bugün

Sozlukte bol bol bulunan yazar kitlesidir. Bunlarin basinda ben gelmekteyim. Arada sirada durduk yere intihar etmeyi dusunuyorum. Ortada bir sebep yokken sikintiya giriyorum. Iki tane antidepresan kullaniyorum. 20 gun civari psikiyatri servisinde yatmisligim var.
sözlük yazarları olan psikolojik sorunlar deseydin tam uyuyordu ama olmadı.
Bir hocamız der ki : hasta değilim diyen kesin hastadır, hastayım diyen zaten hastadır.
içlerinde bulunduğum yazarlardır. bu aralar iyiyim şükür.
sözlük yazarlarını geçtim şu ülkede yaşayıp psikolojik sorunu olmayan sıradan bir vatandaş var mı?
Sabah akşam arabesk rap dinliyorum.

Kurtarılamadı sanırım artık. Üzgünüm.

Ama çok güzel değil mi?

https://m.youtube.com/watch?v=q3KJcU89y-o
En azından kendisine zararı olan insanlardır. Bazılarının yaptığı gibi Ona buna zulmedip milleti canından bezdirmezler. Dertlerini içlerinde yaşarlar.
içinde bulundukları kronik sorunlardan kaybettikleriyle yüzleşmekten korkmaları dolayısıyla çıkamıyor olabilirler. 11 yıllık kronik derealizasyonla aralarındayım. Bi nevi 11 yıldır araftayım ve araftan çıkmamın insanlığın yani toplumun hayrına olmayacağını biliyorum.
Etrafımdaki çok saf kimseler benim bazı olaylar karşısındaki tutumlarımdan ötürü paranoyak olduğumu düşünüyorlar. Neden böyle düşündüğümü makul nedenleriyle beraber açık, anlaşılır bir şekilde açıklayınca ikna oluyorlar. Ve istisnasız her seferinde benim dediğim çıkıyor. Bu durumdan ötürü sevdiğim insanlarla gereksiz fikirsel çatışmalar yaşamaktan usandım.

Ulan ya baştan benim dediğime gelin kafam rahat olsun, ya da bi kerede haksız çıkayım artık boşvereyim bu işleri.
Şükür içinde olmadığım gruptur, çünkü “ben şizofren değiliz. :(: “
ama kaçıncı kişiliğimdeki psikolojik sorun?
benim aslında hiçbir sorunum yok, ama sorunum varmış gibi maskeler taktım küçük yaşta kendime, o maskeler etime yapıştı.
Sanki benim. Kendime teşhisim, obsesif kompülsif.
öyle olan çok da bize çözen lazım.
Yadırganacak bir durum değildir. Ülkece delirmeyenimiz kaldı mı ki?
Bunca dert içinde normal olmamız sorun olurdu bence.
Aslında hepimiz deliyiz ama hiç birimiz anlaşılmasına izin vermiyoruz.
Sizin de böyle ara ara boğazınız yırtılana kadar bağırasınız geliyor mu ya? Sanki bunu yapsam rahatlayacak gibiyim.
psikolojik sorunları olduğunun farkında olan sözlük yazarları, psikolojik sorunları olmadığı halde psikolojik sorunları varmış gibi davranan ilgi mağduru sözlük yazarları ve psikolojik sorunları olduğu halde farkında olmayan sözlük yazarları diye üçe ayrılır aslında.
malum biliyorsunuz etrafımız masum suratlı psikopatlarla dolu.
güncel Önemli Başlıklar