bugün

bazı takipçilerinin şöyle felsefesi varmış kendiside retweetlemiş: "bizde pucca felsefesi geçelidir. sevgilinin eski sevgilisi ve benden sonraki sevgilisi hertürlü orospudur." şimdi burdan mantıken düşününce kendileride aynı durumda oluyorlar eğer hayatlarında hiç eski sevgili veya sonraki sevgili konumunda olmadılarsa.
takip etmiyorum. edebi birikimi ne ki kitap yazabiliyor? twitter'da ergen kızlarının dert ablası konumunda. kısacası tam bir kezban.
diz üstü edebiyatı cin ali serisine çeviren yeni nesil yazarların önde gelenlerindendir.
doğruları duymak istiyorum derken aslında yalan söylemiştim
kadın-
erkek+
-beni ilk gördüğünde n hssetmiştin?

+geri zekalı bu kız dedim.o valizle dövmek istemiştim seni.sen ne hissettin?

-o valizin götüne girmesini istemiştim.peki ikinci görüşte?

+bu kız kesin hemen verir bana demiştim,iki kadeh içti dağıttı amı götü şuna bak demiştim.

-hiç de bile öyle hissetmedin,sana bok verirdim ben de.

+öyle hissettim tabi iki tane içtin hemen yavşamalar falan.o yüzden benim olmadığım yerde içki miçki yok sana,beyin hücrelerin ölüyor senin.sen ne zaman benden hoşlandın?

-hmmm o sarışın karı vardı,onunla tanıştıracaktım hani o zaman anladım .sen?

+ikincii karşılaşmamızda öyle zı zıp zıplıyordun,çok eğlenceli,çok komiktin.sürekli gülüyordun.bununla beraber olan kişi hiç yaşlanmaz demiştim hatta.sonra yan yana uyuduk ya,o zaman sana sarılmıştım ergen çocuklar gibi kalbimin atışını duydum.uyandığında da kocaman gözlerini görmüştüm.şaşkınlığın,salaklığın ,panik oluşun çok hoşuma gitmişti.sonra tutmaya çalıştım kendimi,gel gör nerelere geldik.keşke hiç tanışmasaydık diyormusun?

-bazen çok sinirlendiğinde diyorum....peki neden hemen evlenme teklifi ettin?

+çünkü heryerde evlenmek istediğini yazıyordun,zaten bir ilişkiye başlarken evlenmek için başlarım gibi bir cümleni duymuştum.baştan bil,ona göre boşuna bana evlilik oyunları oynama,zaten elde ettin diye düşün kendin gibi gel bana dedim.peki sen beni evlenecek kadar seviyormusun?

işte duymak istemediğim soru buydu,evlenecek kadar çok sevmek!

-ben anne olmak için evlenmek istiyordum,benim yaşayamadığım herşeyi çocu....

+ne,anne mi?benim hayatta en son düşündüğüm şey bir çocuk şu anda.herşey zaten o kadar kötü,o kadar karışık ki baba olamam ben
sen hele anne hiç olamazsın
yemek yapamıyorsun ,çöpü bile dökemiyorsun.bir çocuğa nasıl bakacaksın,onu kesin mağazanın birinde unutursun.
sende annelik güdüsü yok bence,kedi beslemek gibi değil çocuk bakmak,hayatı senin olacak,bu kadar büyük bir emanet için sen çok yetersizsin.hem kendini düşün hem de çocuğu asla anne olma başaramazsın çünkü.

şu an nefes alamıyorum,burnum acıyor,ağlamamak için kendimi zor tutuyorum.dudaklarım titriyor,yukarı doğru bakmaya çalışıyorum.ağlamamam lazım,umursamamam lazım,karnımın içini göstermemem lazım,güçlü durmam lazım en önemlisi nefes almam lazım.anne olmazmışım ,siktir oradan göt.

bazen o üzülünce ben üzülüyorum bilmiyorum ama gerçekten üzülüyom.
bi de yalnız
insan kötü oluyo ne kadar güldürsede bi yerde hassiktir diyosunuz.
hakkında şöyle bir yazı olan dizüstü kezbanı. pardon edebiyatçısı falan diye geçiyor.
buyrun burdan yakın. http://aksped.blogspot.co...lamaca-vol-bilmemkac.html
twitter'da fuzefuze kullanıcı isimli fazıl akbel'in blok durumunu kaldırmasını istediğim twitter fenomeni.

kaldır be abacığım!
sevmediğim bayan, ya kitabını okudum eğlenceliydi ama sadece can sıkıntısını geçirmek içindi. kitap yazmak sanat işidir vessalam. ona dair hiçbir şey yoktu. erkeklerle yatıp kalkmış vs onların üzerinden sürekli bir muhebbet edermişçesine. he bir de zaten artık herkes kim olduğunu da biliyor. pişman olmuş mudur acaba o kadar şey yazdığından.

ya hani derler ya işte erkekler'in kız arkadaşıyla olan ilişkisini başkasıyla anlatması doğru değildir diye. bu ne yapmış allaşkına, her boku yazmış, kitap bile çıkarmış. çocuğun şeyindeki kıl sayısını yazmadığı kalmış. ayrıca sürekli liseli muhabbeti yapıp duruyor, işte 20 yaşındakiler küçük bilmem ne sanki kendisi çokta büyükmüş gibi. ne bileyim onun yaptığı iğrenç muhabbeti biz yapmıyoruz.

+twitterda da öyle sürekli bir marjinallikler işte türk kızı ile ilgili twitler atmalar vs vs ne bileyim bence nasıl dikkat çekerim diye uğraşıyor. ya da bilmiyorum, belki de yazdıklarından ötürü böyle hissediyorumdur. tanısam sevedebilirim. fakat ne bileyim. yapmasın şöyle şeyler allaşkına.

pucca'cım eminim sözlükte kendin hakkında yazılanları okursun, milletle olan düşüncelerini her kitabında belli edersen ergen takipçilerinden başka konuşacağın kimse kalmaz. hadi, şimdi 26 yaşında mısın kaç yaşındasın bilmiyorum git işine, güze güzel giyin. para da kazanmışsındır. bak network indirime girmiş, illa en seksi ben olacağım diyorsan giy kalem eteğini süzül işyerinde ne bileyim, ergen muhabbeti yapma gözünü seveyim.

edit: kitapta çok seksi olduğundan falan da bahsediyordu, ya aslında öyle değil gittiğim her yerde dikkatleri üzerime çekmeyi hep başardım vs vs. neden başardığı belli, kezbanmış hakkaten.
lise kompozisyonu tadında yazılar yazan, ergenlere ve ergen ruhlu bir kitleye hitap eden twitter ünlülerinden biri.

sadece twitter üzerinden yazarken gereksiz bir gizemli havaya bürünmüş sonra yüzünü yavaş yavaş gazete ve dergilerde görmeye başlamıştık. keşke görmeseydik, hep gizemli kalsaydı.
http://i.imgur.com/HHhCj.jpg
(bkz: tavşan kardeş)
kitap yazabilmiş biri olarak, iyi bir şeyler yazmak için, kastırıyor. şöyle de bir şey yazmış;

Arkadaşınıza birini ayarlamaya mı çalışıyorsunuz? Sakın 'çok iyi çocuk' demeyin; güvenilmez itin teki uzak dur derseniz, görmeden aşık olur.
bugün otobüste gördüm. leş gibi terlemişti.
blog yazarı olduğunu buradan öğrendiğim kişi. çok satanlar listesinde kitabını görüp belli bir hüsrana erişeceğimi hissettiren yine aynı kişi.
Fakat ergenler özellikle kızlar tarafından fazla tutulmuş ve beğenilmiş bir kitabın yazarı.Fakat bu kitabı 50 sayfa zar zor okuyabildim.
Allah aşkına bu kitap kafasında insanlar varsa,bu kitap çok satılıyorsa ben hiç durup düşünmeyeyim bu dünya niye böyle diye?
Ne kitapta akılda kalıcı bir cümle,ne etkileyici bir hayat,ne aşk var...
Varsa yoksa küfür ağlamak sızlamak. sızlamak. Valla okuyup bitiren ve bu kitabı beğenenlerin kafasına erişemediğim için kendimi şanslı hissediyorum.Edebiyatla biraz ilgileniyor,gerçek hikaye yoğun cümleler ve duygular arıyorsanız elinize bile almayın.
görsel

psikopat gibi söven hatun, blog yazmış, milletle nasıl yattığını kitaplaştırmış, twitter ünlüsü. sike sürülecek bir tane twit yok ama burası türkiye yapacak bir şey de yok.
son cevap twitinde varoş kezbanı kıvamında küfür eden ünlü(!) blog ve kitap(!) yazarı.
anlaşılan o ki; 'erkekler küfür eden hatunları çok fazla çekici bulur' tespitinin cazibesine kendisini fazlasıyla kaptırmış ve koparmış.. *
içindeki kezban çiğerlerinden dışarı başını uzatmaya çalışmaktadır.

ne kadar geri teperse tepsin çıkıyor yine de.
boş beleş kitapların yazarı. ettiği küfrü binlerce erkeğin olduğu mühendislik fakültesinde okuyan arkadaşlarım bile duymamış.
hala kadın mı erkek mi çözemediğim bana daha çok travesti gibi görünen; ilginç klişe bir yazar, açık sözlülüğün bokunu çıkarmıştır ayrıca.
Türkiye'de meyve veren ağaç taşlanır atasözünün ne kadar doğru olduğunu hepimize göstermiş olduğunu düşündüğüm yazar.

Düşünsene, yazıyorsun insanlar senin yazdığını okuyor ve bunun sonucunda beğeniyor ki yüz binlerce insan tarafından takip ediliyorsun. Allah'ım bu nasıl bir kıskançlık ürünüdür ki, ne yaparım da saldırırım, üzerim, moral bozarım, sataşırım mantığı var ki bu kadına demedik laf bırakılmıyor. Bugünkü olayın aslını bilmeyenler için söyleyeyim bir cevap vermiştir attığı twit ile, düşünün sizin annenize, kız kardeşinize, sevgilinize, size böyle bir şey yazsa biri siz ona ne cevap atarsınız çok merak ediyorum, aferin şahane yazmışsın mükemmelsin mi dersiniz? ne yazarsınız, bu kadın o eleştirdiğiniz, belki bir sinirle yazdığı şeyi keyfinden yazmadı herhalde, sorarım size biri size şunu yazsa siz ne yazarsınız? elinizi vicdanınıza koyun ve cevaplayın.

http://hizliresimyukle.co...sssssssssssssssssssss.jpg

sadece 10 saniye bu mesajın pucca'ya değil de size, sizden birine atıldığını düşünün.
yatak maceralarını gerçekmiş gibi anlatıp yurdum abazanlarına ve sosyal medyadaki özgüven yoksunu kezbanlarımıza yutturan insancık. lan oğlum şunun suratına bir bakın, böyle insan suratı olmayan bir tip nasıl böyle bir cinsel hayata sahip olabilir? bende 5 tane var bir tanesini vermem kendisine yaaane.
çoktan baymıştır. bir 3 sene sonra ne yapar ne eder merak ederim. *
ettiği küfürü haklı sebeplerle etmiş olabilir, olmayadabilir. konu bu değil. önemli olan da bu değil. sonuç olarak kalitesiz tartışmayı seven iki insanın diyaloğu, bize ne?

gelgelelim meyve veren ağaç taşlanır lafının ağacı olacak insan değildir kendisi.

ister binlerce, ister milyonlarca kişi okusun. her rağbet gören insan faydalıdır diye bir şey yoktur ki. melissa panarello'yu da binlerce kişi okuyordu, şuan naptığını kimse bilmiyor. ajdar anık her akşam televizyonlardaydı, niye orda olduğunu kim merak etti ki?

yazdığı çizdiği kendini bağlar. ister ilişkilerini yazar, isterse otobiyografisini toptan yazar. onun bileceği şey.

ama en azından türk edebiyatına şunu verdi diyebileceğimiz bir şeyi yok pucca'nın.

bu memlekette uğur mumcu öldürüldü, katilini kimse merak bile etmedi.

pucca'yı ben hangi vasfıyla, niye müdafaa edeyim ki?
acizlik abidesi.

attığı tweet:

--spoiler--
internete sadece mastürbasyon için giren kişi tabii 'blogger dediğin dünya güzeli olmak zorunda, değilse ölsün' diye düşünecektir.
--spoiler--

verilen cevaplardan biri:

--spoiler--
internete girip 31 cekmeyelim de seni mi sikelim ? Derdin ne amina koduum karisi ???
--spoiler--

hahahahahha
üslubunu gayet komik bulduğum ergen esintili blog yazarı. Yav kadın yazmış işte lan, okuyanları da var. Demek ki hitap ettiği kitleye ulaşabiliyor. Herkes güzel olmak zorunda mı?
cerilevise fena geçiriyor.
belli çıldırtmışlar.
-çirkinmiş (zaten güzel olmak zorunda değil blogdan sözlükten çıkıp beğenilen ve kendinden bahsettiren bi de bunu nakite çeviren angelina jolie de olsa
bi taraf mutlaka pek de sümsük diyecek kaçarı yok)
-fahişeymiş göt bok sevişme dışında bişey bilmiyomuş ( bilmesine de gerek yok zaten ansiklopedi yazmıyo bi tri,yon yemek kitabı, şifalı bitki kitabı deneme inceleme sözlük var adam yazmış arkadaşım sen yemek kitabına diyebiliyo musun tuzu fazla yazmış salçası az ki diyosan da sen öle yapmazsın olur biter)
- ilişkilerinin hiç birini " bana da bayılıyolardı öldüler bittiler hep çok sevildim bitaneyim " diye anlatmamış hatunun kompleksi yok demek ki
- Ayşe Kulin " Adı Aylin "de hac yolculuğu mu anlatmış neyin edebiyatından bahsediyosunuz?
- cok sıradan bi dili varmıı vik vik vik gören de sözlükte herkes istanbul Türkçesi'yle yazıyo gündelik hayatta da herkes yerli malı yiyo içiyo giyio zanneder kim tiki yau birbirimizi kandırmayalım önce herkes bi gardopları tarasın gençler.
kitaplarının bazı noktaları insanı güldürür fakat yine de rahatsızlık duyduğum bir insan.
ayrıca keşke gizemli kalsaymış. kendisini renkli gözlü falan deyince taş hayal etmiştim zira.
bkz; hayal kırıklığı.