bugün

(bkz: el pueblo unido jamas sera vencido)
Güney Amerika'da ve A.B.D.'nin güneyinde yerliler, kurutulmuş çamurdan yaptıkları evlerden oluşan köylerde yaşarlardı. Genellikle kurak olan bölgede, bu evler suyun daha iyi korunabileceği kayalık arazilere kuruluyor. Birbirine yakın bir konumda olan evler geçmişte dışarıdan gelen saldırılara karşı da bir koruma sağlamıştır.
sakin bir kabile ve anaerkil bir topluluktur. pueblolar oldukca demokratik ve ve daha cok dul kalmis kadinlarin soz sahibi oldugu bir kabiledir. new mexico'nun duz tepeli daglarinin dik yamaclarinda guzel koyler kurmuslardir.
çok ucuz ve tadı da fena olmayan tekila.
Pueblo tequila silver 70cl deneyip göreceğiz tadı nasılmış.
Bir tekila. Shot olarak ilkim. Çok kötü değildi. Beğendim şerefsizi. 4. Shot ı attık daha fazla sallamasını beklerdim..
Atatürk Havalimanı'ndan temin edilebilen 25 gramlık paketler halinde satılan sert tütün markası.

Alman malıdır.

Oldukça serttir ancak temiz bir içimi vardır.

Tavsiye edilir.
makul fiyatlı, içimi güzel tütün markası.
tütün mamülü. yegane iddiaları, katkı maddesi kullanmıyor olmalarıdır.
çok fazla biriktiği için 50 gramlık paketlerden isteyen kişilere verebileceğim tütün.
Alman tutun firması poschl ürettiği almanyada en uygun fiyatlı tutunlerindendir sarısı serttir ama alışınca başka birsey içmek istemezsin 30-50 gramlık paketleri var benim için 30 luk ideal oluyor çünkü zaten kuru bir tütün 50 gramı bitirene kadar 15 gramı çöp oluyor kuruduğu icin mavisini almayın berbat ama sarısı bir o kadarda güzeldir he birde katkısızdir.
görsel

Aktif olarak kullandığım saf tütün.
Katkısızlığından şüphem yok ancak uzun kullanımda ciğerleri biraz yoruyor. Kağıda biraz daha az tütün koymaya çalışıyorum.

Şu an en iyisi gene de pueblo.
ABD'nin Colorado eyaletine bağlı Pueblo ilçesinin merkezi olan şehirdir.