bugün

hardcore kemalist cümlesidir.
görsel
(bkz: eksi oy için götümü bile veririm)
(bkz: nasıl ilgi çekerim nasıl eksilenirim)
görsel
Karması -1399 (lanet olası federal) statüsünde olan bir yazarın, -2000 lerde acaba ne yazcak diye merakının sonucu açtığı başlıktır.

Başlığı da benden alıntıdır. Çünkü Yaklaşık yarım saat evvel ona bu fikri ben vermiştim. Ehe..

Adam neye taptığını benden öğrendi bu arada

neyse, en azından kendini bulmuş. Nirvanasına ulaşmış.
E artık Peygamberliğini de ilan eder az kaldı...

Bundan sonra kimse inançsız demesin!
O bir inançlı! Sakın Ateist demeyin! O Rabbini ve Kitabını ve kabesini buldu!
Huzura erdi...

Onun dinine saldırmayın.
Söz verdi oda bize saldırmayacak!

Onun dini ona bizim dinimiz bize di mi bilader?
(bkz: artık o bir dindar yobaz)
(bkz: itiraf etmek güzeldir rahatladın yani)
(bkz: devam iyi gidiyorsun)
bluevelve'den seçmelerle devam ediyoruz sayın seyirciler.
(bkz: töbe haşaaaa!)
kainatın yaratıcısı değil de, türkiye'nin yaratıcısına tapmaktır. ne güzel aferin size.
--spoiler--
Türkiye cumhuriyeti ni yoktan var eden
--spoiler--

aslında bu troll insanları provake etmek için bu yazıları yazıyor fakat bu tür düşüncede olan insanlar olduğunu adım gibi eminim.

Hele ki izmir gibi bir şehirde yaşasaydınız bu savımı desteklerdiniz.

tabi insanın inancı kendini ilgilendirir beni zerre alakadar etmez ama biz türkiye cumhuriyeti vatandaşlarınada laiklik adı altında bu tür yaşamaya zorlayamaz.
bütünüyle atatürk'ün yahut kemalistlerin adını çıkaran ve batıran saçma düşünceler silsilesidir. bu tür düşünen insanlar kesinlikle atatürk'çü olmadığı gibi "pankemalist" diyebileceğimiz insanlardır.
islam yerine atatürk'ü din yapmış birinin söylemidir. saçma elbette. kimse sizden atatürk'e tapmanızı beklemiyor. atatürk'ü putlaştırmak yerine kurulmasında önderlik ettiği devleti yaşatmayı çalışın.
bu tip aşırı söylemler devletin kurucusu mustafa kemal atatürk e ciddi zarar verir;
netice itibarıyla deyim yerindeyse sıvazlayım derken (bkz: sıçmak) la aynı hesaba düştüğünü düşündüğüm radikal söylem olma özelliğine sahip önerme.
Neden kabem Anıtkabir amk. Hayır kabe kim oluyor da Anıtkabir olabilir. Hiçbir kemalist kabeyi ağzına almaz düzeltilmesi arz olunur.

Ne mutlu kemalistim diyene.
(bkz: gönül bağım ayçiçeğim uğur böceğim)
eğer öyle olsaydı. ezan okunurmuydu diye soruyorum.
Olsa olsa atatürke ve besleme olmayan Türklere çamur atmaya çalışan patek Philippe saatli dalyarak kafasıdır.
örümcek beyinli sofular dışında kimsenin telaffuz etmediği şey.
(bkz: islamcı mizah)
hiç bir atatürkçü atatürk'e tapmaz. tapılmaya layık herhangi bir şey olmadığını bilir. islamcılardan farkımız bu değil mi zaten? kulluk mantığını ortadan kaldırmak...
evlat sen ne yapmaya çalışıyorsun demenin tam zamanıdır.
otu boku tanrı edinip tapanların uydurduğu söz. dini duyguları kullanarak tipik bir atatürk düşmanlığı yapan tipik bir yobaz söylemi. bir bitmediniz.
Atatürk ilke ve inkılaplarına samimiyetle bağlı, okuyan, düşünen, aydınlık zihniyete ait olmayan zırvadır.
Zira, Manevi ve milli değerleri birbirinden ayırt edebilecek zekâ ve algıya sahiptir.
Cahil salağın tekinin söylemidir. Mustafa Kemal ömrünü kula kulluk etmeyi bitirmeye harcamıştır. Bunu diyen hiçbir şey anlamamıştır. Yada troldür.
"iyi allah kabul etsin" dedirten hede.