Defteri de cikmis. En kisa zamanda tarafimca alinacaktir
kağıt israfı.
Yirmi lira verilmekten korkulduğu için korsanı alınan kitaptır. Aynı işlevi görüyor sonuçta. Ama rahat maksimum bir buçuk günde biter.
pucca cahildir kitaplarını okuyanlar daha cahildir.
Kitabı daha yeni okumaya başladım ama kızın belli dönemlerini anlatma biçimine gürlerken kitaptan uzaklaştım. Kafa yazar kitabı belli. Yazımı argo diye kızanlar var ama kız günlük adı altında kitap yazmış şimdi patroniçe edasında mı yazaydı? Sevdim devam edeyim.

Edit: Kitapta bir sonra ki bölümde ne oluyorsa tahmin ediyorum Yuh. Deneyime bak Yazık lan bana.
açık saçık şeyleri kolayca yazabilmekten gayrı bir becerisi olmayan kadın blog yazarlarının, az olduğu olduğu dönemlere denk geldiği için çok tanınan blog.
Çevrenizde kitap okumayı sevmeyen birileri varsa alıp mutlaka verin. Kız kardeşim kitap okumaktan nefret eden bir çocuktur fakat "küçük aptalın büyük dünyası" nı gece sabah kadar okumuş bir gün içinde bitirmiştir. Böyle böyle bir şeyler okumaya alışır diye umuyoruz.
çalışan kadınların günlüğüdür.
Belki edebi değeri yoktur ama zaman geçirmek için birebirdir. Çokça eğlendirir tespitleri güzeldir.
efsane yazar falan değildir, bir kere bu karı yazar değildir.
yazarlık böyle olmaz...
bunu okuyan beyinsizler var ben bunu anlamıyorum, beğenip yere göğe sığdıramıyorlar.
bu yazarsa orhan pamuk ne? ahmet hamdi ne? oğuz atay ne? yaşar kemal ne?
Akıcı kitaplardır. Genellikle ergenlerin dilinden anladığı için 18 yaş altı okur.
ciddi ciddi bu kitabı alıp okuyorlar lan.

geçen gün yeni gelen kitaplar içerisindeydi. alıp da bi inceleyeyim dedim , allah belamı versin bir kaç cümle okumamla rafa fırlatmam bir oldu. çok satılmayan kitaplar rafından 'dinle küçük adam' ı alıp bir kaç sayfa okudum da kendime gelebildim ancak.

(bkz: evlat acısı)
Kimliğini gizlemesiyle en başta bayağı bir dikkat çekmişti ancak yazdığı günlüklerin hiç elle tutulur bir yanı yok, resmen kızın beyni boş. Bir de bunu marifetmiş gibi gitmiş bir sürü kitapla ilan etmiş. Böyle saçma tiplerin "popüler" olmasını anlamak zor.
Soluksuz okuyacaginiz ama hic bir isinize yaramayacak bi kitap.
kimliğini açıklamadan önce yalnızca blogunda yazarken sevgilisiyle sabah sevişmelerini filan anlatmış olan yazar-ımsı. kitaplarını okumadım ama blogunu takip ederdim, açıkçası özel hayatı hakkında o kadar detaylı yazılar yazdıktan sonra (pozisyon geyikleri vs) kimliğini nasıl açıklamıştır merak ediyorum. yazmakta herkes özgür yanlış anlaşılmasın biz de burada kimliğimiz belli olmadan neler yazıyoruz ama çıkıpta o hatun benim demek cesaret işi sanırım.
erkek olmanın zorluklarına değinmiş efsane yazar.

http://www.hurriyet.com.t.../24944587.asp?yazarid=472
ekim gibi filmi çıkacak olan kitap serisi. nasıl olur bilmiyorum ama imdb bottom 100'e girme ihtimali de yok değil. benim fikrim, bu filmi bir kadın yönetmen çekse daha iyi olur yönünde.
filmi de çıkıyormuş piyasaya.
kesinlikle puccanın o fotosunu görünce okumuyorum o sayfayı hürriyet büyük hata yapmış.
ülkenin en büyük gazetelerinden birinde kendisine pazar ekinde nasıl olup da yer kaptığını anlamadığım kişinin anlamsız günlüğü.

ne olduğunu anlamak için bugünkü yazıyı okudum ve cahiliye devri'nde yaşayan bu kızın ne demeye
"köşe yazarı" yapıldığını cidden anlamadım.

hürriyet, kendine gel.
güldüren bir kitap ama kalıcı bir eser niteliğine sahip degil tabi ki.
yazar oldukca argo yazmıştır ve ilişkisine kadar her şeyi apaçık anlatmıştır.

nereye gidiyoruz böyle...
bi ton insanın zaten yaptığını, bir diğer ton insanında yapmak istediklerini blog ortamına döken yazar. o kadar küfrü aşşağılamayı yemesine rağmen dedemmi alıp okuyo kitaplarını diye haykırasım var. madem tü kaka ne diye prim yaptırıyosunuz hatuna o zaman? biz millet olarak sırf gösteriş olsun diye birilerini kötülemeye bayılırız, pucca adlı blogcumuzda bundan nasibini alanlardan. ha stilini seviyomuyum, sevmiyorum. ama yayın evini kafalayıp genç kızların harçlığını kendine yatırım yapmayı başarmış mı başarmış.
feminist takılan sevişemeyen kişilerden. her seviştiği insan tarafından yarı yolda bırakılmış kişilik. gerçek kimliği de belli olmuş ama hala garip garip takılmakta.
"sevgilisi olan erkeklerin arkadaşı olmaması gerekli" gibi tespitlerin olduğu blog.

ay bana bir şeyler oluyor.
son zamanlarda deliler gibi yayılan blog ve bloggerlardan biri. hatun kişi kimdir nasıl birşeydir merak etmiyor değilim ama araştırdım bulamadım.

herneyse sözlük yazılar şahane en azından benim hoşuma gitti akıcı fakat sıkıcı değil, günlük olan hikayeler okuyun derim.