akp için ne yaptın)?

oylar akp 'ye temalı bir blog açalım arkadaşa.
akp partinin oylarında ki düşüşü görmüş ve yeniden hortlamıştır.

koalisyon karşıtı ak yazar.
(bkz: rabia olmak isteyen pelin/#26214803)

burada söylediğimiz gibi asla rabia olamayacaktır.
Önce ölmesi gerekmektedir kendisinin...
özlenen zaar.
Gel kız al şu kezban feykiNi buradan. Sevişmenin bile kelime anlamini sormaya başladi bu kazma. En azindan sen bu konularda bilgiliydin.
--spoiler--
memesiz 850 geliyor.ahaha.

hadi karındeşen bi poz daha.
--spoiler--
gibi espriler(!) yaparak türbanlı ahlakının ne seviyede olduğunu cümle aleme gösteren yazardır.

not: aslında bana göre bir kadının böyle espriler yapması ahlaksızlık değil, seviye düşüklüğüdür ama örnek aldığını iddia ettiği "rabia" ahlakına göre ahlaksızlık sayıldığını hepimiz biliyoruz. tutarlılık açısından bakılması gereken bir durum.
sana laflar hazırladım.

aydınlat beni troll kardeş.
ilk sorum ingiliz dili edebiyatı greensleeves şiirinden.

1-bu şiiri kim yazmıştır ?
zaten bilmiyorsun değil mi bilmeni de beklemiyorum zaten yaptığın trollüğün zeka seviyesi yerlerde.

hadi bir diğer konuya geçelim edebiyatla aram iyi değil genel kültür sor dediğini duyar gibiyim.

2-dünya'da canlı hayatı ilk nerede başlamıştır ya da dinozorlar kaç milyon yıl yaşamıştır.
yada bunları siktir et. new york'un ilk ismi neydi ? new amsterdam mıydı yoksa ?
zekanı küçümsediğimi söyleyemem sen muhtemelen 2.geçince kaçıncı olunur sorularını doğru bilerek
kendini zeki olduğuna inandırıyorsun zekisin de...

neden mi ?
sen bir trollsün sen istenmeyensin sen bit yeniğisin sen ve senin gibiler bu ''caaanım'' sözlüğün mına koydu.
yapacağınız popülerite de isim de bu sözlüğe zarar vermekten başka bir şeye yaramadı.
yukardı da sorduğum alelade soruları geç sen günlük hayatına tesadüfen devam ediyorsun.

zeki değilsin bilgili değilsin ama trollsün !
neden mi ?
çünkü tüm bilgisiz aptallar gibi egon yüksek ve ilgi üzerinde olsun istiyorsun.
hadi git wiki'den 3-5 sorunun cevabına bak ve gelip buraya ''ben zeki olduğum için trollüm'' havalarını yansıt.
sana bir şey söyleyeyim mi ?
sakinleşemiyorum.
aslında bir paragraf önce yazım bitmişti ama şuan birbiri ardına makinalı bir tüfek edasında savrulan parmaklarım durmak bilmiyor.
sana laflar hazırladım ama hazırladığım laflar senin ve türevlerinin ne derece gereksiz olduğunu kanıtlayacak derinlikte değiller.
bizler bu duruma sözlerin kifayetsiz kaldığı anlar diyoruz.
zall duy beni yakışıklı !
uçur bunları gitsin katli vaciptir.
türbanlı fantezimi süsleyen kadin.
memesizse rabia olmasında bir sakınca yoktur.
efsane geri döndü yazarı. yoktu uzun zamandır, kalitesini konuşturmaya başladı.
Müsaitse hafta sonu atalarımızın mezarını okuyalım yazarı.