bugün

hiç şüphesiz ki karanlığın kraliçesidir. inş sözlüğün ilim irfan yuvası olmayan tırt bir forum sitesi olduğunu biliyordur.
yine birilerine yüz vermemiş anlaşılan.
Iyi bilir çomar hoplatmayı, severiz, daim olsun
Kadın versiyonum, yeğenimin annesi, Çomarların korkulu rüyası. Yalnız asla kuzu emanet edilmeyecek kurt. *
Ne zaman görsem eksilediğim güzellik.
(bkz: Bi söyle istersen eminim çok üzülür)
Fikirleri güzel , ıq su yüksek sanırım, başka da bir fikrim yok kendisi hakkında. iyi yazmaları olsun.
ayakları guzel diyorlar.
Beni gördüğü yerde eksiliyor.
Bence iyi bir insana benziyor. Hiç konuşmuşluğum olmasa da ara ara entrylerine denk geliyorum. Beğendigim olursa da oyluyorum. Sağ olsun o da esirgemiyor oylarını.

Bu kadar kötü sözü isitmek için Ne yapmış olabilir ki bu yazar burada???
Sözlükte en çok değer verdiğim kişilerden birisidir. Yeğenimin annesi, fikirlerimin aynasıdır. *
metalci bir ablamız...kendisine 2001 yılında maslak ta canlı izlediğim megadeth konserinden selam olsun...
Çomar cinsi köpek aldığım için bana küsmüş yazar.
Napalım terbiye ediyorduk oysa...
Dostu dostum, düşmanı düşmanımdır.
Halen yeğenimin fotoğrafını atmadığı için kırgınım ama olsun. *
Barok Mimarisinin Karakteristik Özellikleri hakkında bir takım sorular sormak istiyordum ki mesaj kutusu kapalıymış ya la.
Sözlük kalitesini düşüren bir yazar.
sözlüğe giremediğim şu bir kaç haftada iştahımı kesen, boğazımın düğümlenmesine sebep olan özlemdir. çok güzel kadınsın valla.
Sadece kendisini ilgilendiren konu ve üslupta başlık açan yazarın özlemi.

(bkz: hayırlı forumlar)
(bkz: böyle düşüyor mu)
Kıl kuyruk bir nick alan yazar.
Yine de seviliyorsun kardozo. *
Nickaltının sola gelmesi engellenmiş Ya da engellettirilmiş bir yazar.
Candır, kalbi temizdir.
Helal sana kardozo. *
iyi yazar severim.
Nickli yazar başlığı ilgimi çekti, kesin kavga falan vardır diye geldim gidiyorum.

Adettendir, güzel entariler giren yazar, okunası yazar

Falan filan.
keyifle okuyoruz . sevgilerr ..
sözlüğün en aklı başında kadın yazarıdır.
görsel