bugün

anne şefkatiyle kucaklayan güzel insandır. eminim kekine doyum olmaz.**
bugün 56 yaşına girmiş, doğum günü kutlu olsun çıtırı.. nice güzel, sağlıklı, mutlu yaşlara..
bana, 63. yaşına girdiğini söylemesine rağmen 56. yaşına girmiş olan kötü bir yalancı...

elvis klişemle kutluyorum:
"happy birthday to you... happy birthday to you... happy birthday, happy birthday; happy biiirthdaay tooo yoooouu..."

dıtdit: mayıs ayında 64'üne girecektir, bir senede iki yaş atlatıyoruz kendisine bakanlık kararıyla...
prozactan vazgeçmesini önerdiğim yazar. hayat antidepresansız daha güzel. *
doğum günü kutlu olasıca yazardır. nice yıllara inşallah abla.*
doğum günü kutlu olası yazar. aydınlıymış bir de, ben de diyorum nedir bu hissettiğim yakınlık?

29, 56, 63, her neyse. nice yaşlara!
çıtır arkadaşımdır.
seviyoruz.
şahane insan ama bu (#10182539)entry ile özel hayat hassasiyetimizi yerle bir etmiştir.
hakkında bir tane entry girilince lezbiyen oldu sandım. anam zate n öyleymiş. kendisini kınıyor, protesto olarak hem sözlükten, hem feysbıktan engelliyorum. arama beni lütğeenn.
töbve yaleebbim insanı. karıya bak, yaşını başını almış, bir ayağı çukurda, halen aşık olunacak adamdan bahsediyor..

sen zebanileri düşün, yakındır gideceksin yanlarına..
doğum günü yazarıymış, geç kaldım kutlamak için farkındayım, hatırım için bu gün doğmuş gibi yapmasını istediğim yazar. ayrıca, (bkz: #10182539) entrysi ile özel hayatımızın içine etmiştir sağolsun. *
ceylina yı sevme beni sev. * **
doğum günü pastasını göbeğimden yiyen yazar, nikincibahar ikinci cariyedir yerini bilsin bi.*
işbu nickaltı entarisinden sonra, kimselerin olamayacak yazardır. benim bile olamadı. o derece şaşkınım.
(bkz: birdamlaumut/#10366607)
sinirli ama olsun,

unuttun beni zalim, unuttun beni zaaaalim..

gülüşün ince kıvrak şensin
bir selam vermeden geçersin
bilsen beni ne cok üzersin
seviyorum seni zalim

şarkısını armağan etmek istediğim.
neyine güveniyorsa artık kapısını kilitlemeden uyuyan yazar kendisi, gecenin bir vakti bilgisayarını ve çantasını parasını hırsıza kaptıran buna rağmen mışıl mışıl uyuyan yazardır. artık kapının arkasına koltuk çekiyormuş. geçmiş olsun kuzum giden gitsin sana bir şey olmasın. yirim.
"şarkılar seni söyler, dillerde nağme adın" yazarı...
(bkz: sözlükteki kadın yazar yavşaklığı)
dünya cehenneminden erken yırtmış genç oyuncu. darısı başıma.

neden bu düşünceleri beslediğini kavrayamadığım yazar kişi.
sağduyulu, duygusal entryleriyle sözlüğü güzelleştiren yazarlardan biridir.
gecenlerde yürüyorum baktım tanıyor olabileceğim kişilere gelmiş ekledim hemen sonra bir cafeye gittik bir muhabbet bir muhabbet akabinde seni seviyorumlar havada uçuşuyor. şaka bir yana sevdim seni ben.*
ailecek takip ediyoruz efenim.
içinden yazmak gelmiyormuş artık.
hoş, çocuksu hevesleri biteli çok olmuştu...
entrylerini dikkatle ve bir o kadar da merakla takip ettiğim ilginç kişilik.
özeleştiri yapmayı da ziyadesiyle beceren ince espriler ve duyarlılıklar yazarı.
iyi düşünen, düşüncesinide iyi bir şekilde savunmasını bilen yazar.