bugün

ben mesela kaç yaşındayım hatırlamıyorum 5 - 6 olması lazım . çekirdek yiyordum kabuğunu da prize soktum o esnada bir elektrik akımına maruz kalmıştım pikaçuluğa özenmişim belliki kolum tam 1 hafta ağrımış idi.
hımbıl oynamamak lazım. sapıtıyorsun. merak eden pm atsın..
Çay bardağını ağzıma sokmayı deneyip başarmıştım. Sonra ağzımın içinde kırıldı ve hiçbir yer kanamadı neyse ki.
Bi tane küçük bi grubumuz vardı aslında 2 kişilikti.o kızla biz en besttik.3.kişi girdiği zaman aramıza; kalabalık olması gereken gruplarda çağırıyoduk sonra 2.kere gelmek istediğinde o kişi dışlardık hep.daha doğrusu o best arkadaşım yapardı.sevmezdi kimseyi ve kıskanırdı hemen.hem onlarla oynardık sonra işimiz bitince de ya da oyun sırasından of ya oyunbozanlık yapıyorsun yok şöyle yapıyodum,oynayamıyosun istemiyoruz seni diye kaç kere evden kovmusluğumuz var.şimdi düşünüyorum da çok ayıp lan.

Bir de ben benden 2-3 yas küçük bi kızın yüzüne rastgele makyaj yapmıştım.maymuna çevirmiştim kızı bir de çok güzel oldun demiştim.sonra babamlar gördüğünde zor çıkarmışlardı makyajı ve kızmıslardı.

Bi tane psikopat ilkokul hocam vardı,bir şeyi bilemediğimiz zaman yanağımızı sıkardı canımızı yakardı.ben de bir keresinde biraz saf olan ikiz kardeşlerden birine o hocanın taklidini yaparaktan bir şeyler öğretiyordum.bağırıyodum,çağırıyordum yapamıyosun diyordum.yanağını sıkıyodum sonra çocuk bi anda bağırma nolur bağırma deyince dank etti kafama napıyorum ben diye.ozur dilemiştim hemen.ama dusununce hepsi o karının yüzünden.mahvetti çocukluğumu lan.umarım o çocuk da beni affetmiştir sonra.

Az önce bahsettiğim grupla başka bir kızın evine gittik.televizyonda ne izlesek ne izlesek derken kız dolabın en üst kosesinden babasının çöpe atması gereken ama atmadığı erotik kasetleri çıkarmıstı.biz de biraz izlemiştik onları.sonra bunu biz de yapabiliriz demiştik.akla bak be.

Gibi psikopatlıklardır.
6 yaşındayım, istanbulda büyükçekmece tarafında sinanoba tarafındayım.
ailem ile güzelce, eskiden güzel olan sahilde yürüyoruz, cik cik cik cik seslerini duymaya başladım. bir baktık ki yaşlı bir amca civciv satıyor. ben de istiyorum istiyorum diyerekten aileme zorla aldırttım. tam hatırlamıyorum ama ortalama 5-6 tane almıştık. babam taşıyordu bir kutu içerisinde bunları. neyse eve geldik ettik. beyblade attığımız büyük lehenlerden bir tanesini bu civciv arkadaşlarım için ayırdım, koyduk, bir kaba su koyduk ve son olaraktan yemlerini attık.

gece herkes uyuyor, ben de rüyamda civciv görüp uyanıyorum. kalkıyorum ve şöyle diyorum kendi kendime; "bunlar bence susadı." efendime söyleyeyim gidiyorum salona, açıyorum ışığı ve oturuyorum başlarına. hepsini tek tek avuçlayıp suya sokuyorum kafalarını. maksat onlara su içirmek. tabii artık ortalama bir tanesini kaç dakika tuttuysam, bunlar gittikçe şişmanlamaya başlıyor. yani dakikalar içerisinde fiziksel bir değişiklik gösteriyorlar, renk değiştiriyorlar. tabii karanlık bir şey görmüyorum. görsem de yapamam. içim rahat bir şekilde gidip uyuyorum.

sabah uyanıyoruz, hepsi ölü.
ağabeyimde gidip civcivleri köpeklere atıyor. ailecek hastayız.
Dam da uzun eşek oynamak.
Sineklerin kanatlarına ip bağlamak.
Bolca su içip en uzun süre işeme yarışması.
Genel olarak böceklere cerrahi müdahaleler enteresan gözlemler.
Karıncaları patlatmak köpek öldürmek bakkaldan sigara çalmak birde kızları seri taciz ne günlerdi şimdi yapsam kesin yakalanırım .
ananemlerin köyünde yılanı(kör yılandı,bilen bilir zararsızdır),eşek arısını,tırtılı,sineği yakalayabildiğim envai çeşit hayvanı 2,5 litrelik pet şişenin içine sokup saatlerce yaptıklarını izlemek..
kertenkelenin kuyruğunu kesmiştim. Ama fen bilgisi dersi yüzünden. Gerçi solucanı iyileştirme çabalarımda olmadı değil ama geçmite kaldı...
Tek vuruşla baygınlık geçiren sineği örümcek ağına atmak.