bugün

sözlüğe adım attığımda ilk hoşgeldinimi söyleyip * beni ürkek halimden kurtaran, sözlüğe ısınmama yardımcı olan yazardır.
ilk hoşgeldinimi yazan düşünceli yazar.
kafa insan, iyi arkadaş, sağlam yazar.*
istatistik dereceleriyle beni gurulandıran, sözlüğün en çok çalışan yazarlarından. **
öldü galiba.. (dur lan çok ağır oldu)

tamam ölmemiştir de..
nerelere kaybolduğunu anlayamadığım, sözlükten bu kadar zaman uzak kalmasının başına ciddi sonuçlar açacağını düşündüğüm *, emesene girmeyen *, telefonunu açmayan bir garip vaziyetlerde kişi..
(#2276937)

ölmemiş canım! sadece ev taşıyorlarmış, o da internetsiz kalmış.. kendisini bu arada kitaplara gömmüş..

güzelim noi albinoi filmini "noi'nin elindeki oyuncaktan bende de vardı.. noi, kızla işi pişirdi.. deprem oldu galiba.. a-a çığmış ya.. ben de kahve falı baktıracam.. a-men tekniğini denemeli.. aman be noi, üzme canını, bir iris gelir öbürü gelir.. papyonu pek şukela... " gibisinden geyiklerle heba etmeme yardımcı olan kişi.. *

tez vakitte dönesice..
gerçekten iyi niyetli, gerek sohbetlerde, gerek sözlükte düzeyini asla bozmamış pırıl pırıl yazar. en kısa sürede bekliyoruz.
anima dinleyicisi nesildaşım.
sabaha kadar sohbet mi edeceğiz bilmem. olsun, edelim. sıkılmadım. sıkmadığıma da eminim.
* *
yağmur sever, floydian, komik, bazen garip, güldümü kibar gülen, kültür deposu, sohbet arkadaşı.*
kanımca fransız devrimiyle ilgili bilgi sahibi yazar.
(bkz: girdiği entrylerden biliyorum)
pyn: "das smurf!"
başlıkları alt alta okumak;

· transistorlu portatif radyo gencligi ...
· pyndemonium ...
· sirin baba ...

şu entryden sonra okuyamazsınız tabi, o ayrı.
neyin pesinde oldugunu anlamadigim yazar.
(bkz: kumda yazmasi gereken yazarlar)
kumda yazmaktan ziyade, kumda oynamayı seven bir yazar. çok acil:

(bkz: kumda oynaması gereken yazarlar)
bos seylerle ugrasmayi seven (!) yazarimsi.
tüm açıklayıcı mesajlara rağmen; "benimle neden uğraşıyorsun, seni kim gönderdi?" demeye devam eden kimseler tarafından, boş işlerle uğraşan bir kimse olarak addedilen yazarımsı. oluyor mu öyle?

bu nacizane entarime "seviyorum ulan" diyerek* diyerek son verir, sözlük'ün böyle boktan şeyler ile dolmasına bir parça daha neden olduğum için siz sevgili yazarlar ve değerli okuyuculardan özür dilemeyi bir görev bilirim. oh mis.
çok bi kibar, çok bi kötü hallerime de denk düşmüş, çok bi kendini geliştirmiş, çok bi hayalperest, çok bi yolculuksever * beyfendi. *
felsefe yazılıları öncesi ders verebilen, güzel musukiler öneren, isminde olmayan yumuşak ge'yi bulup çıkarttığım insan.
kermit'in edepsiz yerleri olmakta ısrarlı insan.

- yeşil ne güzel renk diğ mi?
- topuklu ayakkabımın sol teki beğenmedi bu rengi.
- peki.
ayar verme meraklısı olan ama verdiği ayarların sözlükte kötü karşılandığı karması yüksek iyi yazar.
hakkında pek doğru tespitler yapılmış -iyi yazar olayı hele, yersen, ben yemedim- kimse. sanırsın ki bir laboratuvarda deney yapılıyor üzerinde, öyle anlatayım. neyse sıkıldım, haydi ip atlayalım -böyle de tasasız çocuk ruhlu bir insanım, sözlük databeys'ine selam çakarım-. sadece eğlendik, değil mi thug life nigga?
çok hak verdiğim bir yazar arkadaşım.
kendisini engelliler listeme almam nedeniyle, kendine hırs yapan, bu nedenle de nickaltı entryme benimle ilgili yazmış olduğu senaryoyu koyan pıtırcık yazardır.
sözlüğe wikipedia'yı kopyalamaya çalışan yazar. bence bunlara hiç gerek yok, wikipedia elimizin altında, bize bilmediğimiz şeylerden bahset.
gitti, gitti, gitti.
uçağına el filan salladık.

daha yaz gelmemişken tatile çıkmak gibi bir lüksü var bu çucuğun. olsun. biz sınavlarla boğuşaduralım, o [pek de yasal olmayan yollarla aldığı raporun * rahatlığıyla] sınavlarına girmesin. olsun.

tanım gerekiyorsa; nam-ı diğer yumşakge.
doğuştan şair.